Meniu
Prekių krepšelis

Anglų kalbos kursai Maltoje

Anglų kalbos kursai Maltoje

Mokykitės kalbą šalyje, kurioje ją girdite ir ja bendraujate kasdien. 

Rinkitės intensyvius anglų kalbos kursus Maltoje ir prisijaukinkite kalbą. 

 

Viduržemio jūros perlu vadinama sala – tarsi didelis muziejus po atviru dangumi. Pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės išsidriekusi Malta keliautojus žavi turtingu kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis, smėlėtais paplūdimiais bei skaidria, žydra jūra. Čia vasaros sausos ir šiltos, žiemos - švelnios ir drėgnos, o maudynių sezonas tęsiasi ištisus metus.  

 

Kursų dalyvių amžius – nuo 16 metų (kai kuriose programose – nuo 23 metų).  Į grupes dalyviai skirstomi pagal žinių lygį pagal testo rezultatus.

 

Rinkitės pageidaujamus anglų kalbos kursus: bendrinės, verslo kalbos, kursus vadovams, taip pat individualius kursus. 

 

Anglų kalbos kursai Maltoje vyksta energija ir jaunatviškumu pulsuojančiuose St. Julian's ir Sliemos kurortuose. Čia visada, o ypač vakarais ir savaitgaliais verda gyvenimas. Centrinėse Maltos dalyse įsikūrusios mokyklos yra sukaupusios daugiau nei 30–ties metų  mokymo patirtį ir dalyviams siūlo kokybiškus anglų kalbos kursus jaukioje aplinkoje. Pasirinkę kursus Maltoje galėsite mėgautis erdviomis patalpomis, moderniai įrengtomis klasėmis, naujausia įranga bei inovatyviausiais mokymo metodais. Mokyklos įsikūrusios judriose miestų dalyse, greta populiariausių laisvalaikio zonų. 

 

Apgyvendinimą rekomenduojame rinktis mokyklų parinktose priimančiose šeimose, rezidencijose arba viešbučiuose. Taip pat galite užsisakyti tik mokymo programą, o apgyvendinimo sektorių pasirinkti savarankiškai. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Nemokamai
Modelis: konsultacija-del-kalbu-kursu-uzsienyje-pasirinkimo
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis: nuo A1
Programa: Konsultacija dėl kalbų kursų užsienyje
Laikas: Derinama individualiai
Kaina: 0,00 €
Statusas Liko 1 vieta
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)