Pasirinkite kalbą

Studijos Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose

Studijos Danijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose su KASTU International

Studijos Danijoje

Mokslas Danijos Karalystės aukštojo mokslo institucijose yra nemokamas. Kastu Danijoje bendradarbiauja su 14 aukštųjų mokyklų. Su viena Kastu online stojimo anketą, gali stoti į 8 Danijos aukštąsias/studijų programas. Stojant į daugumą Kastu atstovaujamų aukštųjų Danijoje užtenka išlaikyti nemokamą Kastu anglų kalbos testą. Daugiau informacijos ČIA>>.

Studijos Švedijoje

Tiek Bakalauro tiek Magistro studijos Švedijoje yra nemokamos visiems Europos Sąjungos piliečiams. Daugiau informacijos ČIA>>.

Studijos Nyderlanduose

Mokslas Nyderlanduose Europos Sąjungos piliečiams kainuoja €2006 metams – tai yra lengvatinė suma, didžiąją dalį programos kainos padengia šalies vyriausybė. Be to, Nyderlanduose dirbant yra galimybė gauti valstybės teikiamą paramą siekiančią iki €378. Su šia finansine parama taip pat gaunama ir galimybė visu viešuoju transportu šalyje naudotis nemokamai. Taip pat galima pasiimti paskolą, siekiančią €1061 per mėnesį, lengvatinėmis sąlygomis. Kastu partnerių sąrašą Nyderlanduose sudaro 16 aukštųjų mokyklų. Užpildęs vieną Kastu online stojimo anketą, gali rinktis iki 4 Nyderlandų aukštųjų mokyklų/studijų programų. Nyderlandų aukštosios mokyklos iš stojančiųjų į bakalauro studijas nebeprašo jokio anglų kalbos testo - užtenka atestate turėti anglų kalbos pažymį bei išlaikytą valstybinį anglų kalbos egzaminą (yra keletas išimčių). Daugiau informacijos ČIA>>.

Studijos anglų kalba

Šiuose universitetuose studijos vyksta anglų kalba. Tobulinkite anglų kalbos žinias su AMERICAN ENGLISH SCHOOL ir ruoškitės būsimoms studijoms. Anglų kalbos programos ir tvarkaraščiai ČIA>>.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių lietuvos įmonių

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame
Jūsų poreikis