Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai Maltoje

Mokykitės šalyje, kur anglų kalba yra valstybinė. Net 3-7 pamokos su gimtakalbiais dėstytojais kasdien. Nuolat bendraudami tik anglų kalba greitai įtvirtinsite žinias ir įveiksite kalbos barjerą.

AMES specialistai padės išsirinkti tinkamiausią mokyklą ir programą. Sutvarkysime formalumus, padėsime rezervuoti kelionę, pasirūpinsime sklandžia programos eiga. Mūsų paslaugos Jums NEMOKAMAI.


Kiek trunka kursai?
1-3 sav.
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Padedame pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią programą.


Kaina nuo: 220 Eur/sav.

Malta – kelių tautų tradicijų mišinys

Pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės esanti Malta turtingu kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis, smėlėtais paplūdimiais bei skaidria jūra traukia poilsiautojus ištisus metus. Viduržemio jūros perlu vadinama sala – tarsi didelis muziejus po atviru dangumi. Romėnų, kryžiuočių, ispanų ir prancūzų kultūrines tradicijas šiandien akivaizdžiai nusveria britų įtaka. Tik čia vasaros sausos ir šiltos, o žiemos - švelnios ir drėgnos, maudynių sezonas tęsiasi ištisus metus. Išskirtinai svetingi ir draugiški salos gyventojai užtikrina saugumą ir patikimumą.

Dalyvių amžius, žinių lygis, kursų variantai

Kursų dalyvių amžius yra nuo 16 m. Siūlomi visi anglų kalbos kursų lygiai nuo pradedančiųjų. Lygis nustatomas pirmąją programos dieną atlikus kvalifikacinį testą. Pagal gautus rezultatus, kursų dalyviai skirstomi į grupes. Galite pasirinkti kursų variantą: bendrosios kalbos, verslo kalbos, individualūs kursai.

St. Julian's ir Sliema - energija pulsuojantys miestai

Energingiems, jaunatviškiems, skinantiems kiekvieną dieną, mėgstantiems šurmulį bei nuolatinį judėjimą St. Julian's ir Sliemos kurortai paliks įsimintinų įspūdžių. Gausybė mokyklų, kavinių, restoranų, prekybos centrų bei poilsio zonų turintys miestai yra itin mėgiami salos svečių. Čia vakarais ir savaitgaliais verta gyvenimas, veikia parduotuvės, kai kituose miestuose jau įsivyrauja ramybė.

Patirtis tarptautinėje mokykloje

Daugiau nei 30 metų anglų kalbos mokymo tradicijos Maltoje. Centrinėse dalyse įsikūrusios mokyklos gali pasigirti gausybe kursų dalyvių kasmet, o taipogi ir jaukia bei įkvepiančia aplinka - erdviomis patalpomis, moderniai įrengtomis klasėmis, naujausia įranga bei inovatyviausiais mokymo metodais. Abi mokyklos įsikūrusios judriose miestų dalyse greta populiariausių laisvalaikio zonų. Kursų dalyvių amžius yra nuo 16 m. Siūlomi visų lygių bendrinės bei verslo anglų kalbos kursai. Į grupes kursų dalyviai suskirstomi pagal žinių lygį.

Apgyvendinimą rinkitės mokyklų parinktose priimančiose šeimose, rezidencijose arba viešbučiuose. Galite užsisakyti tik mokymo programą, o apgyvendinimo sektorių pasirinkti savarankiškai (ne per mokyklą).

Anglų kalbos kursai Maltoje


Pamokos per savaitę 20-35
Apgyvendinimas Šeima/ Rezidencija/ Viešbutis
Trukmė Nuo 1 savaitės
Žinių lygiai A1-C1
Pradžia Kiekvieną pirmadienį

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame