Anglų kalbos dienos stovykla 13-17 m. moksleiviams ,,XXI Century skills"

 

Dienos stovyklos paaugliams ‚XXI Century skills‘ - kokybė, patikimumas ir nepamirštamas laikas. Net 20 akademinių valandų įdomių veiklų anglų kalba, kur pasitelkiamos galingos TED pokalbių idėjos, kad mokiniai būtų mokomi kritiškai mąstyti ir efektyviai bendrauti. Taikydami autentiškus efektyvaus bendravimo modelius, paaugliai įgyja klausymo ir kalbėjimo įgūdžių, reikalingų akademinei ir asmeninei sėkmei pasiekti. 


Dienos tovyklos programa sudaryta ugdyti esminius XXI amžiaus įgūdžius, įskaitant kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir vizualinį raštingumą. Kalbėjimo, tarimo ir pristatymo įgūdžiai, įkvėpti TED pranešėjų, paruošia moksleivius kalbėti užtikrintai bet kokioje situacijoje, o Išplėstinis klausymasis, pagrįstas realiomis situacijomis, ir TED pokalbiai suteikia klausymo praktikos. 


Dienos stovykla ypač rekomenduojama, kai aktualu: 

  • Išmokti daryti pristatymus anglų kalba; 
  • Pasiruošti brandos egzaminui; 
  • Sustiprinti anglų kalbos žodyną ir akademinio rašymo įgūdžius; 
  • Susirasti  naujų draugų. 

 

Stovyklos organizuojamos Kaune ir Vilniuje.

 

VEIKLA 

Teminės pamokos anglų kalba vyksta AMES anglų mokyklos patalpose arba senamiestyje. Užsiėmimų metu yra naudojama tik anglų kalba, o mokytojai gimtakalbiai paruošia daug įtraukiančių veiklų. Naudojami tokie aktyvūs metodai kaip problemų sprendimai, vaidmenų žaidimai, klausimynai, dalijimasis patirtimi ir kt. Programos metu tik autentiška mokomoji medžiaga. 

 

Pavyzdinė dienos programa: 

13:40 – 15:10 Anglų kalbos dirbtuvės: Critical thinking skills input - slide show, podcast, radio interview, academic discussion, conversation; 

15:10 – 15:25 Pertrauka: A break with music; 

15:25 – 16:55 Pristatymo menas anglų kalba: Speaking skills inspired by TED talk -  using visuals effectively, using gestures, supporting your message, supporting your message with a story, dealing with stress, effective speaking techniques. 

 

KODĖL VERTA 

Įspūdinga ir smagi dienos stovyklos  programa yra raktas į įsimintinus mokymosi potyrius. Siekiame, jog  paaugliai susirastų draugų ir puikiai praleistų laiką bei ženkliai sustiprintų anglų kalbos įgūdžius, naudojant  įdomią medžiagą.  Užsiėmimai vyksta kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio. 

 

Rezervuoti  vietą stovykloje ir sumokėti avansinę įmoką.

Norėdami pasikonsultuoti, užsiregistruokite konsultacijai ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime. Užklausos forma.