Meniu
Prekių krepšelis

Kembridžas

Kembridžas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES akademija. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Kembridže ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 


Kembridžas – amžinai jaunas ir judrus miestas su unikaliais istoriniais pastatais, žaliais parkais, Kemo upės krantinėmis, parduotuvėmis, jaukiomis gatvelėmis, gausybe galerijų ir jaukių tradicinių angliškų užeigų. 


Kasmet mokytis į Kembridžą suplūsta apie 20-imt tūkst. Studentų, todėl miesto kultūrinis gyvenimas yra itin dinamiškas. 


Šiame mieste bendradarbiaujame net su 7-omis kalbų mokyklomis, tad išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią programą nebus sunku. Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 


Kursų dalyvių amžius – nuo 18 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (nuo A1 iki C2), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  


Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį. 


Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 


Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo).

Tvarkaraščiai ir kainos

Šioje kategorijoje prekių nėra.