Meniu
Prekių krepšelis

IELTS tarptautinis egzaminas

IELTS tarptautinis egzaminas

 

AMES Education yra trijų stambiausių pasaulyje egzaminų tarybų oficialūs ir vieninteliai atstovai Lietuvoje: British Council IELTS, PTE Academic ir PSI SELT.

Bene labiausiai žinomas tarptautinis egzaminas Lietuvoje šiandien yra IELTS, kuris priklauso Britų Tarybai, o vyksta jis Lietuvoje AMES Education, AMES egzaminų centre, kompiuterių laboratorijoje Naugarduko g. 3, Vilniuje.

IELTS egzaminas vertina visus anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą akademiniais, emigraciniais ar kitais tikslais. Jį pripažįsta daugiau nei 10 000 pasaulio organizacijų: mokyklos, universitetai, įmonės, migracijos institucijos ir profesinės organizacijos. Daugiau informacijos apie egzaminą rasite čia.

IELTS egzaminas Lietuvoje yra pripažįstamas ir įskaitomas vietoj anglų kalbos brandos egzamino. Daugiau informacijos apie tarptautinio egzamino įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų įvertinimams nustatymo tvarkos rasite 2016 03 17 Nr. V-227 įsakymo pakeitimo redakcijoje dėl 2 metų apribojimo atšaukimo pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ĮSAKYMAS.

Pasiruoškite IELTS egzaminui AMES parengiamuosiuose kursuose. Tačiau pirmiausia turime žinoti jūsų anglų kalbos žinių lygį, kad tinkamai rekomenduoti parengiamąjį kursą. Atlikite lygio nustatymo testą

Registracija IELTS egzaminui

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

IELTS egzaminas
Registruotis
Modelis: IELTSEGZ
Days of the week
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Test IELTS egzamino REGISTRACIJA
Location

AMES, Naugarduko g. 3, Vilnius

Fee 218.00 Eur
Statusas Registruotis
218.00€
Be PVM:218.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)