Meniu
Prekių krepšelis

Ispanų kalba

Ispanų kalba

Mokykitės ispanų kalbą AMES mokyklose Lietuvoje bei online su dėstytojais lietuviais bei ispanakalbiais, o taip pat išbandykite galimybę mokytis Ispanijoje – AMES patikimų partnerių kalbų mokyklose Madride, Barselonoje, Malagoje, Sevilijoje bei Alikantėje.

 

Ispanų kalbos kursų dalyvius skirstome į grupes pagal žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą žodžiu. 

 

Naujos grupės formuojamos rugsėjo, sausio ir balandžio mėn. Tačiau prisijungti galite KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ! 

Privalumai mokantis grupėje: 

  • susipažinsite su bendraminčiais ir bendrausite tik ispanų kalba; 
  • galėsite kaskart pasitikrinti savo žinias bendrame grupės kontekste; 
  • mokymasis vyksta sistemingai, iš anksto nustatytu laiku, o tai disciplinuoja besimokantįjį. 

Besimokančiųjų žinias tikriname nuolat. Įsisavinta informacija reguliariai tikrinama raštu ir žodžiu, atliekant pagal išmoktą programos dalį parengtus testus. Kursų pabaigoje kiekvienas klausytojas vertinamas 100 balų sistemoje, sumuojant atliktų testų rezultatus bei vertinant bendrą pažangą užsiėmimų metu. Programos pabaigoje išduodame pažymėjimą, patvirtinantį pasiektą lygį, kursų trukmę ir individualų įvertinimą. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Ispanų kalbos kursai AMES - puikus pasirinkimas

AMES ispanų kalbos kursai yra puikus pasirinkimas tiems, kas siekia įvaldyti šią gražią ir svarbią kalbą. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar jau turite tam tikrą ispanų kalbos patirtį, mūsų kursai atitiks jūsų poreikius ir padės pasiekti aukštus kalbos įgūdžius. Siekdami pasiūlyti kuo įvairesnį pasirinkimą, AMES siūlome ispanų kalbos kursus Lietuvoje ir Ispanijoje. Norinčius mokytis individualiai kviečiame aptarti mokymosi tikslus, poreikius ir pamokų intensyvumą. Padėsime padaryti pažangą ir džiaugtis rezultatais. Rinkitės Jums tinkamą mokymosi variantą ir pradėkite mokytis jau dabar, o mes visapusiškai Jums padėsime. 

Ispanų kalbos kursai Lietuvoje

AMES ispanų kalbos kursai Lietuvoje suteiks jums puikią galimybę mokytis ispanų kalbos Lietuvoje internetu. Nepriklausomai nuo to, ar norite įgyti pagrindinius ispanų kalbos gebėjimus bendraujant kasdienėse situacijose, arba trokštate tobulinti savo profesinius įgūdžius, AMES ispanų kalbos pamokos padės rasti jūsų tikslus atitinkantį mokymosi modelį, tempą ir būdą. 

Ispanų kalbos kursai Ispanijoje su gimtakalbių dėstytoju

Sapnuojate mokytis ispanų kalbos Ispanijoje? Mūsų ispanų kalbos pamokos su gimtakalbių dėstytoju suteiks jums puikią galimybę patirti išties autentišką kalbos patirtį. Gyvenant Ispanijoje, kasdien aplinkui jus bus ispaniškai kalbantys žmonės, o tai padės jums išmokti kalbą greitai ir efektyviai. Kalba – kultūros dalis. Būdami Ispanijoje ne tik mokysitės ispanų kalbos, bet ir suprasite gestikuliacijos ir kūno kalbos įtaką šios nuostabios kalbos vartojimui. Išgirsite skirtingus dialektus ir išmoksite išsireiškimus, padedančius komunikuoti kasdienėse situacijose. Taip Jūsų kalba taps gyva ir leis Jums gerai jaustis kasdienėse situacijose. 

Ispanų kalbos kursai - puikus pasirinkimas antrajai užsienio kalbai

Ar norite įgyti naują užsienio kalbą, kuri atvers naujas karjeros galimybes ir suteiks daugiau tarptautinių ryšių? Mūsų ispanų kalbos pamokos yra puikus pasirinkimas antrajai užsienio kalbai. Ispanų kalba yra viena iš pasaulio plačiausiai naudojamų kalbų, tad mokėdamai ją, jūs galėsite bendrauti su milijonais žmonių ir suprasti jų kultūrą bei tradicijas.

Susikalbėkite ispaniškai. Pradėkite mokytis jau dabar.

Ketinate emigruoti, siekiate dirbti Ispanijos ar ispaniškai kalbančių šalių rinkose arba ispanakalbiais darbuotojais? Nemokėjimas ispaniškai gali apriboti jūsų galimybes profesiniame gyvenime. Neverta jaudintis - pradėkite mokytis ispanų kalbos jau dabar! AMES kursai yra pritaikyti visiems lygiams - pradedantiesiems arba pažengusiems. Išmokite naują kalbą ir atraskite naujas horizontus.

Keliauk po Lotynų Ameriką ar Ispaniją ir laisvai kalbėk ispaniškai

Mūsų ispanų kalbos kursai ne tik suteiks jums solidžią kalbinę pagrindą, bet ir atvers duris nuostabiai ir įdomiai kelionei po Lotynų Ameriką arba Ispaniją. Galėsite mėgautis autentiškomis šalių kultūromis, tradicijomis, tyrinėti dailę, skanią virtuvę ir bendrauti su vietiniais gyventojais be jokių kalbos barjerų.

Mokydami ispanų kalbos su mūsų dėstytojais, jūs įgisite ne tik kalbinių įgūdžių, bet ir patirties, kurios reikės savo kelionei. Jausitės patogiai bendraudami su vietiniais gyventojais, suprasite kultūrinius niuansus ir galėsite mėgautis kelione išties visapusiškai. Ispanų kalbos mokymasis su AMES Education suteiks jums galimybę laisvai išreikšti savo mintis, suprasti vietinius gyventojus ir giliau įsijausti į kiekvieną keliautojo akimirką.

Pasiryžkite ir AMES ekspertai padės išmokti ispanų kalbą

Mokytis naujos kalbos gali būti įdomus pasiekimas, kuriuo verta pasidžiaugti. Mūsų ispanų kalbos kursuose su dėmesiu ir rūpestingumu padėsime jums pasiekti norimą kalbos lygį. AMES patyrę mokytojai ir modernios mokymo metodikos užtikrins, kad mokymasis būtų efektyvus ir naudingas.

Ispanų kalba pradedantiems

Jei jūs dar nežinote ispanų kalbos arba turite tik pagrindinius žinių pamatus, AMES ispanų kalbos pamokospradedantiems yra puiki pradžia. Nesvarbu, ar jūs norite išmokti kalbą dėl kelionių, darbo galimybių ar tiesiog asmeninio išsivystymo, mūsų kursai suteiks jums tvirtus ir patikimus pagrindus.

Kodėl verta rinkti ispanų kalbos kursus AMES Education akademijoje?

AMES Education yra patikimas ir patyręs kalbos mokymo centras su ilgamete patirtimi. Mes siekiame suteikti mokiniams aukštos kokybės mokymosi patirtį, padėti jiems pasiekti savo kalbos tikslus ir išlavinti kalbinius įgūdžius, kurie sėkmingai pravers jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Prisijunkite prie mūsų ir išmokite ispanų kalbą su aistringais ir kvalifikuotais mokytojais bei paslaugiais mokymo metodais!