Meniu
Prekių krepšelis

Londonas

Londonas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES akademija. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Londone ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 


Bendradarbiaujame su daugiau nei 20-imt, tarptautinėje bendruomenėje pripažįstamų, mokyklų Dž. Britanijos sostinėje. Mūsų rekomenduojamos mokyklos yra įsikūrusios centrinėse Londono priemiesčių dalyse (Hampstead, Wimbledon, Highgate ar kt.), tad susisiekimas yra itin patogus.  


Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą Kembridžo, IELTS, TOEFL egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 


Mokyklose jūsų laukia naujai įrengtos klasės, bibliotekos bei skaityklos, mediatekos, kompiuterių centrai bei audio laboratorijos. 


Kursų dalyvių amžius – nuo 18 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (nuo A1 iki C2), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  


Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį.  

Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 


Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo). 

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

"Platinum Business" anglų kalbos kursai Londone ir Braitone
Registruotis
Modelis: platinum-business-anglu-kalbos-kursai-londone-ir-braitone
Savaitės dienos
PrAnTrKePeŠe
Se
Lygis
nuo B1
Grupės pavadinimas
"Platinum Business" anglų kalbos kursai Londone ir Braitone
Kursų pradžia
Kiekvieną savaitę
Valandos09:00-16:45 val. 
1 savaitės kaina
982,00 GBP (25 ak. val./ sav.)
1 savaitės kaina1 333,00 GBP (35 ak. val./sav.)
Statusas Registruotis
982.00€
Be PVM:982.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)