Pasirinkite kalbą

Studijų konsultacija - pasirink teisingai!

Geriausias universitetas — tas, kuris tinka Tau asmeniškai

AMES yra profesionalūs ir nepriklausomi švietimo ekspertai — tai reiškia, kad mes nešališkai padedame atsirinkti Tau ASMENIŠKAI tinkamiausius universitetus iš bet kurios pasaulio šalies, išsiskiriančius aukšta mokslo kokybe.  AMES komandoje — 25 m. patirtį turintys švietimo ekspertai iš Lietuvos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, JAV. Taip pat vienintė Lietuvoje Britų Tarybos sertifikuota švietimo konsultantė. Turime itin glaudžius santykius su prestižiniais universitetais ir švietimo konsultantais visame pasaulyje.

Padedame užsitikrinti stipendiją studijoms JAV net iki 75 % visam studijų paketui. Stipendijos gali būti skiriamos besidomintiems viduriniu mokslu, bakalauro ar magistro studijomis.

Įvertinę Tavo akademinius pasiekimus,
asmeninius
polinkius ir galimybes, padedame išsirinkti tinkamą studijų kryptį, tinkamiausią šalį bei universitetą. Būname kartu viso stojimo proceso metu — nuo dokumentų paruošimo iki motyvacinio laiško bei pasiruošimo pokalbiui. Padedame įvertinti ir išnaudoti stipendijos gavimo galimybes.

AMES studijų užsienyje paslaugos etapai:

  • Kandidatas užpildo pradinę paraiškos formą.
  • Pokalbio metu išgryniname studijų šalį ir specialybę.
  • Esant poreikiui, atliekame išsamią galimybių analizę.
  • Pasirinkus mokymo įstaigas ir specialybę, ruošiama stojimo paraiška ir kandidatui keliamų reikalavimų įvykdymo priežiūra.
  • Redaguojame motyvacinį laišką ir rekomendacijas.
  • Prižiūrime stojimo paraiškos eigą ir valdome nenumatytas situacijas iki kandidatas bus priimtas į mokymo įstaigą.

Konsultacijos metu padedame išsirinkti ne madingiausią, bet geriausiai tinkantį universitetą. AMES moksleivių pasirinktų studijų geografija itin plati — nuo Vilniaus Universiteto Lietuvoje iki Melburno Universiteto Australijoje ir Seulo universiteto Pietų Korėjoje. Skaitykite visas sėkmės istorijas

Registruokitės asmeninei konsultacijai pas studijų užsienyje ekspertus.

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose.
Derinkite susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 640 44 899, el. p. studytheworld@ames.lt

Atsiliepimai

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją.

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas.


Nedo mamos atsiliepimas: Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame