Atsiliepimai
Kontaktai

Neformalus ugdymas. Viešasis kalbėjimas


Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programa 10-14 metų moksleiviams

Šiuo metu vykdome neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis finansuojamą ugdymo programą daugelyje Lietuvos miestų. Numatytas pogramos vykdymo laikotarpis nuo 2016 sausio 4 d. iki 2017 birželio 30 d.

"VIEŠOJO KALBĖJIMO PAGRINDAI" 10-14 metų moksleiviams (anglų kalba)

Įtaigi iškalba - tai dovana, leidžianti mums palenkti pašnekovo protą ir širdį savo naudai.(Ž. Labriujer)

Komunikacija mūsų laikų devizas. Bet vis dėlto daugelis žmonių nesusimąsto, kad iškalbos meno būtina mokytis. Viešasis kalbėjimas yra dažniausiai ne retas talentas, o įgūdžiai, kurių gali išmokti kiekvienas. Baigę programą 10-14 metų moksleiviai atras, kad viešasis kalbėjimas, gali būti džiaugsminga ir maloni patirtis, o įgyti įgūdžiai padės atrasti naujus kelius, siekiant asmeninių tikslų.

Neformaliojo ugdymo programa „Viešojo kalbėjimo pagrindai“ sukuria erdvę ugdyti kūrybingą, savimi pasitikintį ir gebantį visapusiškai komunikuoti žmogų, puikiai valdantį žodinius informacijos perteikimo būdus anglų kalba. Pasitelkiant šiuolaikiniame pasaulyje gyvenančiam jaunam žmogui aktualias temas, lavinamas gebėjimas aiškiai formuluoti ir sklandžiai reikšti mintis, nesivaržant pristatyti savo nuomonę prieš auditoriją. Programa pasižymi interaktyvių veiklų įvairove, skirta atskleisti programos dalyvių asmeninius, bendravimo bei tarpkultūrinius įgūdžius .

Programos tikslas yra suformuoti tvirtus viešojo kalbėjimo pagrindus, kurie padės jaunam žmogui tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius, ugdyti asmenines, komunikavimo, pažinimo, kūribingumo kompetencijas bei formuoti jauną žmogų, sugebantį tapti aktyviu visuomenės nariu.

Programos uždaviniai:

  • ugdyti gebėjimą kritiškai mąstyti bei lavinti savarankiško mokymosi įgūdžius anglų kalbos ir šiuolaikinių technologijų pagalba;
  • formuoti viešojo kalbėjimo įgūdžius, kurie leis programos dalyviams veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti įvairiose situacijose;
  • programos uždaviniai atitinka paraiškoje pateiktus bendruosius NVŠ programos uždavinius.

Neformalus švietimas yra reikšmingas, nes vadovaujasi specifiniais ugdymo principais: ugdymosi grupėje, pozityvumo bei patirties, t. y. kai ugdymas grindžiamas patyrimu ir jo refleksija, savanoriškumo, prieinamumo, aktualumo, demokratiškumo ir kt. principais. Tokio švietimo rezultatai yra labai naudingi moksleiviams, nes:

  • vaikas įgis kompetencijų, būtinų asmeniniam, visuomeniniam ir profesiniam gyvenimui;
  • įgyjamos kompetencijos turės tiesioginės įtakos sėkmingam vaiko ugdymui(si) formaliojo švietimo sistemoje, padės vaikui spręsti savo problemas ir aktyviai veikti bendruomenėje, visuomenėje bei įsitvirtinti darbo rinkoje.

 

REGISTRUOTIS

Turite klausimų? Domina papildoma informacija? Susisiekite su mumis!

Vilnius
tel. 8 5 2791011
mob. +370 610 30006
el. p. vilnius@ames.lt

Kaunas
tel. 8 37 422 748
mob. +370 685 66355
el. p. kaunas@ames.lt

Klaipėda
mob. +370 689 06486
el. p. klaipeda@ames.lt

Šiauliai
tel. +370 699 64569
el. p. siauliai@ames.lt

Panevėžys
mob. +370 685 69602
el. p. panevezys@ames.lt

Alytus
mob. +370 624 02989
el. p. alytus@ames.lt


Utena
mob. +370 676 56633
el. p. utena@ames.lt


Kėdainiai
mob. +370 685 72782
el. p. kedainiai@ames.lt

 Aktualu

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų. Plačiau
Virš 30 stambių ir vidutinių lietuvos įmonių. Plačiau

Daugybė suaugusiųjų ir moksleivių kiekvienais metais

95% klientų sugrįžta