Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos žinių patikrinimo TESTAS valstybės tarnautojams

Kviečiame pretendentus į valstybės tarnybą pasitikrinti anglų kalbos žinias atliekant anglų kalbos žinių patikrinimo testą arba laikant tarptautinius dalykinės ar bendrosios anglų kalbos egzaminus Valstybės tarnybos departamento akredituotame anglų kalbos testavimo centre, VšĮ "American English School" (AMES). Esame įtraukti į Akredituotų asmenų sąrašą Valstybės tarnybos departamente prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir turime teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų kalbos mokėjimą.

Anglų kalbos žinių patikrinimo TESTAS valstybės tarnautojams

Tai žinių lygio patikrinimo testas, bet ne kompetencijų įrodymas. Rezultatas – egzaminų centro išduodama pažyma apie anglų kalbos žinių lygį, tačiau ne tarptautinis sertifikatas. Žinios tikrinamos raštu (60 min.) ir žodžiu (~ 10 min.).

Testo atitikmuo kalbinės kompetencijos lygiui pagal Bendrųjų Europos kalbų metmenis

Trukmė

Kaina

A1, A2, B1, B2, C1, C2

~ 1 val.

49 Eur

Kad būtų užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimai, pretendentas iki testavimo turi užpildyti preliminarios regsitracijos formą su temos pasirinkimu „Testas valstybės tarnautojams“. Testuojame gyvai ar nuotoliniu būdu nuolat, tik prašome susiderinti tinkamą testo laiką iš anksto. AMES akredituotų testavimo centrų valstybės tarnautojams adresai ir kontaktai.

Valstybės tarnautojų testavimas nuotoliniu būdu atliekamas naudojant Microsoft Teams (MT) programą. Testuojantis nuotoliniu būdu reikalingos priemonės: kompiuteris, geras interneto ryšys, vaizdo kamera, mikrofonas, ausinės arba garsiakalbis.

Anglų kalbos žinios tikrinamos:
1) raštu, susiderinus susijungimą, atliekant testą prie kompiuterio. Tikrinamos gramatinės žinios, žodynas, suvokimas, klausymas.
2) žodžiu, susiderinus pokalbio laiką (5-10 min.) Teiraujamasi bendrų klausimų, tai gali būti šių dienų aktualijos, jūsų darbas, laisvalaikis ir pan.

Baigus testavimą, išrašoma pažyma apie anglų kalbos žinių lygį, kuri atsiunčiama PDF formatu į nurodytą el. pašto dėžutę.

VISI AMES TESTAI

Trumpas gebėjimų aprašymas ir tarptautiniai egzaminai pagal anglų kalbos žinių lygius SUAUGUSIEMS

Kursų dalyviai skirstomi į grupes pagal kalbos žinių lygį.
Kursų pabaigoje išduodamas AMES pažymėjimas, kuriame nurodomas pasiektas lygis, kursų trukmė ir individualus dėstytojo įvertinimas.
Kiekvieno etapo pabaigoje AMES kursų dalyviai ar žmonės, pasiekę atitinkamą lygį savarankiškai, gali laikyti tarptautinį PTE General ar LCCI English for Business egzaminą AMES anglų kalbos akademijoje ir gauti tarptautinį sertifikatą.LCCI Preliminary Level* - Preliminary Credit; Preliminary Pass
LCCI Preliminary Level 1* - Preliminary Distinction; Level 1 Pass
LCCI Level 1* - Level 1 Distinction; Level 1 Credit; Level 2 Pass
LCCI Level 2* - Level 2 Distinction; Level 2 Credit; Level 3 Pass
LCCI Level 3* - Level 3 Distinction; Level 3 Credit; Level 4 Pass
LCCI Level 4* - Level 4 Distinction; Level 4 Credit

Mandatory Writing Test & Reading Test, optional Speaking Test & Listening Test.
Rašymas, skaitymas - privalomos egzamino dalys, kalbėjimas ir klausymas - papildomos.
Jei įsivertinant savo užsienio kalbos lygį jums kyla neaiškumų, rašykite mums užklausimą.

Anglų kalbos mokymų etapai, žinių lygiai ir tarptautiniai egzaminai MOKSLEIVIAMS
  • Moksleiviai į grupes skirstomi pagal kalbos žinių lygį.
  • Kursų pabaigoje išduodamas AMES pažymėjimas, kuriame nurodomas pasiektas lygis, kursų trukmė ir individualus dėstytojo įvertinimas.
  • Kiekvieno etapo pabaigoje AMES moksleiviai gali laikyti tarptautinį PTE Young Learners ar PTE General egzaminą ir gauti tarptautinį sertifikatą. Moksleiviai, pasiekę atitinkamą lygį savarankiškai, taip pat gali laikyti tarptautinį PTE egzaminą AMES anglų kalbos mokykloje.

Baigusiems AMES anglų kalbos kursus – nemokami tarptautiniai sertifikatai!

Jei įsivertinant savo užsienio kalbos lygį jums kyla neaiškumų, rašykite mums užklausimą.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame