Pasirinkite kalbą

Atsiliepimai apie AMES kursus užsienyje

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas St. Edmunds

Ieva P., 2008m. ST. Edmunds

“Stovykla man tikrai patiko. Važiuociau ir kitais metais. Visi vaikai labai draugiški. Pamokos buvo įdomios, kambariai  labai geri. Maistas irgi buvo labai geras ir skanus. Dalyvavau beveik kiekvienoje laisvalaikio programoje ir tikrai likau patenkinta. Esu labai patenkinta šita stovykla, ir kuriems tėvams ar vaikams papasakojau apie šia stovyklą daugelis tėvų sakė, kad išleistų savo vaikus i tokią stovyklą. Ir tikrai pati važiuočiau į šitą stovyklą dar kartą.”

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas Kembridže

Ieva Č., 2008 m. Kembridžas

“Iš tikrųjų labai norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti Jums kad padėjote man išvykti i šia kelionę apie kurią galiu pasakyti tik geriausiua žodžius. Joje įgavau labai daug patirties anglų kalboje, bendravime su kitų tautų gyventojais ir aišku savaranikškumo, nes tris savaites gyvenau kaip ir viena.
Pirmiausia tai aptarnavimas buvo labai geras. Ir vairuotojai kurie mane atvežė i Kembridžą ir nuvežė i oro uostą buvo labai malonūs ir geri. Jie buvo labai punktualūs.
Gyvenamoji vieta buvo labai gera. Gyvenau viena kambaryje, iki mokyklos reikėdavo eiti apie 20 minučių.
Pamokos buvo įdomios ir naudingos. Tačiau mes daugiau mokėmės kalbėjimo, turtinome savo žodyną ir mažiau dėmesio skyrėme gramatikai. Kiekvieną dieną 20 val. turėdavome užsiėmimus, tokius kaip šokiai, karaoke vakarai, įvairūs žaidimai, kurių metu mes galėdavome labiau susipažinti su visais mokiniais (nes jų ištikrųjų buvo daug). Taip pat buvo labai gražių parkų, kuriuose gali  smagiai praleisti vakarą. Šita kelionė  man paliko labai didelį įspūdį ir kai reikėjo išvažiuoti buvo  liūdna. Kembridžas- labai gražus, jaukus ir mielas miestas , ir visi žmonės kuriuos sutikau labai įdomūs ir draugiški. Tikrai norėčiau ten grįžti dar kartą”.

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas Londone

Audrius R., 2008m., Londonas

“Stovykloje sekėsi gerai. Esu patenkintas, kad pasirinkau stovyklą Newbattle Abbey College Edinburge.
Pasktaitų metu patiko tai, kad reikėdavo daug šnekėti, tai pagerino tarimą.
Apgyvendinimu patenkintas. Gyvenamoji vieta graži, kambarys tvarkingas, maistas patiko, kambarį sutvarkydavo tvarkytoja.
Laisvalaikio programoje dalyvavau. Likau patenkintas. Kiekvieną dieną vyko įdomios ekskursijos.
Apskritai esu patenkintas šia stovykla. Kitiems tikrai rekomenduočiau.”

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas Prancūzijoje

Anžela K, 2008 m., Prancūzija

“Kursais Prancuzijoje esu patenkinta. Gramatikos ir kalbejimo igūdžių destytojos buvo nuostabios!!! Popamokinė veikla taip pat ganėtinai įvairi ir įdomi, tikrai gali prisijungti prie grupes ir aplankyti mokyklos siūlomus miestelius ir t.t. Vertinant apgyvendinimą, turėčiau pasakyti, kad patekau į nuostabią šeimą, jau antrą vasarą iš eilės pas juos gyvenu. Šeimininkės ruoštas VAKARENES tesiog dievinu!!! Nors studentams, kurie nemėgsta pokalbių iki išnaktų, kurie nemėgsta katinų (tuose namuose jų net 3), kurie galvoja, kad namai turi būti nepriekaištingai švarūs - geriau pasiūlyti kitą šeimą. Prancūzijoje viskas buvo kiek kitaip....ir tai man priimtiniau, bent jau atostogų metu “

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas Portsmute

Marius Ž, 2008 m., Portsmutas

“Aš esu labai patenkintas ir neturiu jokių nusiskundimų. Paskaitos įdomios ir tenka stipriai padirbėt, be to ir namų darbų gauni, todėl mokytis tenka. Gyvenimo sąlygos irgi geros. Taip pat dalyvavome visose po paskaitų rengiamuose renginiuose. Aš džiaugiuosi, kad teko sudalyvauti tokio pobūdžio kursuose."

