Pasirinkite kalbą

Dvigubas anglų kalbos diplomas
moksleiviams

Tobulinkite anglų kalbos žinias AMES anglų kalbos akademijoje ir vienas pirmųjų gaukite
ne tik AMES anglų kalbos akademijos, bet ir PEARSON grupės, didžiausios žinių
sertifikavimo organizacijos Jungtinėje Karalystėje, PTE General arba
PTE Young Learners tarptautinį sertifikatą.Egzaminas yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas
anglų kalbos valstybinio brandos egzamino atitikmuo.

Optimali 2 metų integruota mokymo programa su tarptautiniu PTE egzaminu

 

Dvigubas diplomas 14-19 m. moksleiviams 

100 balų valstybiniame brandos egzamine ir laisvesnė nuo rūpesčių galva 12 klasėje? Skamba šauniai, ar ne?  Ir tai dar ne visi PTE General egzamino privalumai.

Kursas padeda pasiruošti „Pearson Test of English (PTE) General“ egzaminui ir įgyti tarptautinį anglų kalbos pažymėjimą, kuris neturi senaties termino, yra pripažįstamas Lietuvos ir užsienio universitetų. Patyrę dėstytojai ne tik profesionaliai parengs egzaminui, bet ir patars, kurį egzamino lygį verta pasirinkti.

Užsiėmimų AMES akademijoje metu atliekamos egzamino užduotys, kurios apima pagrindinius kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, rašymą bei kalbėjimą. Tai suteikia ne tik reikalingų žinių, kaip vartoti anglų kalbą skirtingose kasdienėse ir akademinėse situacijose, bet ir pasitikėjimo savo gebėjimais. Daugiau informacijos apie PTE General egzaminą rasite čia.

Valstybinis anglų kalbos brandos egzaminas. Tarptautinis anglų kalbos „PTE General“ egzaminas yra LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino atitikmuo. LR švietimo ir mokslo ministerija patikslino tarptautinių užsienio kalbų egzaminų įskaitymo tvarką, siekiant „išversti“ tarptautinius pasiekimų vertinimus į lietuvišką sistemą.

Išlaikius PTE Level 2 (B1) ir Level 3 (B2) lygio egzaminą, balai konvertuojami į valstybinio brandos egzamino balus atitinkama tvarka. Išlaikiusiems PTE Level 4 (C1) ar Level 5 lygio egzaminą, stojimo metu užskaitoma 100 balų vietoje valstybinio brandos egzamino.

Daugiau informacijos apie tarptautinio egzamino įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų įvertinimams nustatymo tvarkos rasite 2016 03 17 Nr. V-227 įsakymo pakeitimo redakcijoje dėl 2 metų apribojimo atšaukimo pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ĮSAKYMAS.

Lietuvos ir užsienio universitetai. Gerai „PTE General“ egzaminą išlaikę moksleiviai užsitikrina aukštus anglų kalbos valstybinio egzamino rezultatus, kurie svarbūs stojant į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas bei yra įskaitomas ir pripažįstamas įvarių institucijų užsienio šalyse. Jį prįpažįstančių tarptautinių įmonių ir organizacijų sąrašas nuolatos ilgėja. Taip pat PTE General sertifikatai yra dažnai įskaitomi užsienio universitetų kaip anglų kalbos lygį patvirtinantys dokumentai.

Karjera Lietuvoje ir užsienyje. Vidaus reikalų ministerija „PTE General“ sertifikatą laiko deramu anglų kalbos kvalifikacijos įrodymu priimant kandidatus į valstybės tarnybą. „PTE General“ sertifikatas galioja neribotą laiką,todėl užtikrina anglų kalbos kvalifikacijos įrodymą visos profesinės karjeros metu. „PTE General“ sertifikatas palengvina įsidarbinimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame