Meniu
Prekių krepšelis

Torquay

Torquay

Ar gali būti geresnis būdas kalbai išmokti, nei būnant šalyje, kurioje ją girdi ir ja bendrauji kasdien? 

Kviečiame jus pasinerti į savaitės trukmės kalbos mokymosi nuotykį su AMES akademija. Prisijunkite prie intensyvių  kursų Torquay ir prisijaukinkite anglų kalbą per intensyvų kultūrinį potyrį. 


Švelnus Torquay klimatas, kerintys Anglijos gamtos vaizdai ir palmėmis apsodintos promenados kuria jaukią, ramybės kupiną atmosferą.  


TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL – mokykla, kuri patiks abiturientui, aukšto rango valstybės pareigūnui ir klestinčiam verslo magnatui. Ši įstaiga pasižymi plačiu mokymo  programų  pasirinkimu ir giliomis akademinėmis tradicijomis.  

Kursų dalyvių amžius – nuo 18 metų.  Verslo programų dalyvių amžius – nuo 23 metų. TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL siūlo ir specializuotas programas 30+ bei 50+ metų. 


Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį (nuo A1 iki C2), kuris nustatomas pirmąją programos dieną (atliekant kvalifikacinį testą).  


Rinkitės bendrosios anglų kalbos arba verslo kalbos kursus, pasiruošimo tarptautiniams egzaminams kursus. Taip pat rekomenduojame Professional Communication programą. Ji apima 15 pamokų ir vyksta mažose grupėse (iki 4 asmenų). Užsisakiusieji 30-ties pamokų kursą, turės 15-ika Professional Communication ir 15-ika General English paskaitų. 


Kursai vyksta darbo dienomis visus metus nuo pirmadienio iki penktadienio. Įprastai dalyviai į apgyvendinimo vietą atvyksta sekmadienį ir išvyksta šeštadienį. 


Kursų dalyviai apgyvendinami mokyklos atrinktoje šeimoje, vienviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene rezidencijoje ar viešbutyje. 


Padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią programą ir pasirūpinsime visais formalumais (nuo kelionės organizavimo iki apgyvendinimo).

Tvarkaraščiai ir kainos

Šioje kategorijoje prekių nėra.