Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai VASARĄ
"Summer Intensive English"

Trūksta kalbėjimo praktikos? Norite laisviau kalbėti angliškai?
Tuomet šis trumpas (15 pamokų, 30 akad. val.) šnekamosios anglų kalbos kursas kaip tik jums.
„Summer Intensive English“ online - puiki galimybė greitai ir efektyviai patobulinti šnekamosios anglų kalbos žinias 
su gimtakalbiais dėstytojais ir lietuviais, esant bent kuriame pasaulio ar Lietuvos kampelyje vasaros metu!

“What we learn with pleasure we never forget.” Alfred Mercier


Kiek trunka kursai?
4 savaitės (30 akad. val.)
Kokia kaina?
Kainos nurodytos prie tvarkaraščių
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

"Summer Intensive English" online - trumpas šnekamosios anglų kalbos kursas

Jei norite pradėti laisviau kalbėti angliškai, šis trumpas šnekamosios anglų kalbos kursas - puiki galimybė greitai ir efektyviai patobulinti šnekamosios anglų kalbos žinias su gimtakalbiais dėstytojais ir lietuviais, esant bent kuriame pasaulio ar Lietuvos kampelyje vasaros metu!

"Summer Intensive English" kurso privalumai

 • Visų lygių mokymus orientuojame į kalbėjimą ir bendravimą anglų kalba
 • Visos pamokos vyksta realiu laiku su dėstytoju-ekspertu, nuotolinėje bendravimo platformoje
 • Mokymai vyksta labai intensyviai, nėra namų darbų, sėkmingai taikoma nemokama kursų medžiaga
 • Pamokų metu naudojame daug įdomios video ir audio medžiagos
 • Visų pamokų temos orientuotos į realias gyvenimo situacijas
 • Po kiekvienos pamokos pastebėsite pažangą ir galėsite praktiškai pritaikyti įgytas žinias
 • Baigus mokymus, išduodame kursų baigimo sertifikatą ir suteikiame nuolaidą rudens semestro kursams

Learn with pleasure, live with pleasure!

Norite kuo greičiau pradėti kalbėti anglų kalba ar patobulinti bendravimo įgūdžius?

Norite kuo greičiau pradėti kalbėti anglų kalba ar patobulinti bendravimo įgūdžius? Rinkitės dinamiškus, gyvus ir veiksmingus šnekamosios anglų kalbos kursus.

Kurso metu lavinsime kalbėjimo įgūdžius, mokysimės geriau suprasti šnekamąją anglų kalbą. Plėsime žodyną, lavinsime tartį bei mokysimės įvairių pokalbio valdymo strategijų, pavyzdžiui, kaip užmegzti pokalbį ar pakeisti pokalbio temą. Kursą veda patyrę AMES akademijos dėstytojai, daliai jų anglų kalba – gimtoji.

plėsime žodyną, lavinsime tartį bei mokysimės įvairių pokalbio valdymo strategijų, pavyzdžiui, kaip užmegzti pokalbį ar pakeisti pokalbio temą. Kursą veda patyrę AMES akademijos dėstytojai, daliai jų anglų kalba – gimtoji.

Užsiėmimų metu diskutuosime, ginčysimės ir ginsime savo nuomonę anglų kalba. Naudosime vaizdo ir garso medžiagą, aptarsime kartu peržiūrėtas televizijos laidas. Kurso pabaigoje be didesnio vargo sugebėsite bendrauti anglų kalba tiek kasdienėmis, tiek ir aktualiomis temomis.

Užsiėmimai vyksta 2-3 kartus per savaitę po 2 akademines valandas (90 min.) rytaisper pietus arba vakarais.  Jei netinka grupės užsiėmimų laikas, rekomenduojame rinktis individualius anglų kalbos kursus jums patogiu metu. Šnekamąją kalbą kartu su grupe ar individualiai galite tobulinti ir vasarą. Kurso trukmė – 30 akademinių valandų (5-8 sav.).

Patarimai: "Tiems, kurie galvoja verta ar neverta mokintis, galiu drąsiai atsakyti, kad verta, o kurie galvoja - aš negabus mokintis kalbas, nesijaudinkit, ir aš taip galvojau, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių ir gerų specialistų."

"Išties šaunu, kad AMES mokykla organizuoja intensyvius kursus, o vakarinės pamokos vyksta ypač patogiu dirbantiems asmenims laiku, t.y. nuo 18.40. Norėčiau labai pagirti dėstytoją Rasą, kuri kruopščiai pasiruošia pamokoms, matyt todėl užsiėmimai yra įdomūs. Ir apskritai, aptarnaujančio personalo darbuotojos yra visada besišypsančios ir nusteikusios pagelbėti, išspręsti tau rūpimą problemą. Suteiktų paslaugų kokybę verinu labai gerai." - Lina V., intensyvūs anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Džiugu, kad dėstytoja papildomai pateikė labai daug pratimų, kurie man padėjo suvokti ir pagerinti gramatinius įgūdžius. Patiko užduočių įvairumas ir gausa, aktyvus bendravimas, gramatikos kartojimas, daug namų darbų ir savarankiško darbo papildomai pageidaujantiems. Labai patiko pratimai su kryžiažodžiais, kai reikia sugalvoti iš vieno žodžio paraidžiui daug naujų. Puikios rekomendacijos namų skaitymui. Noriu tęsti rudenį šį kursą.”Didžiulis privalumas – mažos grupės.“ - Sonata G., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Tarp jūsų kursų privalumų išskirčiau vieną labai reikšmingą – tai galimybė mokytis norimu laiku. Labai vykusios diskusijos anglų kalba, tolerancija. Patiko tinkama metodika, geri dėstytojai, sukuriantys draugišką atmosferą užsiėmimų metu. Gal būt daugiau norėtųsi klausymo anglų kalba. Paskaitos ne tik kad nenuobodžios, bet labai informatyvios bendros pasaulėžiūros prasme. Naujų žodžių bagažas neįtikėtinas, turėsiu ką kartoti. Puiki dėstytoja. Norėčiau vasarą pratęsti intensyvius kursus.“ - Algimantas Ž., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Kurso privalumas tas, kad dėstė anglakalbis dėstytojas iš Čikagos, lengvai randantis bendrą kalbą, lankstus. Buvo daug papildomos medžiagos apie šnekamąją kalbą, papildyta vaizdine ir garsine medžiaga. Savarankiškas kalbos mokymasis internetu (suteikta informacija). Paliestos įvairios temos, nuo verslo iki menų. Sužinota naujų išsireiškimų, posakių, idiomų, frazių. - Igor Č., anglų kalbos kursai (B2 lygis)

"Noriu paprašyti, kad perduotumėte dėstytojai ir grupės nariams, kad negalėsiu sudalyvauti šiandien vyksiančioje baigiamojoje kurso paskaitoje. Labai noriu padėkoti mokytojai Agnei už suteiktas žinias! Visiems kartu už gerai praleistą laiką, pamokas ir ne tik anglų kalbos. Visada malonu sutikti žmones, iš kurių randi ko išmokti ir priežasčių skaniai psijuokti kartu!" - Asta D., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Naudingiausias dalykas, kurį išmokau, tai įveikti psichologinį barjerą, kalbu angliškai su užsieniečiais svečiais. Įgijau daugiau pasitikėjimo, supratau, kad ne tiek mažai žinau ir suprantu, pagilinau turėtas žinias, praturtinau žodyną. Gavau daug informacijos apie papildomus šaltinius (knygas, žurnalus, CD), padedančius mokytis savarankiškai (didelė pasiūla, tačiau buvo neaišku į ką vertėtų atkreipti dėmesį). Dėkoju dėstytojai už kantrybę, nuoseklumą, išsamų dėstymą. Net ir praleidęs paskaitą, nesijauti „iškritęs iš rogių“. Ačiū.“ - Evelina S., anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Pagrindinis privalumas – dėstytojas, kuriam anglų kalba yra gimtoji. Smagu mokytis iš žmogaus, kuriam smagu mokyti. Maža grupė – daugiau dėmesio kiekvienam. Tai įtemptas kursas, bet įdomus. Aktyvus darbas grupelėse. Gavau daug koncentruotos ir susistemintos informacijos, frazių apibendrinimo, puikūs pavyzdžiai skirtingomis kasdieninėmis temomis darbo vietoje. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti savo darbe.“ - Simona N., anglų kalbos ciklas „Business Communication“

"First of all, I would like to thank you for contributing such a professional English Teacher, we enjoyed working with Vytas and all the material, sequence of the lesson as well as practical recommendations were relevant, useful and hotel business-oriented, not to mention Vytas` beautiful personality." - Alina T., Training Supervisor, Kempinski Hotel Cathedral Square (Business English Communication Course, B2)

"Šiais metais Jūsų mokykloje lankau verslo anglų kalbos kursus, kuriuos dėsto dėstytojas Paul Korinek. Norėčiau jums padėkoti už šį paskirtą mums talentingą ir nuoširdų dėstytoją. Žinau, kad pas Jus visi dėstytojai geri, bet jei kitais metais (rudenį) atsirastų galimybė pratęsti mokslus, tai tikrai pageidaučiau lankyti kursus pas jį. Be to, mano asmeninis tikslas yra mokėti anglų kalba jei ne tobulai, tai gerai, nors ir ne sparčiais žingsniais, bet vis į priekį! Todėl tikiuosi pratęsti mokslus pas jus ir kitais mokslo metais. Būtų šaunu, jei rudenį vėl pavyktų suburti tokią šaunią grupę, kaip šiais mokslo metais (ruduo/pavasaris). Ačiū Jums! Amžina anglų kalbos mokinė." - Daiva D. , verslo anglų kalba (B2 lygis)


"Noriu padėkoti Jūsų mokyklai už anglų kalbos kursus kuriuos lankau. Dar prieš 6 metus dalyvaujant tarptautinėse stažuotėse, pažintiniuose vizituose, atostogaujant užsienyje ar priiminėjant užsienio svečius Lietuvoje aš stengdavausi likti nepastebėtas, negalėdavau diskutuoti ar paklausti mane dominančio klausimo, sugalvodavau galybę priežaščių kodėl negaliu su užsienio svečiais pavakarieniauti, o gautą anglų kalba elektroninį laišką dažniausiai ištrindavau, nes visiškai nemokėjau anglų kalbos. Aš įsivaizduoju kiek Lietuvoje yra talentingų, jaunų ir perspektyvių žmonių, kurie jaučiasi taip, kaip aš kažkada jaučiausi. Atrodo praėjo tik 6 mokslo metai Jūsų mokykloje, tačiau dabar aš drąsiai galiu bendrauti su užsienio kolegomis tiek darbo tiek laisvalaikio temomis, galiu konferencijoje ar seminare paklausti man rūpimo klausimo, galiu kolegas iš užsienio pakviesti į barą ir viduryje vakarėlio atsistojęs pasakyti linksmą tostą, o keliaudamas į užsienį galiu užmiršti GPS įrangą, nes "I can speak English". Tiems, kurie galvoja verta ar neverta mokintis, galiu drąsiai atsakyti, kad verta, o kurie galvoja - aš negabus mokintis kalbas, nesijaudinkit, ir aš taip galvojau, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių ir gerų American English School specialistų.
Stiprybės ugdant ateities lyderius." - Alytaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijus Česiulis

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą pasauline patirtimi

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą geriausia užsienio kalbų dėstymo pasauline patirtimi. Mokymo metodai pasirenkami ir pritaikomi individualiai pagal klausytojų mokymosi stilių, amžių, esamą kalbos lygį bei gebėjimus. Mokymosi procese intensyviai naudojamos pažangios technologijos, kurios paįvairina mokymosi procesą bei priartina jį realioms gyvenimiškoms situacijoms. Mokymosi procesas yra itin dinamiškas, tad AMES dėstytojai, taikydami metodų įvairovę praktikoje, nuolat juos keičia, modifikuoja, tobulina bei kuria naujus metodus priklausomai nuo konkrečių situacijų. Visi AMES naudojami dėstymo metodai remiasi XXI amžiaus švietimo principais:

 • Bendravimu ir bendradarbiavimu
 • Kritiniu mąstymu
 • Problemų sprendimu
 • Kūrybiškumu
 • Mokėjimu mokytis
 • Sprendimų priėmimu
 • Informaciniu raštingumu

Dėstytojo vaidmuo yra ypač svarbus mokymo procese, tačiau AMES jis yra daugiau negu dėstytojas, jis yra mokymo/si turinio planuotojas, besimokančiojo pagalbininkas, skatintojas ir vertintojas. Todėl visi AMES dėstytojai yra itin aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat keliantys savo profesines kompetencijas Lietuvoje ir užsienyje, yra aktyvūs profesinių asocijacijų nariai: skaito pranešimus, atlieka stažuotes, yra vadovėlių autoriai.

Tvarkaraščiai ir kainos

Šnekamoji anglų kalba vasarą

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Kurso kaina (30 akad. val.)
249 Eur
Dalyvių skaičius grupėje
5-6, maža grupė

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.11.1 Rytais /online
Kursų pradžia Bir.
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.11.1 Rytais /online
Kursų pradžia Bir. 13
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.11.1 Dienos metu /online
Kursų pradžia Bir.
Valandos 10:50-12:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.11.1 Dienos metu /online
Kursų pradžia Bir. 6
Valandos 10:50-12:20
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.11.1 Dienos metu /online
Kursų pradžia Bir.
Valandos 12:35-14:05
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.1V. Vakarais /online
Kursų pradžia Bir.
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.11.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 13
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.2.1.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir.
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A21.1.1 Vakarais /onlinee
Kursų pradžia Bir.
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.21.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 6
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.11.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 8
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.21.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir.1
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.11.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 7
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.21.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 6
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1.11.1 Vakarais /online
Kursų pradžia Bir. 1
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 3 vietos

Vasarą šnekamosios anglų kalbos kursui taikoma 8% nuolaida. Patraukli vasarinio  kurso trukmė - 4 savaitės, 30 akad. val. Intensyvaus kurso kaina 270 Eur 249 Eur. Prisijungti į grupę galima ir kursui prasidėjus, į bet kurią pamoką. Kviečiame registruotis!


Šnekamoji anglų kalba vasarą

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Kurso kaina (30 akad. val.)
210 Eur
Vid. dalyvių sk. grupėje
4-6, maža grupė

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2
Grupės kodas A2 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2
Grupės kodas A2 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas B1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas B1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas B2 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas B2 Klasėje/Online
Kursų pradžia Birželio mėn
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama

Vasarą šnekamosios anglų kalbos kursui taikoma 10% nuolaida, jis daug pigesnis nei mokslo metų eigoje! Šio 4 savaičių, 30 akad. val. intensyvaus kurso kaina 210 Eur 189 Eur. Prisijungti į grupę galima ir kursui prasidėjus, į bet kurią pamoką. Kviečiame registruotis!


Šnekamoji anglų kalba vasarą

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Kurso kaina (30 akad. val.)
190 Eur
Dalyvių skaičius grupėje
4-6, maža grupė

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.2 Vas.
Kursų pradžia Bir
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.1 Vas.
Kursų pradžia Bir
Valandos 18:50- 20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1 Vas.
Kursų pradžia Bir.
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1 Vas.
Kursų pradžia Bir.
Valandos 18:50- 20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2 Vas.
Kursų pradžia Bir.
Valandos 18:50- 20:20
Grupės statusas Renkama
* Šnekamosios anglų kalbos kursas trunka 30 akad. val. Prisijungti į grupę galima ir jai prasidėjus.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame