Meniu
Prekių krepšelis

Kembridžas

Kembridžas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Kembridže ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 

Kembridžas – amžinai jaunas ir judrus miestas su unikaliais istoriniais pastatais, žaliais parkais, Kemo upės krantinėmis, parduotuvėmis, jaukiomis gatvelėmis, gausybe galerijų ir jaukių tradicinių angliškų užeigų. 

 

Kasmet mokytis į Kembridžą suplūsta apie 20.000 studentų, todėl miesto kultūrinis gyvenimas yra itin dinamiškas. 

 

Šiame mieste bendradarbiaujame net su 7-omis kalbų mokyklomis, tad išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią programą nebus sunku. Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 

 

Kursų dalyvių amžius – nuo 18 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (A0-C1), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  

 

Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį. 

 

Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. Kadangi kiekvienos mokyklos ir apgyvendinimo sektoriaus kainos skiriasi, galutines programos ir apgyvendinimo kainas pateiksime individualiai Jums paruoštame pasiūlyme pagal aptartą pareikį. 

 

Atkreipiame dėmesį, kad kalbų mokyklų užimtumas vasaros laikotarpiu yra didesnis, o kursams laikotarpiu nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 25 d. taikomos papildomos priemokos (20-40 GBP/ sav.). 

 

Į pateiktas programos kainas įskaičiuota:

- privalomas vienkartinis registracijos mokestis mokykloje;

- pasirinkto intensyvumo programa 1-2 savaitėms.

 

Pateikiamos orientacinės kainos. Galutinės kainos tvirtinamos individualiai priklausomai nuo pasirinktos mokyklos ir paslaugų paketo. 

Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo).

 

Dėl individualaus pasiūlymo susisiekite su mumis:

  • telefonu: +370 675 43 534
  • el. p. studytheworld@ames.lt 
  • arba užpildykite užklausos formą »

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Nemokamai
Modelis: konsultacija-del-kalbu-kursu-uzsienyje-pasirinkimo
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis: nuo A1
Programa: Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Laikas: Derinama individualiai
Kaina: 0,00 €
Statusas Liko 1 vieta
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)