Meniu
Prekių krepšelis

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Kursai yra skirti tiems, kurie nori pradėti kalbėti anglų kalba arba patobulinti bendravimo įgūdžius. Užsiėmimų metu dalyviai diskutuoja įvairiomis temomis lavindami tarimą, plėsdami žodyną bei mokydamiesi pokalbio valdymo strategijų (pavyzdžiui, kaip pakeisti pokalbio temą ar užmegzti naują pokalbį).

Kursų programa parengta pagal Cambridge, Oxford, Pearson ir kt. pasaulio leidėjų mokomąją medžiagą,  o užsiėmimus veda lietuvis arba gimtakalbis (native English) dėstytojas.

Dalyvių grupės sudaromos pagal žinių lygį nuo A1 iki B2. 

Svarbu žinoti, kad dalyviai pabaigę kursus gauna AMES akademijos sertifikatus, kurie atspindi išklausyto kurso trukmę.

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Modelis: 24-25 VA SU B2 SNEKO
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis B.2
Grupės pavadinimas Šnekamoji anglų kalba onlinemini grupėje B2
Kursų pradžia 2024.06 (ir Jums tinkamu metu)
Valandos 12:40-14:10 val.
Kurso trukmė 60 akad. val. (2,5 mėn.)

Kurso kaina 1016,00 €

Statusas Liko 4
956.00€
Be PVM:956.00€
Modelis: 24-25 VA SU MINI4
Savaitės dienos  
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Kursai keturių asmenų grupėje Vilniuje
Kursų pradžia Derinama
Valandos 07:30 - 18:40 val.
1 akad. val. (45 min.) kaina vienam lankytojui 16,93 € 

60 akad. val. kaina 1016,00 €

Statusas Liko 4
1,016.00€
Be PVM:1,016.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Šnekamosios anglų kalbos kursai AMES  - puikus pasirinkimas

 

Mūsų šnekamosios anglų kalbos kursai yra išskirtinai kokybiškas ir puikus pasirinkimas tiems, kas siekia greito ir efektyvaus kalbos tobulėjimo. Nesvarbu, ar jūs pradedantysis ar jau turite tam tikrą anglų kalbos patirtį, mūsų kursai atitiks jūsų poreikius ir padės pasiekti aukštus kalbos įgūdžius. Mokome jau 30 metų ir esame išugdę ne vieną mokinių kartą, todėl žinome kaip išmokyti šnekėti sklandžia anglų kalba ir laisvai reikšti savo mintis. 

Šnekamosios anglų kalbos kursų metodika

Mūsų šnekamosios anglų kalbos kursai pasižymi inovatyvia metodika, skirta užtikrinti maksimalų mokymosi efektyvumą. Pamokos orientuojamos į praktinę kalbos naudojimą kasdienėse situacijose, leisdamos mokiniams greitai ir lengvai įsisavinti naujus žodžius, frazes ir gramatikos taisykles.

AMES metodikos sėkmės paslaptis yra individualus požiūris į kiekvieną mokinį. Mūsų mokytojai stebi kiekvieno mokinio pažangą ir poreikius, tad galime pritaikyti mokymosi procesą atsižvelgdami į kiekvieno mokinio gebėjimus, pomėgius ir lūkesčius. Tai leidžia mums sukurti asmenišką ir veiksmingą mokymosi planą kiekvienam.

Stengiamės palaikyti motyvaciją ir pasitikėjimą savimi mokymosi metu. Mūsų mokytojai teikia teigiamą grįžtamąjį ryšį, įvertina mokinio pasiekimus ir pažangą, kas padeda mokiniams jausti pasitikėjimą savo kalbos gebėjimais. Motyvavimas yra esminė mūsų metodikos dalis, nes tik pasitikėdamas savimi ir savo įgūdžiais mokinys pasiekia didesnių rezultatų.


Ames šnekamosios anglų kalbos kursų privalumai

Mūsų šnekamosios anglų kalbos kursai turi daug privalumų, kurie pritraukia daugybę studentų:

Patyrę mokytojai: Mūsų dėstytojai kvalifikuoti ir patyrę kalbininkai, kurie sugeba sukurti draugišką ir motyvuojančią mokymosi aplinką. Jų didelė kompetencija ir užsidegimas padeda mokinio žinių augimui. Mokytojai skiria individualų dėmesį kiekvienam mokiniui, remdamiesi jo poreikiais ir gebėjimais, siekdami optimaliai pritaikyti mokymosi metodikas.

Naujausios mokymo priemonės: Mokymui naudojame modernias technologijas ir interaktyvias mokymo priemones, kad pamokos būtų įdomios ir veiksmingos. Virtualios pamokos, interaktyvios užduotys, mokomieji vaizdo įrašai ir kitos inovatyvios priemonės leidžia mokiniams įgyti žinių nuosekliai ir linksmai. Technologijų naudojimas leidžia mums išlaikyti mokymosi procesą efektyvų ir pritaikytą šiuolaikiniams mokinių poreikiams.

Mažos grupės: Norime užtikrinti, kad kiekvienas mokinys gautų pakankamai dėmesio ir galimybę aktyviai dalyvauti pamokose. Todėl mūsų grupės yra nedidelės ir o paslaugos kokybiškos. Mažų grupių struktūra leidžia mokytojams artimiau bendrauti su kiekvienu mokiniu, suprasti jo individualius stiprybių ir silpnybių aspektus, taip efektyviai prisidedant prie jo mokymosi sėkmės.

Praktika realiose situacijose: Pamokos orientuojamos į kalbos naudojimą praktikoje, leidžiančioje greitai tobulėti ir pasitikėti anglų kalba. Mokiniams suteikiama galimybė aktyviai bendrauti anglų kalba, imituojant realias kasdienėse situacijose atsirandančias dialogo situacijas. Tai padeda mokiniams pasitikti savo gebėjimais ir kalbėti laisvai bei su savo minčių aiškumu.

Nuolatinis pažangos stebėjimas: Mūsų mokytojai seka mokinių pažangą ir teikia individualų grįžtamąjį ryšį, padedantį siekti gerų rezultatų. Reguliariai vykdomi testai, užduočių įvertinimai ir ataskaitos leidžia mums nuolat stebėti mokinių progresą. Remiantis šiais duomenimis, mokytojai sugeba tinkamai priderinti pamokų turinį, užduotis ir mokymosi tempo tempą, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.


Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai vasarą

Vasaros intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai yra puiki galimybė pasiekti didelę pažangą per trumpą laiką. Intensyvios pamokos ir nuoseklus mokymasis vasaros metu leis jums maksimaliai išnaudoti laisvas akimirkas ir pasiekti norimus kalbos tikslus.

AMES šnekamosios anglų kalbos kursai yra mokymosi procesas, kuris skatina jūsų aktyvų kalbos naudojimą ir pasitikėjimą savo įgūdžiais. Investuokite į savo kalbos ateitį su mūsų kursais ir atskleiskite savo kalbos potencialą! Šnekamosios anglų kalbos kursai AMES palengvins jūsų kelionę į sėkmingą anglų kalbos įvaldymą.