Meniu
Prekių krepšelis

Lietuvių kalba užsieniečiams

Lietuvių kalba užsieniečiams

Programa skirta užsieniečiams, kurie nori mokėti kalbėti lietuviškai. Kursų metu lavinami visi kalbos įgūdžiai: kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo. Taikomi naujausieji komunikacijos metodai, naudojama papildoma garso ir vaizdo medžiagą. Interaktyviomis priemonėmis kuriamos autentiškos situacijos, skatinančias sparčią žinių pažangą bei norą tobulėti. Formuojami lietuvių kalbos komunikaciniai gebėjimai bendrinės kalbos kontekste.  

 

Nuolatos rūpinamės dėstytoju kvalifikacija, todėl užtikriname aukštą pamokų kokybę ir įtraukiančias paskaitas.  

 

Lietuvių kalbos kursų dalyvius skirstome į dvi grupes: pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Į grupes suskirstome pagal lietuvių kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą. Privalumai mokantis grupėje: 

  • susipažinsite su bendraminčiais ir bendrausite tik lietuvių kalba; 
  • galėsite kaskart pasitikrinti savo žinias bendrame grupės kontekste; 
  • mokymasis vyksta sistemingai, iš anksto nustatytu laiku, o tai disciplinuoja besimokantįjį. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Modelis: 23-24 KLT SU IND
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A1-C2
Grupės pavadinimas Individualūs lietuvių kalbos kursai Kaune
Kursų pradžia Derinama
Valandos 07:30-18:30
1 akad. val.(45 min.) 38,00 €
20 akad. val. kaina 760,00 €
Statusas Liko 3
760.00€
Be PVM:760.00€
Modelis: 23-24 VLT SU IND
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs lietuvių kalbos kursai dienos metu online 
Kursų pradžia 2023.10. (derinama)
Valandos 09:00 -16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 49,00 €

20 akad. val. kaina 980,00 €

Statusas Liko 1 vieta
49.00€
Be PVM:49.00€
Modelis: 23-24 VLT SU IND
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs lietuvių kalbos kursai rytais online  
Kursų pradžia 2023.08. (derinama)
Valandos 07:30-09:00 val.
1 akad. val. (45 min.) kaina 55,00 €

20 akad. val. kaina 1 100,00 €

Statusas Liko 1 vieta
1,100.00€
Be PVM:1,100.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Lietuvių kalbos kursai užsieniečiams. Išmokite ir laisvai komunikuokite lietuviškai

AMES Education teikia įdomius ir efektyvius lietuvių kalbos kursus užsieniečiams. Neatsilikite nuo šalies gyvenimo ir bendruomenės - išmokykite lietuvių kalbos ir laisvai bendraukite su vietiniais. Nepriklausomai nuo jūsų dabartinio kalbų mokėjimo lygio, mūsų kursai pritaikyti kiekvieno mokinių poreikiams ir padės jums pasiekti pageidaujamą kalbos lygį.

Rašykite, skaitykite, kalbėkite, klausykite lietuviškai

AMES lietuvių kalbos kursai užsieniečiams apima visus kalbos aspektus - rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir klausymą. Mokymo procese naudojame įvairias interaktyvias mokymo priemones ir metodus, kad pamokos būtų įdomios ir veiksmingos. Be to, mūsų kvalifikuoti mokytojai individualiai dirbs su jumis, padėdami įveikti kalbos barjerus ir plėsti kalbinius gebėjimus.

Savarankiškai išmokti lietuvių kalbą - iššūkis specialistų pagalba būtina

Savarankiškai išmokti lietuvių kalbą gali būti tikras iššūkis, ypač jei tai yra jūsų pirmoji užsienio kalba arba turite mažai patirties su panašiomis kalbomis. Vienas iš pagrindinių sunkumų yra suprasti garsus ir visas raides, kurios gali skirtis nuo jūsų gimtosios kalbos. Lietuvių kalba turi tam tikrų fonemų, kurios gali būti iššūkis mokiniams, norintiems gauti tikslius ir sklandžius garsų skleidimo įgūdžius.

Kitas iššūkis yra lietuvių kalbos gramatika, kuri gali būti sudėtinga ir įvairiapusė. Tai apima linksnius, laikus, asmenis, daiktavardžių, būdvardžių ir veiksmažodžių kaitą ir kitus gramatinius reiškinius, kurie gali būti nauji ir sunkiai įsisavinami. Norint giliai suprasti lietuvių kalbos gramatiką ir ją tinkamai naudoti, dažnai reikia specialistų pagalbos ir mokytojų patarimų.

Lietuvių kalba yra unikali ir turi savo charakteristikų, todėl būtina nuodugniai ją išmokti, norint laisvai komunikuoti. AMES specialistai, turintys patirties ir žinių apie lietuvių kalbą ir jos mokymą, gali padėti mokiniams įveikti šiuos iššūkius ir pasiekti tikslų greičiau ir efektyviau. Jų patarimai, individualus grįžtamasis ryšys ir praktiniai mokymo metodai yra būtini, norint įsisavinti kalbos gaires ir geriau suprasti jos ypatumus.

AMES lietuvių kalbos kursų užsieniečiams metodika

AMES lietuvių kalbos kursų užsieniečiams metodika yra sukurta siekiant maksimaliai panaudoti jūsų mokymosi potencialą. Naudojame modernias mokymo priemones ir interaktyvias pamokas, kurios skatina aktyvų dalyvavimą ir greitą pažangą. AMES lietuvių kalbos kursai užsieniečiams yra parengti atsižvelgiant į jūsų kalbų mokėjimo lygį ir tikslus, todėl pamokos bus pritaikytos būtent jums.

Šnekamosios lietuvių kalbos kursai

Jei norite geriau suprasti ir išmokti šnekamąją lietuvių kalbą, mūsų šnekamosios lietuvių kalbos kursai yra puikus pasirinkimas. Pamokos orientuotos į praktinį kalbos naudojimą kasdienėse situacijose, leisdamos jums lengvai įsisavinti naujus žodžius, frazes ir gramatikos taisykles. Mokytojai skatins jus bendrauti ir išmėginti savo naujas žinias realiose situacijose, padėdami jums išmokti kalbą laisvai komunikuoti ir gerai jaustis Jus supančioje erdvėje. 

Darbo vizai arba gyvenimui Lietuvoje reikia išlaikyti lietuvių kalbos egzaminą

Jeigu jūs planuojate gauti darbo vizą ar gyventi Lietuvoje, svarbu įveikti lietuvių kalbos egzaminą. AMES lietuvių kalbos kursai užsieniečiams ruošia lietuvių kalbos egzaminams, o programa sukurta atsižvelgiant į oficialius testų reikalavimus ir griežtus įvertinimo kriterijus. Mokytojai padės jums įgyti reikalingus įgūdžius ir pasitikėjimą kalba, kad sėkmingai išlaikytumėte egzaminą ir pasiektumėte savo tikslą.

Pasiruoškite lietuvių kalbos egzaminui A2 lygiu

AMES Education siūlo pasiruošimo lietuvių kalbos egzaminui A2 lygiu kursus užsieniečiams, kurie nori patvirtinti savo kalbinius įgūdžius pagrindiniame kalbos lygyje. Šie kursai yra skirti tiems, kurie jau turi pagrindinių žinių lietuvių kalba, bet nori pasiekti oficialų kalbos patvirtinimą ir išlaikyti egzaminą. 

Pasiruoškite lietuvių kalbos egzaminui B1 lygiu

AMES Education taip pat siūlo pasiruošimo lietuvių kalbos egzaminui B1 lygiu kursus užsieniečiams, kurie siekia pasiekti pažengesnį kalbos lygį ir turėti galimybę bendrauti įvairiomis kasdienėmis temomis. Šie kursai padės jums tobulinti savo kalbinius gebėjimus ir pasirengti sėkmingai išlaikyti egzaminą.

Daugiau informacijos apie egzaminą

Egzamino reikalavimai - lietuvių kalbos A2 lygis. Lietuvių kalbos A2 lygio egzaminas yra puiki galimybė įrodyti savo kalbinius įgūdžius ir pasiekti oficialų sertifikatą, patvirtinantį šio lygio žinias. Egzaminas yra sudarytas taip, kad įvertintų mokinių gebėjimą suprasti ir naudotis kalba įprastomis kasdienio gyvenimo situacijomis.

Sakytinio ir rašytinio teksto supratimas. Egzamino metu mokiniai turi rodyti gebėjimą suprasti trumpus, aiškios sandaros sakytinius ir rašytinius tekstus, kuriuose aptariamos kasdienio gyvenimo temos, tokios kaip asmenys, šeima, pirkimai, vietos geografija ir darbas. Tai apima gebėjimą suvokti paprastus sakinius, posakius ir išreikštas mintis.

