Meniu
Prekių krepšelis

Nemokamas anglų kalbos testas

Nemokamas anglų kalbos testas suaugusiems, planuojantiems mokytis AMES grupėse.  

 

Sužinoti anglų kalbos lygį galite atlikę 30 min. žinių patikrinimo testą iš 50 uždarų klausimų, kuriuose pasirinkti reikia vienintelį teisingą atsakymą. Užduočių, kurios tikrina gramatikos ir žodyno žinias bei komunikacinius kalbos gebėjimus, sudėtingumas kinta, tačiau, jeigu kuri nors užduotis atrodo per sunki, galima ją praleisti ir, likus laiko, prie klausimo sugrįžti vėliau. Testo rezultatai matomi iš karto: sužinosite, kiek laiko užtrukote atsakinėdami į klausimus, koks teisingų atsakymų skaičius bei kokio lygio (nuo A1 iki C2) kursus rekomenduojama lankyti.  

 

Žinių patikrinimo testas atliekamas savarankiškai.  

Anglų kalbos testai nemokamai  - puikus būdas sužinoti savo anglų kalbos žinių lygį

AMES nemokamas anglų kalbos testas yra puiki galimybė sužinoti savo kalbos žinių lygį ir nustatyti, kuriose srityse reikia dar daugiau dėmesio. Tai yra puikus pirmas žingsnis tiems, kurie planuoja mokytis anglų kalbos AMES Education akademijoje. Anglų kalbos žinių testai internetu nemokamai leis jums įvertinti savo dabartinę kalbos kompetenciją ir pasirinkti tinkamą kursą, atitinkantį jūsų gebėjimus ir tikslus.

Specialiai ekspertų parengtas žinių patikrinimo testas

AMES anglų kalbos testai nemokamai - specialiai parengti mūsų kalbos ekspertų. Jie apima įvairius kalbos aspektus - nuo gramatikos ir žodyno iki supratimo. Šis testas užtikrins patikimus rezultatus, padės išsiaiškinti jūsų tikrąjį anglų kalbos lygį bei nurodys mokymosi programos pradžios tašką.

Anglų kalbos žinias detaliai įvertins anglų kalbos testai internetu nemokamai

Anglų kalbos testai internetu nemokamai - tai patogus ir greitas būdas sužinoti savo anglų kalbos lygį. Jūs galite atlikti testą iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys, ir gauti rezultatus nedelsiant. Tai puiki galimybė suvokti, ar jau esate pakankamai pasiruošęs mokytis anglų kalbos AMES Education akademijoje, kokiu lygiu reikia pradėti mokytis anglų kalbos. Nepraleiskite šios galimybės įvertinti savo anglų kalbos žinių ir įgyti aiškų planą savo tolesniam mokymuisi.