Pasirinkite kalbą

GAP YEAR programos

Rinkis Gap Year!

Kiekvienam jaunuoliui pažįstamas klausimas - “ką veiksi po mokyklos?” Kol kai kurie planuoja ateitį penkis metus į priekį, daugeliui jaunų žmonių ateities ir pasirinkimo klausimas kelia susirūpinimą. Todėl pastaraisiais metais išaugo susidomėjimas Gap Year.

Gap year – kas tai?

Neskubėk ir būsi pirmas! Rinkis Gap Year - galimybę metus skirti asmeniniam tobulėjimui, kalbinių įgūdžių gerinimui bei žinių įtvirtinimui, leidžiant sau apmąstyti tolimesnius karjeros planus. Jei esi iš tų, kurie žengia žingsnį atgal, kad galėtų žengti du į priekį, Gap Year – sprendimas Tau.

Kad metai nepraeitų veltui, juos reikia tinkamai planuoti ir siekti konkrečių tikslų. Naudingiausia likti akademinėje aplinkoje arba įgyti kvalifikuotos praktikos.

Gap Year programos

AMES Jums siūlo kruopščiai parengtus programų paketus, kurie padės identifikuoti Jūsų Gap Year tikslus ir padės sutaupyti brangaus laiko planuojant didžiausią gyvenimo nuotykį.

Akademinės Gap Year programos

Foundation Year (FY)

Tai akademinės anglų kalbos bei specializuotų mokomųjų dalykų derinys, skirtas parengti moksleivius studijoms universitete. Ši programa ideali Tau, jei:

  1. ketini stoti į užsienio universitetą ir nori geriau pasiruošti studijoms bei patobulinti akademinės anglų kalbos įgūdžius. Universitetų patirtis rodo, kad užsienio studentų, dalyvavusių FY programoje, pasiekimai daug geresni nei iškart po mokyklos atvykusių kolegų. Programa leidžia greičiau įsilieti į bendruomenę, ir supažindina studentą su terminologija.
  2. dar ieškai savęs. FY - proga “paragauti” savo pasirinktos profesijos/akademinio dalyko. Ne tik suprasi, ar eini teisingu keliu, bet galėsi geriau apgalvoti, kurią studijų kryptį rinktis.
  3. universiteto reikalavimai per aukšti. Nesikrimsk, jei egzaminų rezultatai neatitinka universiteto reikalavimų. FY suteikia galimybę studijuoti norimą dalyką svajonių universitete, net jei nepavyko įstoti iš karto.

UK Foundation programa - unikali galimybė tobulinti anglų kalbos žinias tuo pačiu metu ruošiantis stojimui į Anglijos universitetus. Programa supažindina būsimus studentus su Anglijos aukštojo mokslo ypatumais, taip pat išugdo įgūdžius, naudingus vėliau studijuojant šios šalies universitetuose.

US Pathway programa - intensyvių anglų klabos kursų, akademinių įgūdžių lavinimo ir akademinių kursų kombinacija, kuri padės studentams sėkmingai mokytis Amerikos universitetuose.

Gloucestershire College

  • Puiki infrastruktūra ir profesionalus personalas
  • Konkurencingos kainos
  • Platus kursų pasirinkimas
  • http://www.gloscol.ac.uk/

Gloucestershire koledžas yra mokymo įstaiga, siūlanti išskirtinę infrastruktūrą bei platų kursų sąrašą, kurių dėka moksleiviai gauna daug praktinės patirties. Koledžo siekis yra visapusiškai paruošti studentą tolimesniems mokslams arba karjerai. Jaunuolis tampa itin patrauklus darbdaviams, nes įgyja praktinių įgūdžių, itin reikalingų darbo rinkoje. Koledžo pasididžiavimas – infrastruktūra. Kiekvienas fakultetas siūlo toje industrijos srityje naudojamus profesionalius įrenginius, tokius kaip filmų ir įrašų studiją, inžinerijos laboratorijas ir dirbtuves, grožio salonus, grafinio dizaino studijas bei teatrus, ir net restoraną. Čia rasite po biblioteką kiekviename studentų miestelyje, virš 2,500 kompiuterių, o laisvalaikį galima leisti sporto studijoje, didžiulėje sporto salėje, kavinėse ir valgyklose.

Mokslas, orientuotas į karjerą

Gloucestershire koledžas yra aukštesniojo ir aukštojo mokslo koledžas, sėkmingai veikiantis nuo pat 1838-ųjų. Kiekvienais metais koledžas priima apie 4,000 dieninių studijų studentų ir daugiau nei 10,000 vakarinių studijų studentų. 2013 metais, Britanijos mokslo standartų vertinimo biuras (OFSTED) koledžą įvertino kaip „gerą“ su „ypatingais“ privalumais. Kiekvienais metais į koledžą atvažiuoja daugiau nei 500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 35 šalių. Tarptautiniai studentai čia priimami jau daugiau nei 40 metų, ši ilgametė patirtis užtikrina sėkmingą užsienio studentų integravimą į koledžo bendruomenę.

Mokslas koledže

Tarptautiniams studentams Gloucestershire koledžas siūlo ypač platų programų ir kvalifikacijų pasirinkimą. Galima rinktis iš gausaus mokomųjų dalykų sąrašo tiek baigiamiesiems egzaminams (nacionalinė A level 2-jų metų programa), tiek ir prieš-universitetiniam paruošiamajam kursui (International Foundation Year). Į koledžo studijų programas įtrauktas mokymosi įgūdžių lavinimas anglų kalba, anglų kalbos pamokos bei privačios konsultacijos. Tarptautinė koledžo komanda, asmeniniai konsultantai bei mokytojai kiekvieną moksleivį vertina kaip unikalią asmenybę, ir stengiasi užtikrinti gerų emocijų kupiną patirtį bei asmeninį progresą.

Gyvenimas koledže

Gloucertershire koledžas įsikūręs pačioje Anglijos širdyje, gražiajame Cotswolds mieste. Koledžas yra valanda kelio nuo Oksfordo, Birmingamo, Bristolio ir Bato, bei dvi valandos kelio nuo Londono. Gloucesterširo apskritis yra laikoma „tikrosios Anglijos“ pavyzdžiu bei viena geriausių vietų gyvenimui Jungtinėje Karalystėje. Dauguma tarptautinių studentų apsistoja Cheltenham studentų miestelyje. Cheltenham yra tradicinis spa miestelis, žymus žirgų lenktynėmis bei kultūriniais muzikos ir literatūros festivaliais. Studentai gali apsistoti pilnai įrengtame bendrabutyje vienviečiuose kambariuose su privačia vonia ir vieša virtuve, arba gyventi britų šeimoje.

Paraiškų teikimas

AMES yra oficialus koledžo atstovas Lietuvoje. Pasirūpiname visais stojimo formalumais: padedame užpildyti paraiškas ir konsultuojame dėl reikalingų dokumentų (pažymių išrašų, tarptautinių egzaminų įvertinimų, asmens ir kitų dokumentų). Paraiškos teikimo mokestis - 50 GBP. Paraiškos teikiamos visus metus (iki kol yra laisvų vietų).

Kalbų kursai užsienyje

Tai galimybė įtvirtinti kalbinius įgūdžius, išmokti naują kalbą, pakeliauti po pasaulį ir pažinti kitas kultūras. Gyvenimas svečioje šalyje padeda išugdyti savarankiškumą, atsakingumą ir pozityvų požiūrį į iššūkius. O ką bekalbėti apie naujas pažintis, keliones ir nuotykius.

AMES siūlomi kalbų kursai užsienyje:

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių lietuvos įmonių

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame
Jūsų poreikis