Meniu
Prekių krepšelis

Braitonas

Braitonas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Braitone ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 

Braitonas – judrus ir kosmopolitiškas miestas pietų Anglijos pajūryje. Jis garsėja savo paplūdimiais, nepakartojamu kraštovaizdžiu bei pramogų gausa. Pulsą šiam miestui suteikia mokytis atvykę studentai. 

AMES akademijos rekomenduojama mokykla pasižymi puiki aplinka – erdviomis klasėmis, biblioteka, savarankiško mokymosi laboratorija su vaizdo ir garso įranga, kompiuterių centru su nemokamu internetu, studentų poilsio kambariais, knygynu, kavine. Ši mokykla yra įsikūrusi pačioje miesto širdyje, tad muziejai, restoranai bei jūra visada šalia. 

Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą IELTS, TOEFL egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 

Kursų dalyvių amžius – nuo 16 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (A0-C1), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  

Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį. 

Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 

Atkreipiame dėmesį, kad kalbų mokyklų užimtumas vasaros laikotarpiu yra didesnis, o kursams laikotarpiu nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 25 d. taikomos papildomos priemokos (20-40 GBP/ sav.). 

Skelbiame preliminarias programos kainos. Galutinės kainos atsiunčiamos individualiame pasiūlyme pagal aptartą poreikį. Programos kaina priklauso nuo kursų intensyvumo, apgyvendinimo sektoriaus, datos ir trukmės. 

Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo).

Dėl individualaus pasiūlymo susisiekite su mumis: 

  • telefonu: +370 675 43 534
  • el. p. studytheworld@ames.lt 
  • arba užpildykite užklausos formą »

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Nemokamai
Modelis: konsultacija-del-kalbu-kursu-uzsienyje-pasirinkimo
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis: nuo A1
Programa: Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Laikas: Derinama individualiai
Kaina: 0,00 €
Statusas Liko 1 vieta
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)