Pasirinkite kalbą

AMES pagalba stojantiems - pasirink teisingai!

Geriausias universitetas — tas, kuris tinka Tau!

AMES yra profesionalūs ir nepriklausomi švietimo ekspertai — nešališkai padedame atsirinkti Tau tinkamiausius universitetus iš bet kurios pasaulio šalies.  AMES komandoje — 25 m. patirtį turintys švietimo ekspertai iš Lietuvos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, JAV. Taip pat vienintė Lietuvoje Britų Tarybos sertifikuota švietimo konsultantė. Turime itin glaudžius santykius su universitetais ir švietimo konsultantais visame pasaulyje. AMES komanda nešališkai išanalizuos svarstomų šalių mokymo įstaigas, jų reputaciją, reitingus, stojimo reikalavimus, finansavimo galimybes, perspektyvas.

Kad stojimo procesas būtų kuo sklandesnis, rekomenduojame tartis su specialistais. Kuo galime padėti Tau?

Profesionali studijų konsultacija

Įvertinę Tavo akademinius pasiekimus, asmeninius polinkius ir galimybes, padedame išsirinkti tinkamą studijų kryptį, tinkamiausią šalį bei universitetą. Būname kartu viso stojimo proceso metu — nuo dokumentų paruošimo iki išvykimo studijuoti. Padedame įvertinti ir išnaudoti stipendijos gavimo galimybes.

AMES studijų užsienyje paslaugos etapai:

 • Kandidatas užpildo pradinę paraiškos formą.
 • Pokalbio metu išgryniname studijų šalį ir specialybę.
 • Esant poreikiui, atliekame išsamią galimybių analizę.
 • Pasirinkus mokymo įstaigas ir specialybę, ruošiama stojimo paraiška ir kandidatui keliamų reikalavimų įvykdymo priežiūra.
 • Redaguojame motyvacinį laišką ir rekomendacijas.
 • Stojančius į Jungtinės Karalystės universitetus konsultuojame dėl studijų paskolos gavimo.
 • Prižiūrime stojimo paraiškos eigą ir valdome nenumatytas situacijas iki kandidatas bus priimtas į mokymo įstaigą.

Konsultacijos metu padedame išsirinkti ne madingiausią, bet geriausiai tinkantį universitetą. AMES moksleivių pasirinktų studijų geografija itin plati — nuo Vilniaus Universiteto Lietuvoje iki Melburno Universiteto Australijoje ir Seulo universiteto Pietų Korėjoje. Skaitykite AMES sėkmės istorijas

Motyvacinio laiško redagavimas

Motyvacinis laiškas stojimo procese yra vienas svarbiausių reikalavimų. Būsimas studentas turi raštu pagrįsti savo pasirinkimo tikslingumą, pagal šį laišką sprendžiama apie kandidato susidomėjimo lygį, užklasinę veiklą, pomėgius, siekius. Tačiau kiekvienos šalies universtetų reikalavimai skiriasi. AMES komandoje yra konsultantų JAV, Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse, kurie profesionaliai redaguoja motyvacinius laiškus. Kiekviena šalis ar net atskiras universitetas  gali turėti skirtingus reikalavimus motyvaciniam laiškui, pvz. JK prašoma pateikti „personal statement“, o JAV – „personal essay“. Ir čia tik skirtingi terminai, o kiek dar skirtingų reikalavimų turiniui!

Svarbu atsiminti, kad laišką anglų kalba rašo patys studentai, AMES konsultantai šiuos laiškus redaguoja ir taiso, kol pasiekiamas lūkesčius viršijantis rezultatas.

Padėsime sukurti tokį motyvacinį laišką universitetui, kuris išsiskirs iš tūkstančių!

Paslaugą sudaro:
- rekomendacinis motyvacinio laiško struktūros šablonas;
- net 3 laiško - rašinio versijos (nuo pirminės iki galutinės);
- konsultavimas el. paštu.

Paslaugos kaina: 89 Eur.

Pasiruošimas tarptautiniams PTE, IELTS, TOEFL, SAT egzaminams

Padėsime pasiruošti PTE, IELTS, TOEFL bei SAT egzaminams. AMES komandoje ilgamečiai profesionalūs dėstytojai iš Didžiosios Britanijos, JAV ir Lietuvos.

Rinkis tinkamiausius IELTS Academic parengiamuosius kursus ČIA>>

Pasiruošk PTE General egzaminui ČIA>>

Nuotoliniai intensyvūs 3 mėn. SAT/ ACT kursai ištisus metus

Tai itin efektyvus, kokybiškas ir kainos atžvilgiu konkurencingas sprendimas. Platformoje rasite teorinę medžiagą, vaizdo įrašus, praktines užduotis, bandomuosius egzaminus. Rekomenduojamas mokymosi intensyvumas maksimaliam rezultatui – bent 1 valanda per dieną. Iš viso daugiau nei 150 valandų susistemintos ir suprantamai pateikiamos medžiagos, daugiau nei 100 skirtingų testų. Kursai trunka 3 mėn. Registruotis galite ištisus metus.

3 mėn. programos kaina – 520 USD.

Paraiškų teikimas universitetams

Padėsime viso proceso metu: kada, kokius dokumentus, kokiu formatu ir kaip pateikti, bendrausime su universitetais. Padedame pateikti UCAS, Common Application, Studylink, o taip pat tiesiogines paraiškas universitetams. Mes tai darome nuolat. Jau 26 m.

Kodėl studijuoti užsienyje?
 • Didelis studijų krypčių pasirinkimas ir galimybė bendrauti su geriausias pasirinktos srities dėstytojais ir studentais.
 • Aukšti mokymo standartai — tai ne tik laboratorijos, bibliotekos ir mokymo programos: užsienio aukštosiose mokyklose dėstytojai su studentais bendrauja laisvai ir neformaliai.
 • Intensyvus mokymas — daugelyje šalių profesinio mokslo studijos trunka 1,5–2 metus.
 • Pagrindas ateities karjerai — kultūrinė patirtis bei studijų metais užmegzti ryšiai vertingi ir grįžus kurti Lietuvą, ir pasirinkus tarptautinę karjerą.

Konsultuokis su AMES studijų užsienyje ekspertais

Registruokis asmeninei konsultacijai.

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose.
Derink susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

Atsiliepimai

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją.

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas.


Nedo mamos atsiliepimas: Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame