Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai Maltoje

Mokysitės po 3–6 valandas per dieną. Nuolat bendraudami tik anglų kalba greitai įtvirtinsite žinias ir įveiksite kalbos barjerą. Gausite informaciją apie šalį, miestą, mokyklą ir siūlomą programą. Siūlome akredituotas ekspertų programas. Pasirūpiname formalumais.

Kiek trunka kursai?
1-3 sav.
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Padedame pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią programą.


Kaina nuo: 220 Eur/sav

Malta – kelių tautų tradicijų mišinys

Pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės esanti Malta turtingu kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis, smėlėtais paplūdimiais bei skaidria jūra traukia poilsiautojus ištisus metus. Viduržemio jūros perlu vadinama sala – tarsi didelis muziejus po atviru dangumi. Romėnų, kryžiuočių, ispanų ir prancūzų kultūrines tradicijas šiandien akivaizdžiai nusveria britų įtaka. Tik čia vasaros sausos ir šiltos, o žiemos - švelnios ir drėgnos, maudynių sezonas tęsiasi ištisus metus. Išskirtinai svetingi ir draugiški salos gyventojai užtikrina saugumą ir patikimumą.

Dalyvių amžius, žinių lygis, kursų variantai

Kursų dalyvių amžius yra nuo 16 m. Siūlomi visi anglų kalbos kursų lygiai nuo pradedančiųjų. Lygis nustatomas pirmąją programos dieną atlikus kvalifikacinį testą. Pagal gautus rezultatus, kursų dalyviai skirstomi į grupes. Galite pasirinkti kursų variantą: bendrosios kalbos, verslo kalbos, individualūs kursai.

St. Julian's - energija pulsuojantis miestas

Energingiems, jaunatviškiems, skinantiems kiekvieną dieną, mėgstantiems šurmulį bei nuolatinį judėjimą St. Julian's kurortas paliks įsimintinų įspūdžių. Gausybė mokyklų, kavinių, restoranų, prekybos centrų bei poilsio zonų turintis St. Julian's miestas yra viena lankomiausių vietų Maltoje. Čia vakarais ir savaitgaliais verta gyvenimas, veikia parduotuvės, kai kituose miestuose jau įsivyrauja ramybė.

Patirtis tarptautinėje mokykloje

Daugiau nei 25 metų anglų kalbos mokymo tradicijos Maltoje. Centrinėje dalyje įsikūrusi mokykla yra viena populiariausių kalbų mokyklų St. Julian's. Daugiau nei 300 besimokančiųjų vienu metu turinti mokykla didžiuojasi erdviomis patalpomis, moderniai įrengtomis klasėmis, naujausia įranga bei inovatyviausiais mokymo metodais. Mokykla įsikūrusi judrioje St. Julian's dalyje greta populiariausių laisvalaikio zonų. Plačiau apie mokyklą ČIA>>.

Kursų dalyvių amžius yra nuo 16 m. Siūlomi visų lygių anglų kalbos kursai. Į grupes kursų dalyviai suskirstomi pagal žinių lygį.

Mokykla rekomenduoja apgyvendinimą ESE rezidencijoje (be maitinimo, su bendra virtuve), apartamanetuose Ūbe maitinimo, su virtuve) arba viešbutyje SALINI RESORT**** (su pusryčiais). Plačiau apie apgyvendinimo kategorijas ČIA>>. Galite užsisakyti tik kursus, o apgyvendinimu pasirūpinti patys.


Pamokos per savaitę 20
1 savaitė 700 Eur
2 savaitės 1360 Eur
3 savaitės 2015 Eur
4 savaitės 2610 Eur
Pamokos per savaitę 30
1 savaitė 800 Eur
2 savaitės 1550 Eur
3 savaitės 2300 Eur
4 savaitės 3200 Eur
Pamokos per savaitę 20 (iki 6 asm.)
1 savaitė 800 Eur
2 savaitės 1550 Eur
3 savaitės 2300 Eur
4 savaitės 3200 Eur
Pamokos per savaitę 30 (iki 6 asm.)
1 savaitė 900 Eur
2 savaitės 1750 Eur
3 savaitės 2600 Eur
4 savaitės 3600 Eur

Į programos kainą įskaičiavome:

  • Pasirinktą anglų kalbos kursų variantą;
  • Apgyvendinimą vienviečiame kambaryje;
  • Informacinį paketą;
  • Mokomąją medžiagą;
  • Kursų baigimo sertifikatą;

Neįskaičiavome, bet pasirūpinsime:

  • Lėktuvo bilietu (rezervuojame bilietus palankiausiomis sąlygomis);
  • Medicininių išlaidų draudimu ir draudimu nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Pasitikimu oro uostuose ar traukinio bilietais.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame