Pasirinkite kalbą

GAP YEAR programos

Neskubėk ir būsi pirmas!

Kiekvienam jaunuoliui pažįstamas klausimas - “ką veiksi po mokyklos?” Kol kai kurie planuoja ateitį penkis metus į priekį, daugeliui jaunų žmonių ateities ir pasirinkimo klausimas kelia susirūpinimą.

Gap Year (atotrūkio metai) — tai galimybė metus skirti asmeniniam tobulėjimui, kalbinių įgūdžių gerinimui bei žinių įtvirtinimui, leidžiant sau apmąstyti tolimesnius karjeros planus. Jei esi iš tų, kurie žengia žingsnį atgal, kad galėtų žengti du į priekį, Gap Year – sprendimas Tau.

Kad metai nepraeitų veltui, juos reikia tinkamai planuoti ir siekti konkrečių tikslų. Mes rekomenduojame likti akademinėje aplinkoje arba įgyti kvalifikuotos praktikos.

International Study Year

International Study Year — tai akademinės anglų kalbos bei specializuotų mokomųjų dalykų derinys, skirtas pasiruošti studijoms universitete.

Ši programa ideali Tau, jei:

 • Apsisprendei stoti į užsienio universitetą ir nori geriau pasiruošti studijoms bei patobulinti akademinės anglų kalbos įgūdžius. Universitetų patirtis rodo, kad užsienio studentų, dalyvavusių foundation year programoje, pasiekimai daug geresni nei iškart po mokyklos atvykusių kolegų. Programa leidžia greičiau įsilieti į bendruomenę, ir supažindina studentą su terminologija.
 • Proga “paragauti” savo pasirinktos profesijos/akademinio dalyko. Ne tik suprasi, ar eini teisingu keliu, bet galėsi geriau apgalvoti, kurią studijų kryptį rinktis.
 • Universiteto reikalavimai per aukšti. Nesikrimsk, jei egzaminų rezultatai neatitinka universiteto reikalavimų. Foundation year suteikia galimybę studijuoti norimą dalyką svajonių universitete, net jei nepavyko įstoti iš karto.

 • Sussex Downs International College

  Valstybinis Sussex Downs koledžas yra itin vertinamas moksleivių dėl akademinių standartų ir aukštų pasiekimų stojant į Jungtinės Karalystės universitetus. Anglijos pietinėje pakrantėje esantis koledžas įsikūręs dviejuose kurortiniuose miestuose Istburne (Eastbourne) ir Luis (Lewes), netoli Braitono.

  Tarp TOP 20 geriausių anglų kalbos mokyklų Jungtinėje Karalystėje esantis koledžas taip pat siūlo ir akademines programas (A level) bei tarptautinę parengiamąją programą studijoms Anglijos universitete (International Study Year). 2016–2017 mokslo metais net 85 % moksleivių užsieniečių išlaikė egzaminus itin aukštais rezultatais.

  Jau įgiję vidurinės mokyklos diplomą moksleiviai arba norintys paskutinius metus mokykloje iškeisti į parengiamąjį kursą studijoms universitete, noriai renkasi itin sparčiai populiarėjančią kryptį – tarptautinę parengiamąją programą (International Study Year). Šios programos metu tobulinamos akademinės anglų kalbos žinios, moksleiviai jas taiko praktiškai studijuodami pasirinktus mokomuosius dalykus nuo 10 savaičių iki 1 mokslo metų.

  Vyresniems nei 18 m. moksleiviams koledžas siūlo rinktis apgyvendinimą koledžo bendrabutyje arba priimančiose šeimose. Jaunesni moksleiviai saugiai įsikuria itin atsakingai koledžo parinktose priimančiose šeimose.

  Sussex Downs koledžas didžiuojasi itin spalvinga koledžo moksleivių bendruomenės tautybių įvairove. Čia kasmet mokosi daugiau nei 40 įvairių tautybių jaunuolių iš Europos ir kitų žemynų.

   

Kalbų kursai užsienyje

Tai galimybė įtvirtinti kalbinius įgūdžius, išmokti naują kalbą, pakeliauti po pasaulį ir pažinti kitas kultūras. Gyvenimas svečioje šalyje padeda išugdyti savarankiškumą, atsakingumą ir pozityvų požiūrį į iššūkius. O ką bekalbėti apie naujas pažintis, keliones ir nuotykius.

AMES Jums siūlo kruopščiai parengtus programų paketus, kurie padės išgryninti Jūsų Gap Year tikslus ir padės sutaupyti brangaus laiko planuojant didžiausią gyvenimo nuotykį.

Susidomėjote? Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Registruokitės tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 640 44 899 arba e.paštu studytheworld@ames.lt

 

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių lietuvos įmonių

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame