Meniu
Prekių krepšelis

Anglų kalbos kursai ONLINE

Mokykitės anglų kalbos internetu iš Jums tinkamos vietos, Jums tinkamu metu. Rinkitės kursus su dėstytoju arba savarankiškai. 
AMES pasirūpins kokybe ir Jūsų pažanga. 

Modelis: 23-24 VA SU B2.21VO
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis B2.2
Grupės pavadinimas Bendrinė anglų kalba vakarais online B2.21VO
Kursų pradžia 2023.04 (renkama).
Valandos 17:45 -19:15 val.
Kurso trukmė 60 akad. val. (4 mėn.)

Vieno mėnesio kaina 129,00 €

Statusas Liko 6
129.00€
Be PVM:129.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Anglų kalbos kursai AMES - puikus pasirinkimas 

Jei ieškote efektyvios ir patogios anglų kalbos mokymo galimybės, AMES anglų kalbos kursai internetu yra puikus pasirinkimas. Nesvarbu, ar esate vaikas, suaugęs ar ieškote pagalbos verslo vystymo tikslais, esate pradedantysis, ar norite tobulinti jau turimas žinias - AMES anglų kalbos kursai internetu yra pritaikyti skirtingiems mokinių poreikiams bei amžiaus grupėms ir padės pasiekti aukštus kalbos įgūdžius. AMES keliame didelius mokymo kokybės tikslus, todėl kiekviena proceso grandis itin dažnai analizuojama ir tobulinama, siekiant užtikrinti maksimalią vertę mokiniams. 30 metų mokome anglų ir kitų užsienio kalbų, tobuliname dėstymo metodikas, atnaujiname motyvacijos žinias ir keliame mokytojų kvalifikaciją, todėl rinkoje siūlome itin kokybiškas paslaugas savo mokiniams.  

Anglų kalbos kursų internetu metodika 

AMES anglų kalbos kursai internetu pasižymi pažangia ir efektyvia mokymosi metodika. Pamokos yra įdomios, interaktyvios ir orientuotos į praktinį kalbos naudojimą, kasdienes situacijas, keliones, naujienų supratimą. Mokytojai taiko inovatyvias mokymo priemones ir technologijas, padedančias mokiniams lengvai įsisavinti naujus žodžius, atgaminti jau žinotus, bet primirštus išsireiškimus, gramatiką ir kalbos struktūras. 

AMES anglų kalbos kursai internetu turi daugybę privalumų

Laiko lankstumas: Mokytis savarankiškai galite bet kuriuo patogiu metu, nes turite prieigą prie mokymo turinio 24/7. Tai leidžia suderinti mokymąsi su savo tvarkaraščiu ir mokytis tada, kai jums tai patogu. Siūlome savarankiško mokymosi platformą su konsultacijomis ir kursus internetu su dėstytoju, todėl rasite Jums tinkamą pasirinkimą.  

Interaktyvumas: Mūsų internetiniai kursai įtraukia mokinius į mokymosi procesą su interaktyviomis užduotimis, testais ir mokomaisiais vaizdo įrašais. Tai skatina aktyvų dalyvavimą ir efektyvų kalbos įgūdžių įsisavinimą. 

Dėstytojas: Norite turėti tiesioginį kontaktą su mokytoju? Tuomet mūsų anglų kalbos kursai su dėstytoju internetu yra puikus pasirinkimas. Dėstytojas suteiks individualų palaikymą, grįžtamąjį ryšį ir galimybę užduoti klausimus. Daug investuojame į technologijas ir naują įrangą, todėl jau seniai rinkoje siūlome kokybišką mokymosi procesą be pašalinių trikdžių ar nesklandumų.  

Savarankiškumas: Mokytis galite savarankiškai, nepririšti prie konkrečios vietos ar laiko. Jūs nuspręsite, kiek laiko skirsite kiekvienai pamokai ir kuriam temos aspektui norėsite skirti daugiau dėmesio. Siekdami mokytis savarankiškai turite galimybę mokytis MEC platformoje, susitikdami su dėstytoju tik konsultacijoms Jums tinkamu metu.  

Mokytis kalbos internetu itin patogu 

Mokytis anglų kalbos internetu yra itin patogu ir lengva. Neturite jaudintis dėl ilgų kelionių į mokyklą arba praleistų pamokų dėl užimtumo. Su mūsų anglų kalbos kursais internetu turite visą pasaulį savo pirštuose ir galite mokytis iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. 

Individualūs anglų kalbos kursai internetu - išskirtinis dėmesys, kokybė ir greita pažanga 

Siekdami užtikrinti aukštą kalbos mokymosi kokybę ir greitą pažangą, siūlome individualius anglų kalbos kursus internetu. Tai leidžia mokytojams skirti maksimalų dėmesį kiekvienam mokiniui ir prisitaikyti prie jo poreikių ir mokymosi stiliaus. Individualūs kursai suteikia puikias galimybes individualiai diskutuoti su mokytoju, gauti asmeninį grįžtamąjį ryšį ir labiau efektyviai pasiekti savo kalbos tikslus. 

Nemokami ir tarptautiniai anglų kalbos testai lygiui nustatyti, žinių lygiui nustatyti 

Nepaisant mokymosi principo (internetu ar klasėje), svarbu įvertinti kiekvieno mokinio žinių lygį ir jam parinkti labiausiai tinkamą mokymosi planą. Kad mokinių žinios ir gebėjimai būtų tinkamai įvertinti, AMES siūlome nemokamus (startinius) bei mokamus tarptautinius anglų kalbos testus. Šie testai padės nustatyti jūsų kalbos žinias ir lygį, todėl galėsite pasirinkti tinkamą kursą, atitinkantį jūsų gebėjimus ir tikslus. Įvertinę jūsų žinias, pasiūlysime optimalų mokymosi planą, kuris padės jums pasiekti norimus rezultatus.