Meniu
Prekių krepšelis

Braitonas

Braitonas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES akademija. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Braitone ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 


Braitonas – judrus ir kosmopolitiškas miestas pietų Anglijos pajūryje. Jis garsėja savo paplūdimiais, nepakartojamu kraštovaizdžiu bei pramogų gausa. Pulsą šiam miestui suteikia mokytis atvykę studentai. 


AMES akademijos rekomenduojama mokykla pasižymi puiki aplinka – erdviomis klasėmis, biblioteka, savarankiško mokymosi laboratorija su vaizdo ir garso įranga, kompiuterių centru su nemokamu internetu, studentų poilsio kambariais, knygynu, kavine. Ši mokykla yra įsikūrusi pačioje miesto širdyje, tad muziejai, restoranai bei jūra visada šalia. 


Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą IELTS, TOEFL egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 


Kursų dalyvių amžius – nuo 16 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (nuo A1 iki C2), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  


Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį. 


Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 


Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo). 

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

"Platinum Business" anglų kalbos kursai Londone ir Braitone
Registruotis
Modelis: platinum-business-anglu-kalbos-kursai-londone-ir-braitone
Savaitės dienos
PrAnTrKePeŠe
Se
Lygis
nuo B1
Grupės pavadinimas
"Platinum Business" anglų kalbos kursai Londone ir Braitone
Kursų pradžia
Kiekvieną savaitę
Valandos09:00-16:45 val. 
1 savaitės kaina
982,00 GBP (25 ak. val./ sav.)
1 savaitės kaina1 333,00 GBP (35 ak. val./sav.)
Statusas Registruotis
982.00€
Be PVM:982.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)