Kalbos naudojimas kasdieniniuose kontekstuose. Mokiniai egzamine turi rodyti gebėjimą kalbėti apie konkrečius žinomus dalykus ir pildyti tipinius dokumentų formas. Rašant neoficialius trumpus tekstus, pavyzdžiui, skelbimus ar laiškelius, mokiniai turi pasitelkti paprastas kalbos priemones ir sugebėti papasakoti apie savo išsilavinimą, artimiausią aplinką ir būtiniausius poreikius.

Žodyno ir terminijos naudojimas. Egzamino metu mokiniai turės parodyti, kad geba suprasti sakytinį ir rašytinį tekstą, kuriame yra apie 900–1000 žodžių iš bazinio žodyno. Be to, jiems reikės pasinaudoti mažiausiu pareigų terminijos kiekiu, kuris leis jiems sėkmingai komunikuoti ir suprasti kalbėtojus kasdieninėse situacijose.
Lietuvių kalbos B1 lygis - Toliau į priekį kalbant ir rašant. Lietuvių kalbos B1 lygis yra didelis žingsnis į priekį kalbinio pasitikėjimo ir komunikacijos srityse. Mokiniai, pasiekę šį lygį, geba suprasti sakytinius ir rašytinius tekstus, kurie aptaria žinomas temas, įskaitant kasdienio gyvenimo ir darbo sritis. Jie mokosi kalbėti apie savo patirtį, įvykius, svajones, viltis, norus, trumpai paaiškinti priežastis ir paaiškinti nuomones ar planus.

Sugebėjimas bendrauti įvairiomis temomis. Mokiniai, pasiekę B1 lygį, geba ne tik suprasti ir panaudoti kalbą kasdienio gyvenimo situacijose, bet ir praplėsti savo komunikacijos sritį apibūdinant patirtį, įvykius, svajones ir norus. Jie mokosi pildyti tipinių dokumentų formas ir rašyti trumpus tekstus, susijusius su kasdieniu gyvenimu ir darbo aplinka. Be to, mokiniai įgyja gebėjimų kurti paprastą rišlų tekstą, aptariantį įprastas ar jiems įdomias temas.

Platus žodyno ir terminijos naudojimas. Egzamino metu mokiniai turi įrodyti, kad sugeba suprasti ir bendrauti, naudodami apie 1800-2000 žodžių sudėtingumo bazinio žodyno ir pareigų terminijos. Tai suteikia jiems galimybę aptarti gana sudėtingas ir įvairias temas, kurios pranoksta kasdienio gyvenimo ribas.

AMES Education mokymo programa, skirta B1 lygio mokiniams, yra sukurta taip, kad atitiktų šiuos egzamino reikalavimus. Mūsų patyrę dėstytojai įkvėpia mokinius ir padeda jiems tobulėti kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo srityse. Suteikiame mokiniams pasitikėjimą savo kalbinėmis žiniomis, kad jie galėtų sėkmingai bendrauti lietuvių kalba ir pasiekti savo kalbinius tikslus. Pasiruošę egzaminui B1 lygiu, mokiniai įgis svarbių kalbinių įgūdžių, kurie atvers jiems naujas galimybes tiek kasdienėje komunikacijoje, tiek darbo ar studijų srityje.

Prieš pradedant  - lietuvių kalbos žinių lygio nustatymas

Jeigu dar nežinote savo lietuvių kalbos lygio arba esate neidentifikavęs, kuris kursas būtų tinkamas, atlikite lietuvių kalbos žinių lygio nustatymą. Mūsų žinių lygio nustatymas padės sužinoti jūsų esamą kalbinį lygį ir pasiūlyti tinkamiausią kursą jūsų mokymuisi.

Žinote kam reikia pagalbos mokantis lietuvių kalbos? AMES ekspertų komanda padės

Jei jaučiate, kad kalbų mokymasis jums yra iššūkis ar turite klausimų dėl mokymo proceso, mūsų ekspertų komanda visada pasirengusi padėti. Mes siekiame suteikti mokiniams aukštos kokybės ir individualų dėmesį, todėl visada galite pasitikėti mūsų patarimais ir parama mokantis lietuvių kalbos.

Mokinių motyvacija - sėkmingo mokymosi pagrindas

AMES Education skiria ypatingą dėmesį mokinių motyvacijai, nes suprantame, kad ji yra esminė sėkmingam kalbų mokymuisi. Mūsų ekspertai ne tik yra kvalifikuoti ir patyrę dėstytojai, bet ir puikūs motyvuotojai, kurie įkvėpia ir skatina mokinius siekti gerų rezultatų.