Pasirinkite kalbą

Dvigubas anglų kalbos diplomas
moksleiviams

Tobulinkite anglų kalbos žinias AMES anglų kalbos akademijoje ir vienas pirmųjų gaukite
ne tik AMES anglų kalbos akademijos, bet ir PEARSON grupės, didžiausios žinių
sertifikavimo organizacijos Jungtinėje Karalystėje, PTE General arba
PTE Young Learners tarptautinį sertifikatą.Egzaminas yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas
anglų kalbos valstybinio brandos egzamino atitikmuo.

Optimali 2 metų integruota mokymo programa su tarptautiniu PTE egzaminu

 

Tobulinkite anglų kalbos žinias AMES anglų kalbos akademijoje ir vienas pirmųjų gaukite ne tik AMES anglų kalbos akademijos, bet ir PEARSON grupės, didžiausios žinių sertifikavimo organizacijos Jungtinėje Karalystėje, PTE General arba PTE Young Learners tarptautinį sertifikatą.

Programos metu supažindinsime su PTE egzamino formatu ir reikalavimais bei pateiksime individualias rekomendacijas dėl tarptautinio anglų kalbos egzamino lygio pasirinkimo.

Dvigubas diplomas 14-19 m. moksleiviams 

100 balų valstybiniame brandos egzamine ir laisvesnė nuo rūpesčių galva 12 klasėje? Skamba šauniai, ar ne?  Ir tai dar ne visi PTE General egzamino privalumai.

Kursas padeda pasiruošti „Pearson Test of English (PTE) General“ egzaminui ir įgyti tarptautinį anglų kalbos pažymėjimą, kuris neturi senaties termino, yra pripažįstamas Lietuvos ir užsienio universitetų. Patyrę dėstytojai ne tik profesionaliai parengs egzaminui, bet ir patars, kurį egzamino lygį verta pasirinkti.

Užsiėmimų AMES akademijoje metu atliekamos egzamino užduotys, kurios apima pagrindinius kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, rašymą bei kalbėjimą. Tai suteikia ne tik reikalingų žinių, kaip vartoti anglų kalbą skirtingose kasdienėse ir akademinėse situacijose, bet ir pasitikėjimo savo gebėjimais. Daugiau informacijos apie PTE General egzaminą rasite čia.

Valstybinis brandos egzaminas. „PTE General“ egzaminas yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijospatvirtintas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino atitikmuo.  Išlaikius „PTE Level 2“, „Level 3“, „Level 4“ ar „Level 5“ egzaminą, balai konvertuojami į valstybinio brandos egzamino balus. Daugiau informacijos apie egzamino įvertinimų atitikmenis rasi čia.

Išlaikiusiems PTE Level 2 (B1) ir Level 3 (B2) egzaminą, rezultatas VBE įskaitomas pagal surinktą balų atitikmenį. Išlaikiusiems „PTE Level 4“ (C1) ar „Level 5“ (C2) lygio egzaminą, anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas įskaitomas 100 balų.

Lietuvos ir užsienio universitetai. Gerai „PTE General“ egzaminą išlaikę moksleiviai užsitikrina aukštus anglų kalbos valstybinio egzamino rezultatus, kurie svarbūs stojant į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas,  bei užtikrina galimybę įstoti į aukštąsias mokyklas užsienyje.

Dvigubas diplomas 8-13 m. moksleiviams 

Ar norite, kad jūsų vaikas ne tik pasiruoštų ir išlaikytų tarptautinį egzaminą, bet ir išmoktų nebijoti egzaminų? Pasirinkite AMES dvigubo diplomo kursą.

AMES akademijos dėstytojai ne tik supažindins jūsų vaiką su tarptautinio PTE Young Learners egzamino formatu bei reikalavimais, bet ir padės jam pasiruošti, asmeniškai patars, kurį egzamino lygį verta pasirinkti. Egzaminą rengia didžiausia Jungtinės Karalystės žinių sertifikavimo institucija, PEARSON grupė.

Kursas lavina klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo gebėjimus, o pirmoji teigiama egzaminų patirtis padeda vaikams be baimės ir jaudulio ateityje įveikti kitus egzaminus. Daugiau apie PTE Young Learners egzaminą skaitykite čia.

Baigę kursą ir išlaikę egzaminą, moksleiviai gaus AMES pažymėjimą ir tarptautinį PTE sertifikatą.

Egzaminas vyksta 3 kartus per metus: gegužės, birželio ir gruodžio mėn. Registracija – likus 2 mėn. iki egzamino.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame