Pasirinkite kalbą

Atsiliepimai apie AMES kursus įmonėms

Mark Monitor

„Mūsų įmonei AMES mokykla vedė Verslo Anglų kalbos kursą, turėjome 17 įvairių pareigybių darbuotojų per tris grupes, keletas eigoje nustojo lankyti pamokas dėl asmeninės motyvacijos stokos ar pasikeitusių prioritetų. 14 darbuotojų gavo AMES mokyklos pažymėjimus už išklausytas valandas ir pasiektus rezultatus. Viena dalis darbuotojų išklausė 60, antra 100, o trečia 120 akademinių valandų.

Organizuotis pamokas su AMES mokykla buvo tikrai  sėkminga patirtis: galėjome lanksčiai derinti grafiką, prie Verslo anglų kalbos priderinti ruošimąsi LCCI egzaminui, buvome suprasti atsiradus poreikiui eigoje prijungti keletą naujų žmonių, atmosfera pamokose buvo itin jauki, skatinamas įsitraukimas, dėstytojai kompetentingi – drąsiai rekomenduotume ir kitiems – atitiks visų poreikius. Esame labai patenkinti ir vadovėliais, visos temos buvo aktualios ir įdomios. 
Keturiems geriausius rezultatus pademonstravusiems darbuotojams įmonė suteikė galimybę laikyti LCCI Verslo Anglų kalbos egzaminą: 3 - Level 2, 1 - Level 3. Didžiuojamės, kad visi egzaminą išlaikė puikiais rezultatais. Be AMES mokyklos pagalbos nebūtume galėję to pasiekti. Labai teigiamai atsiliepiame ir apie patį egzaminą, kuris sudarytas taip, kad tikrai visapusiškai patikrina žinias, tai tarytum elgesio realaus gyvenimo situacijoje įvertinimas. Egzamino tūrinys atitinka ir užduotimis pamatuoja įgūdžius, kurie reikalingi mūsų versle, tad ruošimąsis davė labai daug naudos, žinių, kurias galima pritaikyti kasdien.“ (Mokymų specialistė)
„Esu labai patenkinta AMES anglų kalbos kursais, kurie ne tik suteikė galimybę labai gerai išlaikyti LCCI egzaminą, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo anglų kalbos žiniomis. Dėstytojai buvo profesionalūs, jų mokymo stilius labai paprastas ir aiškus. Per užsiėmimus visuomet galėdavome ne tik gilintis į teorinę medžiagą vadovelyje, bet ir mokytis diskutuoti visiems aktualiomis temomis. Patys kursai padėjo išmokti geriau vartoti anglų kalbą bei sklandžiau rašyti laiškus. LCCI egzaminas nebuvo lengvas, tačiau mokymų metu daug dėmesio skyrėme egzaminui ir jaučiausi jam pasiruošusi.“ - (Duomenų analitikė)
„Gražiausi pagiriamieji žodžiai dėstytojai Irenai Seniut. Labai kompetetinga ir maloni dėstytoja. Jos paskaitos visuomet buvo įdomios,struktūrizuotos, dėstytoja aiškiai pateikdavo naują mokomąją medžiagą, tikslingai akcentuodavo svarbiausius dalykus. Ruošiantis LCCI egzaminui pateikė daug pavyzdžių, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kaip efektyviai savarankiškai ruoštis egzaminui.“ – (Buhalterė)
„Aš noriu padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti mokymuose. Gavau iš jų būtent tai, ko tikėjausi: aiškius reikalavimus kalbos egzaminui bei patarimų ruošiantis jam. Kas viršyjo mano lūkesčius – tai pati dėstytoja. Nors, deja, ir negalėjau sudalyvauti visuose užsiėmimuose, tačiau tais kartais, kuriais susitikome pabendrauti, likau sužavėtas jos profesionalumu ir dalyko išmanymu. Šiais laikais, kai kone visas pasaulis kalba English-like (t.y. savo anglų kalbos interpretacija/tartimi/(iškraipytomis) taisyklėmis), buvo gaivaus oro gūsis susidurti su žmogumi, kuris iš tiesų turi gilų dalyko supratimą ir „command of language“ – tiek teorine, tiek ir praktine prasme. Vienu žodžiu – respect“ (Komandos vadovas)

LR Finansų Ministerija

Norime padėkoti už visada sklandų, lengvą ir malonų darbą kartu šio projekto metu, o mokymų dalyviai dėkoja už patobulėjusią prancūzų kalbą ir profesionalų lektorių darbą. Tikimės dar pasimatyti ateities užsienio kalbų projektuose.

Kauno miesto savivaldybės administracija
Mūsų nuomone, šioje įstaigoje dirba profesionalūs ir kompetentingi dėstytojai bei visada pasiruošę padėti ir į visus iškilusius klausimus atsakyti administracijos darbuotojai. Anglų kalbos mokymo paslaugos Braitone (Jungtinė Karalystė) buvo suorganizuotos kokybiškai ir laiku. Bendradarbiaujant su VšĮ „American English School“ problemų įgyvendinant projektą nekilo, darbų ir kelionių organizavimas vyko sklandžiai, laiku ir kokybiškai. Į visas pastabas buvo reaguojama operatyviai. Atsižvelgiant į visas šias aplinkybes galime teigti, kad VšĮ „American English School“ – patikima, profesionaliai ir atsakingai dirbanti, perspektyvi organizacija. Dėkojame už produktyvų bendradarbiavimą, pasiektus projekto rezultatus.
UAB Diginet LT
Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su mokymų srities profesionalais. Aptarnavimas ne tik nenuvylė, bet ir viršijo lūkesčius. VšĮ „American English School“ pirmiausiai atsižvelgė į mūsų poreikius ir sudarė visas sąlygas, kad kursai vyktų sklandžiai, mums tinkamu laiku ir vietoje.
Vilniaus apskrities vyriausiausiojo policijos komisariato personalo skyrius
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai mokėsi anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir italų kalbų. Mokymo paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dėstytojai vykdę mokymus – kvalifikuoti ir kūrybybiški.
Kauno teritorinės ligonių kasos
Valstybės biubdžetinės įstaigos Kauno teritorinės ligonių kasos darbuotojai nuo 2005 m. iki 2009 m. įvairios trukmės etapais kėlė savo kvalifikaciją, mokydamiesi šnekamosios ir specializuotos anglų kalbos. Mokymai vyko sklandžiai, Kauno teritorinės ligonių kasos darbuotojai reikšmingai pakėlė savo kvalifikaciją. Darbuotojai teigimai atsiliepė apie organizuotų mokymų kokybę, dėstytojų kvalifikaciją ir mokymo programas. Efektyvus mokymo programų įvykdymas sustiprino Kauno teritorinės ligonių kasos darbuotojų motyvaciją pratęsti kursus.
VĮ “Oro navigacija"
Jau kelinti metai naudojamės VšĮ „American English School“ paslaugomis. Kalbų kursus šioje mokymo įstaigoje yra baigę arba tęsia 108 Valstybės įmonės “Oro navigacija” darbuotojai. Esame labai patenkinti teikiamomis paslaugomis. Darbuotojų testavimas internetu palengvina kursų organizavimą. Jeigu testo rezultatas neatitinka tikrojo mokėjimo lygio, savaitės bėgyje galima keisti grupę. Po kursų vertinimo anketose kolegos pažymi, kad kursų programa leido jiems pasiekti numatytus tikslus. Mokymo sąlygos puikios, įdomūs nauji vadovėliai, aukšta visų dėstytojų kvalifikacija. Labai profesionalios ir nuoširdžios vadybininkės. Mums patogu, kad su Vilniuje dirbančiais VšĮ „American English School“ vadybininkais galima organizuoti savo darbuotojams kursus Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu tai tikrai geriausia kalbų mokymo įstaiga Lietuvoje. Todėl ir ateityje kalbų mokysimės „American English School“.
Lietuvos automobilių kelių direkcija
Lietuvos automobilių kelių direkcija jau trečius mokslo metus bendradarbiauja su VšĮ „American English School“. Tokį Direkcijos pasirinkimą lėmė Viešosios įstaigos sąžiningas darbas – sutartyse išdėstytų įsipareigojimų vykdymas: paskaitų kokybė, terminų laikymasis, objektyvus klausytojų pasiekimų įvertinimas. Dėstytojai dėstomą medžiagą pateikia labai kūrybingai – tai rodo ne vien tik aukštą jų kvalifikaciją, bet ir jų pedagoginius sugebėjimus. Direkcijos darbuotojai patenkinti lanksčiu Viešosios įstaigos darbo grafiku, naudojama metodine medžiaga.
VŠĮ "Kauno regiono plėtros agentūra"
Pažymime, kad VšĮ „Kauno regiono plėtros agentūra“, įgyvendindama Projektą „Kauno apskrities viešojo administravimo institucijų darbuotojų kompetencijų tobulinimas/KAVAKompeT“ pagal Lietuvos 2004-2006 metų BPD 2.2 priemonę “Darbo jėgos kompetencijos ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas”, veiklų sritis “ Parama valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų dirbančiųjų mokymui” jau beveik metus laiko sėkmingai bendradarbiauja su VŠĮ “American English School”.
Projekto vykdytojas – VŠĮ Kauno regiono plėtros agentūra bei visi projekto partneriai – Kauno apskrities viršininko administracija, Kauno miesto savivaldybė, Jonavos rajono savivaldybė, Birštono savivaldybė, Prienų rajono savivaldybė, Raseinių rajono savivaldybė yra labai patenkinti šios įstaigos darbo kokybe, nepriekaištinga dėstytojų kvalifikacija, dalykišku, bet tuo pačiu ir paprastu bendravimu, kuris skatina kokybišką darbą. Mūsų nuomone, šioje įstaigoje dirba profesionalūs ir kompetentingi dėstytojai bei administracijos darbuotojai, turintys patirtį ir geras žinias.
Kadangi projektas įgyvendintas visoje Kauno apskrityje, įvertinant partnerių gausą, atstumus tarp savivaldybių ir veiklų apimtis, projekto įgyvendinimas yra specifinis ir sėkmingai įgyvendinti projektą, valdyti bei vietoje kontroliuoti paslaugų tiekėjus nėra paprasta, bet bendradarbiaujant su VŠĮ “American English School” problemų įgyvendinant projektą nekilo, darbų organizavimas vyksta sklandžiai, laiku bei kokybiškai, į pastabas reaguojama operatyviai.
Turėdami beveik metų darbo patirtį su VŠĮ “American English School”, galime drąsiai teigti, kad tai patikima, profesionaliai dirbanti, perspektyvi organizacija. Tęsiant projekto įgyvendinimą ir toliau tikimės malonaus bei produktyvaus bendradarbiavimo bei dėkojame už kartu pasiektus tarpinius projekto rezultatus.
AB "Audėjas"
AB “Audėjas”, įgyvendindama projekto “AB “Audėjas” darbuotojų kompetencijos ir profesinių gebėjimų ugdymas, diegiant naujas gamybos technologijas ir modernizuojant įmonės gamybos bazę” bendradarbiauja su VŠĮ “American English School”.
AB “Audėjas” darbuotojai ir administracija yra labai patenkinti šios įstaigos veikla, aukšta dėstytojų kvalifikacija, kūrybiškumu ruošiant bei skaitant paskaitas, o svarbiausia – pasiektu rezultatu. Džiaugiamės ne tik teikiama mokymo metodika, lanksčiu grafiku bei testavimu, bet ir maloniu bendradarbiavimu kartu vykdant šį projektą”.
Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Jau penktus metus Panevėžio apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai anglų kalbos mokymo paslaugą teikia viešosios įstaigos „American English School“ Panevėžio filialas. VŠĮ “American English School” Panevėžio filiale dirba kvalifikuoti dėstytojai. Apie tai galima spręsti iš palankių mokymuose dalyvaujančių darbuotojų atsiliepimų apie kalbėjimo įgūdžius ir gramatikos žinias. Tai rodo, kad klausytojų grupės buvo sudarytos pagal nustatytą panašų jų žinių lygį. VŠĮ “American English School” Panevėžio filialo vadovai periodiškai informuoja Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Personalo tarnybą apie klausytojų lankomumą, pasiektus rezultatus. Paskaitų laikas ir intensyvumas, jų organizavimo vieta visada derinami pagal mūsų įstaigos pageidavimus.
Panevėžio apskrities valstybinę mokesčių inspekciją tenkina VŠĮ “American English School” Panevėžio filialo teikiamos anglų kalbos mokymo paslaugos organizavimas, kokybė, todėl tikimės ir tolimesnio tarpusavio bendradarbiavimo.
UAB koncernas „SBA“
Jau kelinti metai UAB koncernas “SBA” ir SBA grupės įmonės naudojasi VŠĮ “American English School” paslaugomis. Bendradarbiauti pradėjome įgyvendindami ES struktūrinių fondų remiamą projektą darbuotojų kompetencijai kelti – šio projekto metu VŠĮ “American English School” organizavo SBA grupės aukščiausio lygio vadovų anglų kalbos kursus užsienyje. Tiek personalo skyrius, tiek patys vadovai liko patenkinti suteiktomis paslaugomis. Buvo pasiūlyta mūsų poreikius ir kokybišką anglų kalbos mokymosi procesą, kvalifikuotus dėstytojus užtikrinanti mokykla, parinktas efektyviausias mokymosi modelis iš anksto įvertinus dalyvių anglų kalbos žinių lygį. Be pačių kursų VŠĮ “American English School” pasirūpino kelionės, kursų dalyvių laisvalaikiu, apgyvendinimo ir kt. organizaciniais klausimais. Labai svarbu, kad bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir geranoriškai, buvo lanksčiai ir operatyviai reaguojama į mūsų pageidavimus, pastebėjimus. 
Profesionalumas, kūrybiškumas ir lankstumas sprendimuose, platus paslaugų asortimentas, stiprus partnerių tinklas užsienyje, orientacija į klientą – motyvai, kurie leidžia mums rekomenduoti VŠĮ “American English School” paslaugas.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame