Pasirinkite kalbą

Gyvenimo aprašymo (CV) ir rekomendacijų universitetams redagavimas

Tinkamas dokumentų parengimas studijų paraiškai - vienas svarbiausių etapų kelyje. Pagal akademinius standartus paruošti dokumentai padidina sėkmės garantą stojant į svajonių universitetą. Kai būsimi studentai teikia paraiškas į užsienio šalių universitetus, jie dar neturi baigiamųjų įvertinimų, todėl universitetai potencialius studentus pirminiame etape atsirenka pagal jų pateiktus dokumentus: motyvacinį laišką, gyvenimo aprašymą (CV), rekomendacijas, portfolio, kitus kartais prašomus pridėti dokumentus.

Kad dokumentai būtų paruošti tinkamai pagal užsienio universitetų reikalavimus ir geriausiai reprezentuotų būsimo studento asmenybę, pasiekimus, motyvaciją ir pasirengimą būsimoms studijoms, juos rašant rekomenduojame konsultuotis su AMES specialistais.

CV (gyvenimo aprašymas/ Resume/ Curriculum Vitae) redagavimas

CV universitetai prašo tiek iš mokyklą baigiančio būsimo studento, tiek ir iš profesinę kvalifikaciją ir darbo patirtį įgijusio jaunuolio. Kartais atrodo, kad darbinės praktikos neturintis jaunas žmogus negali parašyti savo gyvenimo aprašymo. Mes žinome, kad gali! AMES specialistai padės išgryninti esminę universitetus dominančią informaciją, pateikti ją patrauklia forma ir deramai struktūruoti laiško turinį bei dizainą, kad sukurtumėte unikalų savo CV, atitinkantį užsienio universitetų reikalavimus.


CV redagavimo paslaugą sudaro
:

  • Konsultacija su specialistu gyvai, online arba elektroniniu paštu dėl CV turinio.

  • CV standartai rekomendacijos CV rašymui PDF formatu.

  • 3 CV korekcijos (nuo pirminės iki galutinės).


REKOMENDACINIŲ laiškų redagavimas - jokių šablonų!

Rekomendacinio laiško (Letter of Reference) vertė stojimo procese yra tokia pati kaip ir Jūsų pažymių bei motyvacinio laiško. Todėl itin svarbu tinkamai pasirinkti rekomendaciją rašantį mokytoją/ dėstytoją, su juo aptarti rekomendacinio laiško turinį bei savo ateities viziją. Dažniausios moksleivių klaidos yra netinkamai pasirinktas mokytojas, šabloniškas rekomendacinio laiško turinys ar netinkama/ nepakankama informacija apie būsimą studentą. Atminkite taisyklę: rekomendacinį laišką rašo tas, kas Jus moko, tam, kas Jus mokys. Todėl net ir trumpas, bet nuoširdžiai, įtaigiai ir apie konkretų asmenį parašytas laiškas prisideda prie stojimo sėkmės beveik tiek pat, kiek motyvacinis  paties studento laiškas.


Rekomendacinio laiško redagavimo paslaugą sudaro
:

  • Konsultacija su specialistu gyvai online bei elektroniniu paštu dėl rekomendacinio laiško turinio.

  • Pateikiami rekomendacijų standartai PDF formatu.

  • Rekomendacinio laiško redagavimas (1 redakcija).

Registruokitės asmeniniam susitikimui.

Derink susitikimą visuose Lietuvos miestuose tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame