Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai vadovams užsienyje

DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE. Anglų kalba šioje šalyje yra valstybinė, o aplinka tarptautinė, todėl mokytis anglų kalbos Didžiojoje Britanijoje verta dėl kelių priežasčių: išmoksite taisyklingai vartoti šią kalbą pagal naujausius kalbos standartus, užmegsite naujų ryšių su užsienio šalių verslo atstovais. Čia puiki proga ne tik įtvirtinti anglų žinias tarptautinėje aukšto lygio aplinkoje, bet ir pasisemti verslo idėjų, pagilinti politines, ekonomines žinias, gauti daugiau informacijos apie rinkos pulsą ir rekomendacijas apie etiketą, manieras, bendrafimą formalioje ir neformalioje aplinkoje.

MALTOJE. Jau beveik pusę amžiaus anglų kalba Maltoje yra valstybinė. Daugiau nei kelis dešimtmečius į šią šalį plūste plūsta žmonės ne tik tam, kad pasimėgautų švelniu salos klimatu, bet ir tam, kad užmegztų tarptautinius santykius politikos ar verslo srityje. Šiandien Malta yra viena patraukliausių verslo atstovų bei aukštus postus užimančių vadovų kelionių krypčių, nes tai vieta, kut itin lengva derinti poilsį su aktyvia ir produktyvia veikla. Vis daugiau steigiama kalbų mokyklų, skirtų verslininkams, vadovams, kvalifikuotiems specialistams. AMES Jums siūlo receptą, kaip per 1ar 2 savaites pasiekti maksimalų rezultatą ir su naujomis jėgomis bei idėjomis kibti į darbus Lietuvoje.

BELGIJOJE. Teisūs tie, kas Belgiją laiko politiniu, ekonominiu bei kultūriniu Europos centru. Čia gimsta pradinės idėjos apie tarptautinius santykius, kurios vėliau plačiai sklinda po kitas šalis, čia mezgasi esminiai politikos bei verslo santykiai, ugdomi ateities lyderiai, keliama aukštų vadovų bei specialistų kvalifikacija. AMES kalbų mokymo ekspertų siūloma mokykla unikali tuo, kad joje per 1 savaitę pasieksite 3 mėn. rezultatą. Gyvendami rezidencijoje prie pat mokyklos sutaupysite daug laiko, kurį skirsite mokslams, o pamokų metu laiką leisite tik grynai profesinėje aplinkoje tarp kitų Jūsų veiklos bendraminčių.

Jei neradote Jums tinkamiausio kursų varianto, daugiau pasiūlymų rasite čia!

Lauksime Jūsų tel. 8 5 279 10 11, mob. tel. +370 640 44899, el. paštu rasa@ames.lt

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame