IELTS Express Londone - unikali programa, kuomet vos per 4 savaites baigsite net 80 akademinių valandų IELTS parengiamąjį kursą ir išlaikysite egzaminą. Programą organizuoja Wimbledon School of English - geriausia kalbų  mokykla Jungtinėje Karalystėje! Tokį vertinimą jai skiriame mes, mūsų klientai, o taip pat ir Britų Taryba, suteikusi šiai mokyklai tokį pripažinimą kasmet nuo 2020 m. Patikrinta kokybė, jauki ir saugi aplinka, motyvuojanti atmosfera, tarptautinė bendruomenė ir mokytojai, kurie yra geriausi savo srities ekspertai.  IELTS Express programa ne tik paruoš tarptautiniam IELTS Express egzaminui, bet ir kaip būsimam studentui suteiks tvirtas akademinės anglų kalbos žinias bei kokybiškai paruoš studijoms. Rinkitės Jums patogiausią datą: 2023.06.12, 2023.07.10 arba 2023.08.07. 


Stovyklų ekspertas rekomenduoja, nes: 

 • maksimaliai sustiprinsite anglų kalbos žinias tarptautinėje aplinkoje su mokytojais - ekspertais;
 • įsisavinsite IELTS academic egzamino technikas ir pasieksite aukštesnių rezultatų;
 • praplėsite geografijos ir kultūros žinias;
 • susirasite draugų ir bendraminčių iš viso pasaulio;

  

  


PAMOKOS

Programoje vienu metu dalyvauja keliasdešimt moksleivių ir studentų nuo 16 m. Vienoje grupėje mokosi iki 14 dalyvių. Į IELTS Express programą dalyviai priimami nuo B1 lygio, tačiau maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojama turėti B2+ žinių lygį. Programą sudaro 20 pamokų per savaitę. 1 pamoka trunka 50 min. Pamokos įprastai vyksta pirmoje dienos pusėje, tačiau galimos išimtys. Jūsų grupės tvarkaraštį Jums pristatys atvykus pirmąją dieną. 

IELTS Express programos dalyviai testuojami iš anksto, atliekant žinių patikrinimo testą internetu prieš atvykstant.  Pamokų metu lavinama egzamino technika, akademinio rašymo įgūdžiai, sklandus anglų kalbos vartojimas žodžiu ir minčių raiška raštu, skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžiai, klausymo kompetencijos. Pagal egzamino struktūrą yra tobulinami visi keturi pagrindiniai anglų kalbos įgūdžiai – kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas. Pamokų turinys paremtas IELTS academic egzamino struktūra ir temomis.

Wimbledon School of English taip pat yra ir IELTS egzaminų centras. Jame po kursų paskutinę savaitę laikysite IELTS Academic egzaminą. Egzamino kaina - 193 GBP. Egzaminas kainuoja papildomai. Egzaminas žodžiu laikomas trečiadieniais - šeštadieniais, o raštu - šeštadieniais. Sekmadienį skrendate namo, 


PROGRAMA*

07:00-08:00Labas rytas!
08:00-08:30Pusryčiai (gyvenantiems priimančioje šeimoje įtraukta į programą)
08:45-09:15Kelionė į mokyklą (autobusu ar pėsčiomis)
09:15-12:55
Anglų kalbos pamokos pasiruošti IELTS Academic egzaminui
13:00-14:00Pietums skirtas laikas
15:00-19:00Aktyvi veikla su kolegomis pagal mokyklos programą arba savarankiškai. Neprivaloma, bet labai rekomenduojama!
19:00-20:00Vakarienė (gyvenantiems priimančioje šeimoje). Laikas derinamas su priimančia šeima.
20:00Laisvas laikas, vakaro pramogos su kolegomis mokykloje ar už jos ribų (vakaro filmai, lobių medžioklės, karaokė, diskotekos, lazerių šou, boulingas, varžybos, kultūriniai vakarėliai, muziejų vakarai ir kitos) arba bendri vakarai su priimančia šeima
22:30

Rekomenduojamas poilsio laikas

* Tai yra pavyzdinis dienos tvarkaraštis. 


PATOGUMAI MOKYKLOS TERITORIJOJE

 • moderniai įrengtos klasės;
 • jaukus vidinis mokyklos kiemas, kuriame vasarą esant geram orui vyksta geriausi mokyklos vakarėliai, o dienomis - kartais ir pamokos;
 • oro kondicionieriai klasėse;
 • 24/7  pagalba;
 • Studentų poilsio zona;
 • veiklos erdvės;
 • wi-fi ryšys.

  


PRAMOGOS

Po pamokų jaunuoliai raginami dalyvauti popamokinėje veikloje. Drauge eisite į kiną, ekskursijas, muziejus, vakaro pramogas, boulingą ir kt. Nuobodžiauti nebus kada.  Popamokinė veikla į programos kainą neįtraukta. Dalyvavimas joje neprivalomas, tačiau labai rekomenduojamas, nes tai geriausias laikas užmegzti draugystes, laisvai bendrauti įvairiausiomis temomis, plėsti žinias apie studijų galimybes, nes bendraamžiai gyvena tokiomis pat nuotaikomis ir temomis kaip ir jūs. Londonas ir apylinkės siūlo daug pramogų ir tai idealus laikas susipažinti su jomis. Laisvalaikio pramogoms rekomenduojama turėti apie 50-100 svarų per savaitę,

 I 


APGYVENDINIMAS

Pasirinkite jums priimtiniausią apgyvendinimo sprendimą. Moksleiviai iki 18 metų gali gyventi tik priimančioje šeimoje. Rekomenduojame rinktis Executive tipo priimančias šeimas, kuriose turėsite vienvietį kambarį su tik jums skirtais patogumais. Į apgyvendinimo kainą įskaičiuoti ir pusryčiai bei vakarienės.

Vyresni nei 18 m. moksleiviai ir studentai gali rinktis arba priimančias šeimas, arba mokyklos bendrabutį. Apgyvendinimas be maitinimo. Visuose bendrabučiuose kambariuose arba bendrose patalpose yra virtuvės.

Galimos šios apgyvendinimo kategorijos:

- priimanti šeima. Apsistosite mokyklos atsakingai parinktoje priimančioje šeimoje. Jei turite alergijų augintiniams ar maistui - informuokite iš anksto, kad šeima būtų parinkta pagal komfortiškiausius jums sprendimus. Šeima gali gyventi bute, kotedže ar name, važiavimo ar ėjimo atstumu nuo mokyklos, turėti vaikų ir/ ar augintinių. Tiesiog įsiliesite į tradicinės britų šeimos gyvenimą ir mėnesiui tapsite tos šeimos dalimi. Šeimoje gyvensite vienviečiame kambaryje. Šeimos būna Standard ir Executive kategorijų. Standard šeimoje patogumai (WC ir dušas) bus bendri kartu su šeima, o Executive šeimoje patogumai priklausys tik jūsų kambariui. Priimančiose šeimose įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės. Jei kažko nevalgote/ netoleruoja jūsų organizmas - informuokite iš anksto AMES vadybininką. Kaina: 1 870 Eur/ 4 sav. (gyvenant executive šeimoje) / 1 550 GBP (gyvenant executive šeimoje ir užsisakant veganišką maitinimą arba maistą be glitimo). 

- Kingston Summer Residence. Aukštos kategorijos studentų bendrabutis Kingstono centrinėje dalyje, 12 min. kelio traukiniu nuo mokyklos. Kambariai vienviečiai su patogumais ir virtuvėle kambaryje. Kai kuriuose aukštuose virtuvės yra bendros koridoriuje. Kaina: 1 380 Eur/ 4 sav. 

- Studentų namai Kings Lodge/ Queen's Lodge/ Cottenham Park. Tai mažesnės studentų rezidencijos, kuriose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai su patogumais kambariuose ir su bendromis virtuvėmis. Yra kambarių su TV kambariuose. Rezidencijos yra 10-20 min. atstumu keliaujant traukiniu. Kaina: 1 250 - 1 700 Eur/ 4 sav. 


Tomis pačiomis datomis programą rezervavusiems moksleiviams rekomenduojame skristi tais pačiais lėktuvais ir tuo pat taksi automobiliu. Pasitikimas oro uoste ir nuvežimas atgal programos pabaigoje asmeniui kainuoja:

Londono Heathrow oro uostas - 220 Eur

London Gatwick/ Stansted/ Luton - 275 EurPROGRAMOS DALYVIAIS BUS PASIRŪPINTA

 • Kelionė iš Vilniaus lėktuvu su pasitikimu oro uoste ir su pervežimu**;
 • Net 20 IELTS Academic pamokų kiekvieną savaitę;
 • Mokomoji medžiaga pamokoms;
 • Apgyvendinimas;
 • Maitinimas (pusryčiai ir vakarienės) pasirinkusiems apgyvendinimą priimančioje šeimoje;
 • Bevielis interneto ryšys viešose vietose;

** skrydis ir pasitikimas oro uoste bei nuvežimas atgal į kainą neįskaičiuotas. Jį užsakome tik rezervavus vietą programoje. 


 Rezervuoti vietą stovykloje ir sumokėti pradinį įnašą

Norėdami pasitarti, užsiregistruokite konsultacijai ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime. Užklausos forma