Pasirinkite kalbą

Kėdainiai

J. Basanavičiaus g. 51, II a.
LT-57274 Kėdainiai
Tel. +370 685 72782 
El. p. kedainiai@ames.lt

AMES užsienio ir anglų kalbos kursai Kėdainiuose

 

Profesionalūs anglų kalbos kursai Kėdainiuose vedami kvalifikuotų ir ilgametę darbo patirtį turinčių dėstytojų. Svarbiausias mūsų tikslas – pasiūlyti Jums įdomias ir kokybiškas pamokas, kurių metu išmoksite bendrauti užsienio kalba. Laviname skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, plečiame žodyną, dirbame su modernia mokymo įranga, vertiname interaktyvias mokymosi priemones. Dirbame su moksleiviais ir suaugusiais, taikome konkretaus asmens poreikius ir žinių lygį atitinkančias mokymo programas. AMES anglų kursai Kėdainiuose – tai įdomios pamokos, kvalifikuoti dėstytojai, šiuolaikiškos klasės ir patogūs pamokų tvarkaraščiai. Organizuojame grupinius ir individualius užsiėmimus. Kursų kokybė vertinama tarptautiniais CEF (Common European Framework) standartais.

Rekomenduojami kursai

MOKSLEIVIAMS

SUAUGUSIEMS


Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programos moksleivaims

Šiuo metu vykdome neformaliojo vaikų švietimo programas: „Bendrauk drąsiai 2 (7-9m.)“, „Viešojo kalbėjimo pagrindai 2 (10-14m.)“, ,,Viešojo kalbėjimo menas 2 (15-19m.)“. Šios programos yra finansuojamos iš mokinio krepšelio lėšų. Neformaliojo ugdymo programos remiamos Kėdainių miesto savivaldybės.

Norite išbandyti kursus? Prašome užpildyti preliminarią registraciją
Gavę jūsų kontaktus, pageidavimus ar pasirinkimus, mes su jumis susisieksime dėl suderinimo ir registracijos patvirtinimo.


Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Šiame albume paveikslėlių nėra.Klaida: Šablonas , kuris nustatytas šiam albumui, neegzistuoja. Priskirkite šiam albumui kitą šabloną.
Ames

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame