Pasirinkite kalbą

Mokymai įmonėms

Turime daugiau kaip 20 metų sėkmingo anglų kalbos mokymo patirtį. Profesionaliai ir veiksmingai
tobuliname bendrinę, šnekamąją, verslo anglų kalbą A1–C2 lygiais. Ištyrę jūsų įmonės poreikius,
parengiame mokymo programą. Laviname dalykinės ir verslo anglų kalbos žinias bei vartojimo
darbinėse situacijose įgūdžius.

ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS SU 80 % IŠLAIDŲ KOMPENSACIJA

Grupės dydis?
7-10 žmonių
Kaip dažnai vyksta pamokos?
2 kartus per savaitę

Iškeliame konkrečius mokymo tikslus, stebime pažangą. Kursų pabaigoje pateikiame išsamią ataskaitą.

Bendrinė ir dalykinė anglų kalba įmonių darbuotojams su 80 % išlaidų kompensacija

Vis atidėliojote savo darbuotojų anglų kalbos tobulinimą geresniems laikams? Tas laikas atėjo dabar! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir gauti 80% kompensaciją už darbuotojų anglų kalbos kursus. Jūsų įmonei gali būti skiriama iki 4500 Eur darbuotojų mokymo išlaidoms kompensuoti per 12 mėn. Daugiau informacijos kaip gauti finansavimą rasite

Invega/kompetencijų-vaučeris

PASIŪLYMAS MOKYTIS ANGLŲ KALBOS UŽ ES LĖŠAS
Pagal finansavimo priemonę Kompetencijų vaučeris

Pasirinkite jūsų darbuotojams aktualią programą:

Bendrinė anglų kalba A0 - C1 pasirinktu lygiu

Dalykinė anglų kalba B2 - C1 pasirinktu lygiu

To paties anglų kalbos žinių lygio 6-10 žmonių grupei mokymus organizuosime jūsų įmonėje, jums patogiu metu. Pagal šią finansavimo priemonę  jūsų įmonė gali apmokyti iki  16 darbuotojų. Pavieniams ir skirtingų lygių darbuotojams mokymai vyktų jungiantis į atviras AMES anglų kalbos mokymų grupes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje, Kėdainiuose, Rokiškyje, Radviliškyje.

Kvalifikuoti ir kompetetingi darbuotojai yra pagrindinis veiksnys, lemiantis įmonės sėkmę. Jeigu susidomėjote, kviečiame susisiekti ir aptarti galimus mokymų variantus.

Zita Treimakienė
Verslo klientų vadovė
+37065696697
zita@ames.lt

Klauskite mūsų

Rusų kalba darbui įmonių darbuotojams su 80 % išlaidų kompensacija

Jau turime patvirtintas ir rusų kalbos programas, todėl įmonėms turinčioms Kompetencijų vaučerius siūlome taip pat ir rusų kalbos mokymus su 80% išlaidų komepnsacija, tačiau rusų kalbos mokymus galime rengti tik uždaroms įmonių grupėms dėl atvirų rusų kalbos tobulinimo grupių poreikio stokos Lietuvos miestuose:

Rusų kalba darbui A1.1 ir A1.2 lygiu (tik uždarose įmonės grupėse)

Klauskite mūsų


Kaip padidinti įmonės konkurencingumą ir darbuotojų motyvaciją?

Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas

Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame pasaulyje, tad įmonės sėkmė priklauso ne tik nuo joje dirbančių žmonių kompiuterinio raštingumo, bet ir jų kalbinės bei kultūrinės kvalifikacijos. Tik nuolat besimokanti organizacija gali išlikti konkurencinga ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkose.

Naujausias Europos Komisijos (EK) paskelbtas ELAN tyrimas atskleidė tiesioginį ryšį tarp užsienio kalbų mokėjimo  bei eksporto sėkmės - tereikia vadovautis vienu iš 4 kalbos vadybos metodų: sėkmingam verslui būtina darbuotojų užsienio kalbos tobulinimo strategija, dirbti įmonėje turi būti priimami kalboms imlūs darbuotojai, vadovaujančią poziciją rekomenduojama užimti eksporto šalies gimtakalbiui bei turi būti galimybė naudotis samdomų vertėjų paslaugomis. Pasak tyrimo organizatorių, jeigu visos eksportuojančios SME įmonės vadovautųsi bent vienu iš šių principų, jų konkurencingumui ir Europos Sąjungos ekonomikai tai turėtų nemenką įtaką.

Tačiau užsienio kalba suteikia ne tik galimybių, bet gali tapti ir rimtu verslo plėtros barjeru: 2011 m. EK paskelbtos  daugiakalbės komunikacijos įgūdžių darbo rinkoje ataskaitos duomenimis, užsienio kalbų ir komunikacijos kompetencijos Europos darbo rinkoje yra itin paklausios dėl tarptautinės įmonių veiklos geografijos, tačiau pasiūla ne visada atitinka paklausą. Tad nenuostabu, kad nemaža dalis Europos verslo sektoriaus atstovų patiria nuostolių dėl savo darbuotojų kalbos kompetencijos stokos - jie neatsako į atsiųstas užklausas kita kalba, nenoriai atsiliepia į tarptautinius skambučius, neprofesionaliai, su klaidomis vykdo profesinę korespondenciją, be to, užsienio partneriams ir klientams nekelia pasitikėjimo. Ką tokiu atveju daryti?

ES kompensuoja 80 proc. išlaidų darbuotojų mokymui

Vis atidėliojant darbuotojų anglų kalbos tobulinimą geresniems laikams, tiek pat laiko atidedamas ir didesnis įmonės pelningumas, nes anglų kalba tampa ne pageidautina užsienio kalba, o privaloma kasdiene darbo priemone, be kurios didesnės įmonės darbuotojai negali apsieiti. Be to, dauguma profesinio tobulėjimo seminarų, mokomoji medžiaga, vaizdo įrašai, komunikacija ir kasdienė korespondencija dažniausiai vyksta anglų kalba.  Geras šios kalbos mokėjimas ne tik palengvina daugumą darbo procesų, bet ir veikia kaip darbuotojo motyvacinė priemonė: laisvai bendraudami svetima kalba ir įgiję naujų kompetencijų, darbuotojai labiau pasitiki savimi, greičiau susidoroja su užduotimis ir lengviau pasiekia norimos karjeros.

Kviečiame pasinaudoti Europos Sąjungos (ES) suteikiama galimybe ir savo darbuotojus paskatinti mokytis anglų kalbos, pagal „Kompetencijų vaučerio" priemonę gaunant 80 proc. kompensaciją už patirtas jų mokymosi išlaidas. Per 12 mėnesių įmonei gali būti kompensuojama iki 4500 Eur.

Sertifikuoti AMES anglų kalbos mokytojai gali pasiūlyti geriausiai Jūsų darbuotojų žinių lygį, jų profesinius poreikius ir įmonės strategiją atitinkančią anglų kalbos mokymosi programą už ES lėšas:

  • Bendrinė anglų kalba A0-C1 pasirinktu lygiu;
  • Dalykinė anglų kalba B2-C1 pasirinktu lygiu.

Pagal „Kompetencijų vaučerio" priemonę anglų kalbos galima mokyti iki 16 įmonės darbuotojų, to paties žinių lygio 6-10 žmonių grupei mokymus organizuojant įmonėje, darbuotojams patogiu metu. Pavieniai ir skirtingų anglų kalbos žinių lygių darbuotojai jungiami į atviras AMES anglų kalbos mokymų grupes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje ir Kėdainiuose.

Jeigu susidomėjote, kviečiame susisiekti ir aptarti galimus mokymų variantus.

Zita Treimakienė
Verslo klientų vadovė
+37065696697
zita@ames.lt

Straipsnis Rekvizitai.lt

Užsienio kalbų mokymai įmonėms

Tarptautinės rinkos

Kuris vadovas nesvajoja apie sklandesnę darbuotojų komunikaciją anglų kalba su užsienio partneriais, maksimaliai sėkmingus derybų rezultatus, geresnius įmonės rodiklius? AMES mokymai darbuotojams – tai galingas impulsas, kuris leis jūsų įmonei ar organizacijai augti ir stiprėti, sėkmingiau bendradarbiauti ir veikti visame pasaulyje.

Darbuotojų motyvacija

Anglų kalba ne tik atveria duris į tarptautines rinkas. Darbuotojų mokymai yra puiki motyvacijos bei lojalumo įmonei skatinimo priemonė. Suteikite savo darbuotojams galimybę tobulėti. Tiesioginė ir netiesioginė nauda įmonei bus akivaizdi.

AMES mokymai

Mokymus lanksčiai pritaikysime prie jūsų įmonės veiklos ir poreikių. Grupėje – nuo 7 iki 10 žmonių. Rekomenduojame užsiėmimus su AMES dėstytoju rengti 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas (1 akad. val. – 45 min.). Kursų pabaigoje pateiksime jums išsamią ataskaitą apie darbuotojų žinias, lankomumą bei pasiektą pažangą.

Kursų pradžią ir tvarkaraštį derinsime su jumis. Kainų teiraukitės mūsų biuruose. Jeigu jūsų organizacijoje susirenka daugiau grupių, suteiksime nuolaidą. Taip pat siūlome individualius anglų kalbos mokymus A1–C2 lygiais jums patogiu laiku.

Jūsų įmonė gali rinktis ir kitas mūsų siūlomas mokymo programas. Profesionaliai bei atsakingai mokome ne tik anglų, bet ir ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų, kinų bei kitų kalbų.

Kalbos žinių įvertinimas

AMES mokymai prasideda kalbos žinių įvertinimu.

Anglų kalbos žinių lygį įvertiname pagal bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis (BEKM). Testas atliekamas raštu AMES biuruose arba interneto svetainėje. AMES biure atlikus išsamų žinių patikrinimą raštu ir žodžiu, galime išduoti oficialią pažymą lietuvių ir anglų kalbomis apie jūsų anglų kalbos žinių lygį. Išsamaus anglų kalbos žinių patikrinimo testo trukmė biure apie 40 min., kaina – 39 Eur. Jei pageidaujate, galime pateikti ir žinių gerinimo rekomendacijas bei sudaryti individualaus mokymo planą. Susisiekite

Dvigubo diplomo programa. Įmonių darbuotojai taip pat gali pasinaudoti galimybe  mokytis anglų kalbos, laikyti egzaminus ir gauti ne tik AMES pažymėjimą, bet ir tarptautinius „PTE General“ arba Londono pramonės ir prekybos rūmų (LCCI) diplomus, kuriuos pripažįsta įmonės, profesinės sąjungos bei universitetai visame pasaulyje. Jūsų pasiekta pažanga bus patvirtinta tarptautinių ekspertų.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame