Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai
įmonėms ir specialistams

Laviname dalykinės ir verslo anglų kalbos žinias bei
vartojimo darbinėse situacijose įgūdžius. Pasirinkite
Jums arba Jūsų įmonei labiausiai tinkantį variantą.
Įmonių darbuotojams - 80 % išlaidų KOMPENSACIJA

Tarptautinės rinkos

Kuris vadovas nesvajoja apie sklandesnę darbuotojų komunikaciją su užsienio partneriais, maksimaliai sėkmingus derybų rezultatus, geresnius įmonės rodiklius? AMES mokymai darbuotojams – tai galingas impulsas, kuris leis jūsų įmonei ar organizacijai augti ir stiprėti, sėkmingiau bendradarbiauti ir veikti visame pasaulyje.

Darbuotojų motyvacija

Anglų kalba ne tik atveria duris į tarptautines rinkas. Darbuotojų mokymai yra puiki motyvacijos bei lojalumo įmonei skatinimo priemonė. Suteikite savo darbuotojams galimybę tobulėti. Tiesioginė ir netiesioginė nauda įmonei bus akivaizdi.

AMES mokymai

Turime daugiau kaip 20 metų sėkmingo anglų kalbos mokymo patirtį. Profesionaliai ir veiksmingai tobuliname bendrinę, šnekamąją, verslo anglų kalbą A1–C2 lygiais.

Mokymus lanksčiai pritaikysime prie jūsų įmonės veiklos ir poreikių. Grupėje – nuo 7 iki 10 žmonių. Rekomenduojame užsiėmimus su AMES dėstytoju rengti 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas (1 akad. val. – 45 min.). Kursų pabaigoje pateiksime jums išsamią ataskaitą apie darbuotojų žinias, lankomumą bei pasiektą pažangą.

Kursų pradžią ir tvarkaraštį derinsime su jumis. Kainų teiraukitės mūsų biuruose. Jeigu jūsų organizacijoje susirenka daugiau grupių, suteiksime nuolaidą. Taip pat siūlome individualius anglų kalbos mokymus A1–C2 lygiais jums patogiu laiku.

Jūsų įmonė gali rinktis ir kitas mūsų siūlomas mokymo programas. Profesionaliai bei atsakingai mokome ne tik anglų, bet ir ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų, kinų bei kitų kalbų.

Kalbos žinių įvertinimas

AMES mokymai prasideda kalbos žinių įvertinimu. Anglų kalbos žinių lygį įvertiname pagal bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis (BEKM). Testas atliekamas raštu AMES biuruose arba interneto svetainėje.

AMES biure atlikę išsamų žinių patikrinimą raštu ir žodžiu, galime išduoti oficialią pažymą lietuvių ir anglų kalbomis apie jūsų anglų kalbos žinių lygį. Testo trukmė apie 40 min., kaina – 22,88 Eur / 79 Lt. Jei pageidaujate, galime pateikti ir žinių gerinimo rekomendacijas bei sudaryti individualaus mokymo planą.

Dvigubo diplomo programa. Įmonių darbuotojai taip pat gali pasinaudoti galimybe  mokytis anglų kalbos, laikyti egzaminus ir gauti ne tik AMES pažymėjimą, bet ir tarptautinius „PTE General“ arba Londono pramonės ir prekybos rūmų (LCCI) diplomus, kuriuos pripažįsta įmonės, profesinės sąjungos bei universitetai visame pasaulyje. Jūsų pasiekta pažanga bus patvirtinta tarptautinių ekspertų.

Išsamiau apie „PTE Pearson Test of English General“ egzaminą skaitykite čia.

Išsamiau apie „LCCI International Qualifications English for Business“ egzaminą skaitykite čia.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame