Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai ir pamokos internetu
Savarankiškai arba grupėse online

Jau seniai svajojote išmokti anglų kalbą, o galbūt Jūsų netenkinta esamas anglų kalbos lygis? COVID-19 pandemija ir karantinas - ne kliūtis, kadangi dabar visi AMES anglų kalbos kursai vyksta internetu. Nesvarbu ar norite patobulinti savo bendrinės, šnekamosios ar dalykinės anglų kalbos žinias, visi grupiniai ir individualūs užsiėmimai nuo šiol vyksta internetu. Negalite dalyvauti anglų kalbos pamokose tvarkaraštyje numatytu metu, o galbūt norite mokytis savo tempu savarankiškai? Rinkitės savarankiškus anglų kalbos kursus internetu!


Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Skirta žmonėms, kurių anglų kalbos žinių lygis nuo A2 – C2.


Savarankiškas anglų kalbos kursas internetu, nuo 35 Eur/mėn., perkant 3 mėn.

Rinkitės savarankišką anglų kalbos kursą internetu jums patogiu laiku! AMES MEC - tai galimybė jungtis - 24 val. / 7 dienas per savaitę. Patraukli kaina, įspūdingos įvairius kalbos įgūdžius lavinančios galimybės. 4 arba 12 asmeninių AMES dėstytojų konsultacijų el. paštu. Daugiau kaip 4000 užduočių, mokomųjų žaidimų, aktualių straipsnių įvairiomis temomis anglų kalba!

Įsijunkite internetą ir prisijunkite prie AMES internetinių kursų gerbėjų būrio! Internetinėje AMES aplinkoje rasite gausybę užduočių! Gavę prisijungimą, galėsite iš karto pradėti naudotis programa ir atlikti įvairias užduotis savarankiškai.

Šis anglų kalbos kursas skirtas žmonėms, kurių anglų kalbos žinių lygis A2 – C2, ir norima jį tobulinti. Atlikę žinių nustatymo testą ir pasirinkę savarankišką kursą internetu su dėstytojo konsultacija, sulauksite AMES dėstytojo  rekomendacijų dėl užduočių bei konsultacijos 1 kartą per savaitę el. paštu.

Internetinėje AMES aplinkoje rasite gausybę užduočių, lavinančių anglų kalbos tartį ir gramatiką, plečiančių žodyną, ugdančių klausymo, rašymo ir skaitymo įgūdžius bei supažindinančių su tarptautinių egzaminų užduotimis. Visos užduotys ir instrukcijos pateiktos anglų kalba. Atlikę užduotis iškart matysite įvertinimą, kaip jums sekėsi, o AMES dėstytojas patars, kaip užpildyti spragas bei pasiekti geriausių rezultatų. Minimali rekomenduojama savarankiško kurso internetu trukmė programos įsisavinimui - 3 mėn. Populiariausi ir naudingiausi prisijungimo įsigijimai - 3, 6, 9, 12 mėn.

Savarankiškas anglų kalbos kursas internetu


Paslaugos pavadinimas Prisijungimas prie MEC platformos
Kurso trukmė 3 mėn. savarankiškai
Kaina 105.00 Eur
Galimybė jungtis 24 val. / 7 d. per savaitę
Lygis A2 – C2
Paslaugos pavadinimas Prisijungimas prie MEC platformos
Kurso trukmė 1 mėn. savarankiškai
Kaina 50.00 Eur
Galimybė jungtis 24 val. / 7 d. per savaitę
Lygis A2 – C2
Paslaugos pavadinimas Prisijungimas prie MEC platformos
Kurso trukmė 3 mėn. + 12 konsultacijų
Kaina 135.00 Eur
Galimybė jungtis 24 val. / 7 d. per savaitę
Lygis A2 – C2
Paslaugos pavadinimas Prisijungimas prie MEC platformos
Kurso trukmė 1 mėn. + 4 konsultacijos
Kaina 60.00 Eur
Galimybė jungtis 24 val. / 7 d. per savaitę
Lygis A2 – C2
3 mėn. prisijungimas prie MEC platformos - 150 Eur 105 Eur (tik 35 Eur/mėn.) 
3 mėn. prisijungimas prie MEC platformos + 12 dėstytojo konsultacijų - 180 Eur 135 Eur (tik 45 Eur/mėn.)

