Pasirinkite kalbą

Dovanų kuponas. Užsienio kalba - vertinga dovana!

Ar jau žinote, kuo šįkart nustebinsite savo artimuosius, draugus, partnerius ar kolegas? Jau pats laikas ieškoti geriausios dovanos Jūsų išrinktiesiems! Padovanokite AMES dovanų kuponą - vertingą dovaną!

Dovanokite raktą į sėkmę!

Užsienio kalba atveria tūkstančius naujų galimybių: tai dovana, kuri nebus pamiršta po penkių minučių, nedulkės pakampėje.  Priešingai, šios dovanos prasmė ir vertė metams bėgant tik augs.Ir visai nesvarbu, kiek žmogui, kurį norite pradžiuginti, metų – AMES akademijoje įgytos žinios padės keliaujant, mokantis ar studijuojant, siekiant darbo aukštumų ar tiesiog norint turiningiau lei sti laisvalaikį. AMES dovanų čekį gavęs žmogus galės rinktis iš didelės kursų, stovyklų įvairovės Lietuvoje ir užsienyje. Dovanų čekis galioja vienerius metus. Tai išmintingas būdas parodyti savo meilę ir rūpestį.


Dovanų kuponas AMES paslaugoms Lietuvoje arba užsienyje

Jums svarbus žmogus iš gausaus AMES kursų tvarkaraščio Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje ar Kėdainiuose galės pasirinkti tai, kas jam  aktualiausia: kalbų kursus moksleiviams ar suaugusiesiems, paruošiamuosius abitūros, PTE, IELTS, TOEFL ar kitiems egzaminams, vasaros kalbų stovyklas visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ar kita. Dovana gali būti skirta ir AMES paslaugoms užsienyje ar kažkuriai jos daliai. Tai gali būti kalbų kursai moksleiviams, studentams ir suaugusiesiems įvairiose užsienio šalyse,  tarptautinės kalbų stovyklos JK, JAV, Europoje, vidurinis išsilavinimas prestižinėse užsienio mokyklose, aukštojo mokslo studijos JAV, JK, Šveicarijoje ar kita.

AMES dovanų čekį galite įsigyti visuose mūsų AMES biuruose.

 

Dovanų kuponus galite įsigyti ir pas mūsų partnerius

Anglų kalbos kursai Vilniuje, KauneMumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių lietuvos įmonių

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame