Stipendijos JAV

JAV universitetuose mokslų kainos gali būti labai aukštos, tad dažnam atrodo – neįveikiamos. Tačiau, JAV universitetai tuo pačiu vadinami ir dosniausiomis mokymo įstaigomis pasaulyje, kurios teikia akademines ar sporto stipendijas užsienio studentams, o ypač europiečiams, siekiant paįvairinti tarpkultūrinę universiteto aplinką.

Gavus bent dalinę stipendiją, galima tikėtis mokėti už studijas, apgyvendinimą ir maitinimą vidutiniškai apie 20 000 USD per metus. AMES tarptautinių ekspertų žinios ir studijų JAV patirtis padeda užsitikrinti akademinę ar sporto stipendiją nuo 25% iki 75% studijų, apgyvendinimo ir maitinimo kainos visam studijų laikotarpiui.

Priklausomai nuo būsimo studento akademinių rezultatų, gebėjimų ir finansinių galimybių, „AMES Education“ studijų užsienyje ekspertai atrenka ir pasiūlo 10 labiausiai tinkančių universitetų. O pasirinkus 3 mokymo įstaigas, pasirūpina, kad paraiškos universitetams atitiktų ne tik keliamus reikalavimus, bet viršytų lūkesčius. 


Sporto stipendijos

JAV universitetuose skiriama ypač daug dėmesio sportui ir konkurencingų sporto komandų formavimui. Tarptautinio lygio sporto varžybos dažnai transliuojamos per televiziją ir padeda aukštosioms mokykloms pritraukti papildomų lėšų, todėl universitetų sporto komandų treneriai, radę tinkamą užsienio sportininką, gali turėti įtaką gauti net 100% sporto stipendijos pasiūlymą. Tokia stipendija padengs ne tik mokslų kainą, bet ir apgyvendinimo bei maitinimo 4 bakalauro studijų metus. Teigiama, kad JAV yra daugiau kaip 380 000 studentų sportininkų. Apie 1000 universitetų ir koledžų suteikia galimybes nemokamai studijuoti mainais už studentų dalyvavimą universitetų bei kolegijų sporto komandose. „AMES Education“ pasitelkia tarptautinius ekspertus, sporto specialistus, kurie išanalizavę būsimo studento sporto pasiekimus rekomenduoja tolimesnius žingsnius stipendijai užsitikrinti. 


Universali paraiškų teikimo sistema (angl. Common Application)

JAV universitetai naudoja tiek individualias mokymo įstaigos pasirinktas paraiškas, tiek universalią paraiškų sistemą Common App. AMES pasitelkia tarptautinius ekspertus padedant itin išsamiai užpildyti šias paraiškas, kurios atitiktų JAV universitetų keliamus reikalavimus kandidatams. Tam nepakanka tik anglų kalbos žinojimo, čia reikalingas mentaliteto, amerikietiškos kultūros išmanymas, kuris užtikrinamas. AMES ekspertai stebi, prižiūri ir valdo paraiškos procesą, dokumentų pateikimo terminus, redaguoja motyvacinius (angl. application essay), ir rekomendacinius laiškus, padeda pasiruošti privalomiems SAT (angl. Scholastic Apptitute Test) ir IELTS arba TOEFL egzaminams. 


„AMES Education“ paslaugos

Sertifikuota tarptautinių studijų ekspertė, „AMES Education“ vadovė Eglė Kesylienė, prestižinės Fulbright stipendijos Pennsylvania State University, JAV laimėtoja akcentuoja, kad norint pateikti sėkmingą paraišką JAV universitetams, rekomenduojama pradėti ruoštis nuo pirmų gimnazijos klasių. Puikūs akademiniai rezultatai ir geras anglų kalbos žinojimas atvers prestižinių universitetų priėmimo komisijų duris, tačiau siekiant užsitikrinti kvietimą mokytis pasirinktuose universitetų, reikės įtikinti priėmimo komisiją savo pomėgių platumu, lyderystės įgūdžiais, įdomia užklasine veikla ir pan. AMES padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. 


UNIVERSITETAI, kuriuos pasirinko AMES klientai

 • Harvard University
 • Stanford University
 • The University of Chicago
 • Oregon State University
 • University of South Florida
 • Colorado State University
 • Marshall University
 • George Mason University
 • Drew University
 • Saint Louis University
 • The University of Alabama Birmingham
 • Washington State University
 • Suffolk University Boston
 • Illinois State University


Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu. Derinkite susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 675 43 534, el. p. rasa@ames.lt arba registruokitės pirminei konsultacijai apačioje ir mes su Jumis susisieksim.