Meniu
Prekių krepšelis

Studijų ekspertai

Eglė Kesylienė  

Sertifikuota Britų Tarybos Education UK ir studijų JAV ir studijų Kanadoje konsultantė 

Vienintelė Lietuvoje sertifikuota Britų Tarybos Education UK ir studijų JAV bei Kanadoje sertifikuota konsultantė, AMES akademijos vadovė. Turi du magistro laipsnius Vilniaus Universitete, metus stažavosi Pensilvanijos universitete, JAV, laimėjo Fulbright stipendiją. Puikiai išmano JAV švietimo sistemos ypatumus, konsultuoja studijų ir stipendijų gavimo klausimais jau 25 metus. 

 

Rasa Juozapavičienė 

Sertifikuota studijų konsultantė ir karjeros specialistė

Sertifikuota ICEF tarptautinių studijų užsienyje patarėja, jau 12 metų dirba studijų Europoje ir JAV konsultavimo klausimais. Magistro laipsnius įgijo Lietuvos ir JAV universitetuose, dvejus metus stažavosi Freiburgo Alberto ir Liudviko universitete Vokietijoje. Nuolat kelia kvalifikaciją tarptautinėse konferencijose bei stažuotėse. 

 

Marc Mchugo 

AMES akademijos studijų ekspertas 

Markas yra Study Experience ,Prancūzijos konsultacinės bendrovės, vadovas. Jis yra sertifikuotas Britų Tarybos, Australijos, N. Zelandijos, Kanados švietimo konsultantas. Markui abi kalbos – prancūzų ir anglų yra gimtosios. Jis studijavo Bath universitete Jungtinėje Karalystėje, o magistro laipsnį įgijo Paris-Dauphine universitete. Markas konsultuoja jaunuolius studijų užsienyje klausimais visame pasaulyje. 

 

Ingrida Valantiejūtė 

Sertifikuota studijų konsultantė 

AMES akademijos, studijų užsienyje, ekspertė. Ji studijavo Lietuvos, Italijos ir Australijos universitetuose. 2 metus dirbo Australijos koledže, studentų priėmimo skyriuje. Jau 3 metus konsultuoja studijų užsienyje klausimais. 

 

Rafael Guenoun 

Motyvacinių laiškų redaktorius 

Rafael mokėsi Kanadoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Jis yra vienas iš studijų užsienyje agentūros Prancūzijoje „Study Experience“ steigėjų. Specializuojasi motyvacinių laiškų redagavimo srityje. 

 

Greta Balaišienė 

AMES akademijos studijų ekspertė 

AMES studijų ekspertė Kaune. Ji dirba AMES akademijoje nuo 2006 m., o nuo 2014 m. yra AMES Kauno filialo vadovė. Daugiau nei 10 metų specializuojasi ruošimo tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, PTE, TOEFL, SAT) srityje. Greta konsultuoja ir ruošia studentus, daugelis jų studijuoja arba jau yra įgiję norimą išsilavinimą įvairių užsienio šalių universitetuose. 

 

Agnė Vertinskienė 

Sertifikuota studijų JAV konsultantė 

AMES akademijos studijų ekspertė Klaipėdoje. Agnė vadovauja AMES Klaipėdos filialui nuo 2015 m. Vilniaus universitete Agnė įgijo filologijos bakalauro laipsnį (anglų ir rusų kalbos), yra tarptautinių PTE egzaminų vertintoja. Organizuoja užsienio kalbų kursus, vykdo įvairius edukacinius projektus. Konsultuoja Lietuvos moksleivius bei jų šeimas studijų užsienyje klausimais. 

 

Marija Klečkovska 

AMES akademijos studijų ekspertė 

Tarptautinių Pearson egzaminų mokymų vadovė ir vertintoja, Duke of Edinburgh International Awards programos vadovė, LCCI sertifikuota verslo anglų kalbos dėstytoja, mokytoja metodininkė. Marija yra AMES mokymo dalies vadovė, atsakinga už mokymo programų rengimą, jų vykdymą bei kokybę Marija atlieka anglų kalbos auditą įmonėse ir sudaro tinkamiausią mokymosi planą. 

Šioje kategorijoje prekių nėra.