Meniu
Prekių krepšelis

Londonas

Londonas

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Londone ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 

Bendradarbiaujame su daugiau nei 20 tarptautinėje bendruomenėje pripažįstamų, mokyklų Didžiosios Britanijos sostinėje. Mūsų atstovaujamos mokyklos yra įsikūrusios centrinėse Londono priemiesčių dalyse (Hampstead, Wimbledon, Highgate ar kt.), tad susisiekimas yra itin patogus. 

 

Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrosios arba verslo kalbos, individualius kursus arba paruošimą Kembridžo, IELTS, TOEFL egzaminams. Taip pat siūlome specializuotus kursus atsižvelgiant į jūsų veiklos sritį. 

 

Mokyklose jūsų laukia naujai įrengtos klasės, bibliotekos bei skaityklos, mediatekos, kompiuterių centrai bei audio laboratorijos. 

 

Kursų dalyvių amžius – nuo 18 metų. Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (A1-C1), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  

 

Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį.  

 

Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 

 

Atkreipiame dėmesį, kad kalbų mokyklų užimtumas vasaros laikotarpiu yra didesnis, o kursams laikotarpiu nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 25 d. taikomos papildomos priemokos (20-40 GBP/ sav.). 

 

Skelbiame preliminarias programos kainos. Galutinės kainos atsiunčiamos individualiame pasiūlyme pagal aptartą poreikį. Programos kaina priklauso nuo kursų intensyvumo, apgyvendinimo sektoriaus, datos ir trukmės. 

Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo).

Dėl individualaus pasiūlymo susisiekite su mumis:

  • telefonu: +370 675 43 534
  • el. p. studytheworld@ames.lt 
  • arba užpildykite užklausos formą »

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Nemokamai
Modelis: konsultacija-del-kalbu-kursu-uzsienyje-pasirinkimo
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis: nuo A1
Programa: Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Laikas: Derinama individualiai
Kaina: 0,00 €
Statusas Liko 1 vieta
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)