Artūras M, 2008 m., Portsmutas

“Studijos buvo nuostabios. Paskaitos įdomios, jų metu išmokome ne tik gramatikos taisyklių, bet svarbiausia patobulinome šnekamąją anglų kalbą, kadangi daug bendravome žodžiu. Dėstytojai ir studentai labai draugiški, pati mokykla įsikūrusi miesto centre, taigi lengvai pasiekiamos įdomiausios miesto vietos. Šeima, kurioje gyvenau tiesiog nuostabi, šeimininkės pagamintas maistas ne tik skanus, bet ir sveikas, t. y. daug daržovių, jokių riebalų. Studentai, kurie gyvena šioje šeimoje neturi jokių apribojimų, t. y. gali grižti namo kada nori, dušas be apribojimų (pvz., kitose šeimose buvo leidžiama tik kartą per dieną). Mokyklos organizuojamas laisvalaikis pakankamai geras, tačiau ir be mokyklos studentai organizuojasi patys - kelionės, pub'ai. Mokymo programa yra gera, pamokų skaičius nėra didelis, todėl po pamokų nesijauti pavargęs. Asmenims, kurie nori patobulinti anglų kalba, rekomenduočiau šią programą.”

Evelina K, 2008 m. Portsmutas

“Likau labai nustebinta ir laiminga, kad surizikavau ir išvykau mokytis būtent ten. Paskaitos buvo visai kitokios nei Lietuvoje esame įpratę, dėstoma medžiaga pateikiama įvairiausiais  ir priimtiniausiais būdais ją įsisavinti per trumpą laiką.Tai šokių,dainų,viktorinų ar linksmų žaidimų forma,dėstytojai tikrai išanalizavę žmones ir žino kaip kada ką reikia pateikti, kad būtų pasiektas maksimalus žinių įsisavinimo lygis per minimaliausią laiką. Dėstytojai labai paslaugūs ir orientuoti į žmogų, tad tokioje aplinkoje išties tikras malonumas studijuoti, įgauti patirties ir žinių. Labai geranoriškas pedagogų kolektyvas, linkęs padėti visais iškilusiais klausimais bei orientuotis į tai, ko tau labiausiai trūksta arba reikia sužinoti.
Apgyvendinimas buvo taip pat geras, šeima priėmė draugiškai, buvo malonūs ir paslaugūs.
Ši programa tikrai geras pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti anglų kalbą, ar įtvirtinti jau įgytus anglų kalbos įgūdžius. Rekomenduočiau vykti visiems, ypač tiems, kurie turi nedaug laisvo laiko, kurį gali skirti mokslams. Tačiau siūlyčiau vykti ne porai savaičių, o trims savaitėms mažiausiai.
Dėkoju už galimybę pamatyti kitą šalį, bei suderinti atostogas su mokslais Anglijoje!”

Klientų atsiliepimai apie kalbų kursus ir stovyklas Braitone

Saulius S, 2008 m. Braitonas

“Kursais esu labai patenkintas. Visų pirma dėl geros organizacijos iš Jūsų pusės ir moyklos administracijos pusės.
Pasisekė su dėstytoju. Mums dėstė Iain. Jis turi aiškią tartį ir daug privalumų kaip geras pedagogas, todėl nebūdamas stiprus šnekamojoje anglų kalboje jaučiausi komfortiškai. Dažnai užvirdavo neteminės diskusijos. Be to jis labai gerai pažįsta Baltijos šalis.
Pati mokymo programa buvo suorganizuota, taip kad teko pasitobulinti visais kalbos aspektais (gramatikoje, kalboje, klausymesi, rašyboje). Nemažai gramatikos teko pasimokyti individualių pamokų metu.
Bendra Platinum centro aplinka buvo labai draugiška, supratinga ir betarpiška. Kadangi su savimi turėjau nešiojamą kompiuterį, labai pravertė centre veikiantis belaidis interneto ryšys.
Apgyvendinimu šeimoje esu taip pat visiškai patenkintas. Viskas buvo atliekama taip kaip pagal Jūsų atsiųstą aprašymą - reguliarus ir skanus maistas, švari aplinka, labai malonus bendravimas.
Dalyvavau dviejose išvykose. Pasisekė labai gražus oras, tad išvykos po Isle of Wigth, Canterbury, Leeds Castle paliko neišdildomus įspūdžius. Savarnkiškai nuvykau dienai į Londoną. Traukinių susiekimas labai paprastas ir patogus.
Jūsų pasiūlymu mokytis Braitone esu labai patenkintas ir dėl to, kad mokiausi mieste prie jūros, o tai man kaip klaipėdiečiui labai svarbu. Labai gražūs krantai ir daug vietų gamtoje, kur gali maloniai praleisti laisvalaikį.
Esu pasiruošęs rekomenduoti šią mokyklą Braitone savo pažįstamiems ir ne tik.”

Halina Č, 2008 m., Braitonas

“Anglų kalbos kursai puikūs. Buvo tikrai naudingi, bet tam reikėjo įdėti ir savo pastangų, mokytis vakarais ir savaitgaliais, nors niekas nevertė to daryti. Man pasisekė ir su šeima,  gyveno netoli mokyklos. Galėjau vaikščioti pėsčiomis jūros pakrante, tai tikras atsipalaidavimas  ir geriausias būdas pažinti miestą."

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame