Meniu
Prekių krepšelis

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Kviečiame suaugusiuosius mokytis anglų kalbą kartu arba pagilinti jau turimus bendravimo įgudžius. Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį kursą.

Pasirinkite kokybiškus anglų kalbos kursus AMES akademijoje ir gaukite DOVANĄ - nemokamą tarptautinį žinių vertinimo testą LEVEL TEST.

Nežinote savo anglų kalbos lygio? Atlikite NEMOKAMĄ anglų kalbos žinių testą. NEMOKAMAS TESTAS

Užsiregistruokite NEMOKAMAI DEMO pamokai

AMES Anglų kalbos kursai suaugusiems

Pasiruoškite pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius su mūsų kokybiškais ir efektyviais anglų kalbos kursais suaugusiems. Mūsų įstaigoje jūs rasite įvairių mokymo programų, kurios padės jums pasiekti savo kalbos tikslus. Štai keletas mūsų siūlomų kursų:

Bendrinės anglų kalbos kursai suaugusiems

Mokytis anglų kalbos yra svarbus įgūdis, kuris atveria daugybę durų. AMES bendriniai anglų kalbos kursai suaugusiems yra sudaryti taip, kad jūs mokytumėtės ne tik efektyviai, bet ir smagiai. Pasitelkdami interaktyvias pamokas ir kompetentingus mokytojus, stengiamės palaikyti jūsų motyvaciją ir suteikti kuo daugiau žinių.

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Mums svarbu, kad jūsų anglų kalbos įgūdžiai nebūtų apsiriboti tik gramatika ir rašymu. Su šnekamosios anglų kalbos kursais galėsite praktiškai pritaikyti savo žinias kasdienėse situacijose. Bendraudami su mokytojais ir kitais studentais, jūsų kalbos supratimas ir žinios pasieks visiškai naują lygį. Suteiksime žinių ir išmokysime greitai reaguoti situacijose, laisvai palaikyti pokalbį įvairioje aplinkoje ir padėsime jaustis gerai su žmonėmis, laisvai kalbančiais anglų kalba. 

Anglų kalbos kursai online su dėstytoju

Jeigu jums trūksta laiko arba negalite lankyti tradicinių kursų, neabejojame, kad AMES anglų kalbos kursai su dėstytoju internetu bus puikus pasirinkimas. ONLINE pamokos su dėstytoju leis jums efektyviai tobulinti savo kalbos gebėjimus iš Jums patogios lokacijos  - namų ar biuro. Ne tik prisitaikysime prie Jums tinkamos vietos. Dėstytojas palaikys Jūsų motyvacijos lygį ir atsakys į visus kilusius klausimus. 

Savarankiški anglų kalbos kursai ONLINE

Savarankiški anglų kalbos kursai yra puiki galimybė tiems, kas nori mokytis pasirinktu tempu. Su mūsų internetiniais kursais MEC platformoje turėsite galimybę pasiekti mokymo turinį bet kuriuo metu. Taip pat nebijokite klausti patarimų. AMES mokytojai, veikiantys kaip konsultantai mokymosi procese, padės, kad jūsų mokymasis būtų nuoseklus ir sėkmingas.

Individualūs anglų kalbos kursai suaugusiems

Jeigu norite maksimalaus dėmesio ir efektyvaus mokymosi proceso, individualūs anglų kalbos kursai yra idealus pasirinkimas. Mūsų patyrę mokytojai sukurs mokymosi programą, atitinkančią jūsų poreikius ir tikslus, kad galėtumėte pasiekti geriausių rezultatų. Mokydamiesi individualiai pasirinksite sau tinkamą tempą, būdą ir pasieksite maksimalių rezultatų. 

Anglų kalbos kursai mini grupėse

Mokymasis grupėje suteikia puikias galimybes bendrauti su kitais ir praktikuoti kalbos žinias realiose situacijose. Mūsų mini grupių kursai yra mažos grupės dydžio, kas leidžia mokytojams skirti kiekvienam studentui daugiau dėmesio ir individualaus dėmesio. Mokydamiesi mini grupėje padeda motyvacijai. Grupėje gaunamas motyvacijai itin svarbus palaikymas ir galimybė lyginti savo progresą su kitais grupės nariais. 

Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai vasarą

Vasaros intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai yra puiki galimybė pasiekti didžiulės pažangos per trumpą laiką. Mūsų specialiai sukurtos programos padės jums greitai pramokti praktiškas kalbos žinias, reikalingas kasdienėje komunikacijoje. Pasirinkite turiningą vasaros hobį ir įgykite naujų kompetencijų su AMES anglų kalbos kursais. 

Anglų kalbos testai

Siekdami įvertinti jūsų kalbos lygį ir pasiūlyti tinkamiausią mokymosi programą, siūlome atlikti anglų kalbos testus. Tai padės mums nustatyti jūsų esamus įgūdžius ir pasirinkti tinkamiausią kursą jūsų poreikiams. AMES siūlome nemokamus anglų kalbos testus bei tarptautinius ir pasaulyje pripažįstamus testus: LEVEL TEST, PTE ir kitus. 

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar norite tobulinti jau turimas žinias - mūsų anglų kalbos kursai suaugusiems yra sukurti taip, kad patenkintų skirtingus mokymosi poreikius. Investuokite į savo ateitį ir prisijunkite prie mūsų mokinių komandos jau šiandien! Anglų kalbos kursai suaugusiems teikia puikią galimybę tobulėti ir pasiekti aukštus rezultatus!