General English / Bendrinės anglų kalbos kursai internetu, tvarkarščiuose - online

Lankytojai mokosi anglų kalbos nuotoliniu būdu pagal žinių lygį, kuris nustatomas atlikus pradinį testą. Bendrinės anglų kalbos kursai tobulina bendruosius anglų kalbos gebėjimus, reikalingus sėkmingam bendravimui įvairiose gyvenimo situacijose. Kursų programa parengta pagal Cambridge, Oxford, Pearson ir kt. pasaulio leidėjų mokomąją medžiagą, kurią sudaro vadovėlis, pratybos, audio ir video įrašai bei papildoma šviesta mokomoji medžiaga, atitinkanti besimokančiųjų kalbos poreikius. Europos Taryba rekomenduoja skirti 120 akademinių valandų vienam lygiui įsisavinti, todėl visi AMES kursai suskirstyti pagal lygius ir valandas. Kursų nuotoliniu būdu metu lavinami visi kalbiniai įgūdžiai, teikiant prioritetą kalbėjimui. Anglų kalbos kurso pabaigoje išduodamas AMES sertifikatas, kuriame atsispindi kurso trukmė, individualus įvertinimas ir Jūsų pasiektas lygis. Mokytis anglų kalbos nebūna per vėlu!

Registruotis į kursus

Conversational English / Šnekamosios anglų kalbos kursai internetu, tvarkarščiuose - online

Anglų kalbos pamokos internetu? Rinkitės dinamiškas, gyvas ir veiksmingas šnekamosios anglų kalbos pamokas! Anglų kalbos kursų metu mokysimės geriau suprasti šnekamąją anglų kalbą lavinsime kalbėjimo įgūdžius. Plėsime žodyną, lavinsime tartį bei mokysimės įvairių pokalbio valdymo strategijų, pavyzdžiui, kaip pakeisti pokalbio temą ar užmegzti pokalbį. Kursą veda patyrę AMES akademijos dėstytojai, daliai jų anglų kalba – gimtoji.

Užsiėmimų metu diskutuosime, ginčysimės ir ginsime savo nuomonę anglų kalba. Naudosime vaizdo ir garso medžiagą, aptarsime kartu peržiūrėtas televizijos laidas. Kurso pabaigoje be didesnio vargo sugebėsite bendrauti anglų kalba tiek kasdienėmis, tiek ir aktualiomis temomis.

Registruotis į kursus

Business English / Dalykinės anglų kalbos kursai internetu, tvarkarščiuose - online

Planuojate plėsti savo veiklą ar motyvuoti darbuotojus? Jaučiate, kad tarptautinėse rinkose nepasiekiate geriausių rezultatų vien dėl šlubuojančios anglų kalbos?

Anglų kalbos pamokos metu gilinsimės į tarptautinę rinkodarą ir krizių įveikimo būdus, prekybą internetu, riziką ir kitas aktualias temas: analizuosime įvairias darbines situacijas. Lavinsite gebėjimą analizuoti, reikšti kritines pastabas, savarankiškai vertinti, diskutuoti ir dalinantis patirtimi.

Šis kursas internetu skirtas pažengusiems anglų kalbos vartotojams: įmonių vadovams, vadybininkams, ekonomistams bei visiems tiems, kurie siekia kokybiškai angliškai bendrauti dalykinėse, oficialiose situacijose tiek žodžiu, tiek raštu. Į kurso programą integruotos tarptautinio LCCI egzamino užduotys. Tobulinti anglų kalbą - puiki motyvacija darbuotojams, kurie yra įmonės sėkmės kriterijus!

Registruotis į kursus

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame