Meniu
Prekių krepšelis

Vokiečių kalba

Vokiečių kalbos kursai Lietuvoje ir Vokietijoje. Pasirinkite Jus dominančius kursus, o mes pasirūpinsime kokybe, kompetencija ir jūsų pasiekimais. 

Individualūs vokiečių kalbos kursai 1 dalyvis dienos metu klasėje arba online Vilniuje
Renkama
Modelis: Individualus-vokieciu-kalbos-kursai-1-dalyvis-vilniuje
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs  kursai klasėje arba online Vilniuje
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos 09:00 - 16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 45,00 €

20 akad. val. kaina 900,00 €

Statusas Renkama
45.00€
Be PVM:45.00€
Individualūs vokiečių kalbos kursai 1 dalyvis rytais ir vakarais klasėje arba online Vilniuje
Renkama
Modelis: Individualus-vokieciu-kalbos-kursai-1-dalyvis-ryte-vakare
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs kursai klasėje arba online
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos 07:30-09:00 ir nuo 16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 55,00 €

20 akad. val. kaina 1 100,00 €

Statusas Renkama
55.00€
Be PVM:55.00€
Modelis: Individualus-vokieciu-kalbos-kursai-dienos-metu-2-dalyviai
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs kursai klasėje arba online dviems dalyviams 
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos 09:00-16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 30,00 €
20 akad. val. kaina 600,00 €
Statusas Liko 2
30.00€
Be PVM:30.00€
Modelis: 23-24 VV SU IND
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs vokiečių kalbos kursai vakarais Vilniuje
Kursų pradžia 2023.06. (derinama)
Valandos 16:00-18:40 val.
1 akad. val. (45 min.) kaina 55,00 €

20 akad. val. kaina 1100,00 €

Statusas Liko 7
1,100.00€
Be PVM:1,100.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

AMES Education siūlo vokiečių kalbos kursus, kurie yra skirti tiek grupėms, tiek individualiam mokymuisi. Šie kursai yra pagrįsti ilgamete kalbų mokymo patirtimi, ir tai padeda studentams pasiekti maksimalių rezultatų. Vokiečių kalbos mokymas vyksta tik su profesionaliais vokiečių kalbos specialistais, kurie turi daug metų patirties šioje srityje. 

Paprasta registracija ir žinių lygio nustatymas 

Kursų organizavimas yra patogus ir paprastas - jums reikia tik prisijungti prie pamokų, o registracija bus pasirūpinta už jus. Vokiečių kalbos žinių lygį nustatys žinių patikrinimo testas, kurį atlikęs galėsite pasirinkti tinkamą mokymosi intensyvumą - ar tai bus intensyvus rytinis arba mažiau intensyvus vakarinis pamokų tvarkaraštis. 

Privalumai mokantis grupėje 

Mokymasis grupėje turi savo privalumus, įskaitant galimybę susipažinti su kitais bendraminčiais ir bendrauti tik vokiečių kalba. Taip pat grupėje galėsite reguliariai tikrinti savo žinias bendrame kontekste, o tai prisideda prie sisteminio ir disciplinuoto mokymosi. 

Individualūs vokiečių kalbos kursai 

Jei norite individualaus mokymosi, jums bus prieinamas mokytojo vienas su vienu dėmesys. Kursai bus sudaryti atsižvelgiant į jūsų dabartinį vokiečių kalbos lygį ir individualius poreikius, taip pat atsižvelgiant į jūsų tvarkaraštį. Mokytojas parengs individualią mokymo programą, kurią galėsite koreguoti kursų metu. Ši mokymo programa gali būti bendrinė, verslo arba specializuota (pvz., vadybos, marketingo, finansų, telekomunikacijų ir t.t.) vokiečių kalba. 

Pažangos vertinimas 

Mokymosi proceso metu nuolat tikrinamos dalyvių žinios, ir parengiami testai, kuriuose galima patikrinti išmoktos informacijos lygį žodžiu ir raštu. Pasibaigus kursams, dalyvių pažanga yra vertinama, ir taip sudaromas bendras įvertinimas pagal atliktų testų rezultatus, naudojama 100 balų vertinimo sistema. Dalyviams suteikiamas pažymėjimas, kuriame nurodoma kursų trukmė, individualus įvertinimas ir pasiektas vokiečių kalbos žinių lygis. Tai padeda studentams matyti savo progresą ir pasiektus rezultatus mokantis su “AMES Education”. 

Mokykitės vokiečių kalbos su gimtakalbiais dėstytojais Vokietijoje! 

Mokytis vokiečių kalbos su gimtakalbiais dėstytojais Vokietijoje yra puiki galimybė įsigilinti į šią gražią kalbą ir kultūrą iš patikimų šaltinių. Su “AMES Education” daugiamečiais partneriais turime galimybę siūlyti jums aukščiausios kokybės kalbų mokymą Berlyne, Miunchene, Hamburge, Frankfurte, Heidelberge, Regensburge ir kituose miestuose. 

Pasirinkite AMES patikimų partnerių kalbų mokyklą Vokietijoje 

Su AMES Education patikimų partnerių kalbų mokyklomis Vokietijoje suteikiame jums galimybę rasti idealų vokiečių kalbos kursų sprendimą. Nesvarbu, ar esate vokiečių kalbos pradedantysis, ar jau patyręs kalbų vartotojas, mūsų partneriai pasiūlys jums intensyvias programos, individualaus mokymo ar tarptautinių grupių pasirinkimo galimybes. 

Mokytis vokiečių kalbos bet kokiame amžiuje! 

Neturime amžiaus apribojimų! Mūsų vokiečių kalbos programos Vokietijoje skirtos visiems, kurie jaučiasi motyvuoti mokytis, keliauti ir pažinti. Su “AMES Education” galite rinktis programą vaikams, jaunuoliams, suaugusiems bei specializuotą grupę "Club 50+", skirtą 50 metų amžiaus ir vyresniems. Kiekvienas dalyvis gaus tinkamiausią grupę, atitinkančią jo žinių lygį ir amžių. 

Vokiečių kalba 24/7 - Išplėskite žinias neformalioje aplinkoje 

Mokymasis neapsiriboja tik pamokomis klasėse ar internetu! Pasitelkiant “AMES Education” organizuojamą laisvalaikio programą, galite tobulinti savo žinias ir įgūdžius neformalioje aplinkoje. Kursų dalyviai turės galimybę dalyvauti muziejuose, teatruose, ekskursijose, išvykose, sportuojant ar lankantis renginiuose, kurie praturtins jūsų kalbų mokymosi patirtį ir leis itin efektyviai įsisavinti vokiečių kalbą. 

AMES klientų įvertinimai. Pasitikėkite mūsų patirtimi 

Mūsų patenkintų klientų atsiliepimai rodo, kad mokytis vokiečių kalbos su “AMES Education” yra produktyvu ir efektyvu. Įsitikinkite programos efektyvumu ir pasitikėkite mūsų 30 metų patirtimi kalbų mokymų srityje. Sužinokite, ką sėkmingai mokęsi Vokietijoje galvoja apie mūsų paslaugas ir prisijunkite prie didėjančios mūsų bendruomenės!