Kodėl verta rinktis stovyklą St. Edmund's koledže?

populiariausia „AMES Education“ stovykla jau 30 metų dėl optimalaus kainos ir kokybės sprendimo;

tradicinis britiškas koledžas su milžiniška uždara teritorija tarsi iš Hario Poterio filmo, čia susijungia XV a. architektūra ir XXI a. požiūris į ugdymą;

- mokiniai įgyja gyvenimo angliškame koledže patirties;

- moksleiviai vyksta nedidelėmis grupelėmis iš Lietuvos;

- pogrupiai pagal amžių (9-11, 12-4, 15-17), todėl mokymasis - efektyvus ir atitinkantis vaikų interesus, o laisvalaikis su bendraamžiais - dar įdomesnis;

- stipri akademinė bazė: priklausomai nuo anglų kalbos įgūdžių rinkitės Global Skills in English arba Global Skills International. Greta turiningos akademinės programos moksleiviai gali rinktis sporto akademijos programą su profesionaliais treneriais: futbolą, golfą, jojimą, tenisą, nardymą.

- daugiau nei 40 sporto šakų ir laisvalaikio klubų kiekvieno skoniui (technologijos, skvošas, žolės riedulys ir kt.);

- laisvalaikio programa, apsilankymai muziejuose, spektaklyje, ekskursijos po garsiausius Anglijos miestus net 2 dienas per savaitę – įskaičiuoti į programos kainą;

- tarptautinė aplinka - moksleiviai iš beveik 40 pasaulio šalių;

- patogus susisiekimas su tiesioginiais reisais iš Vilniaus ir Kauno;

- patogi stovyklos lokacija, pusiaukelėje tarp Londono ir Kembridžo;

- visi moksleiviai atvyksta ir išvyksta tą pačią dieną (fiksuota 2 savaičių programa);

- vasaros stovykloje dirba tie patys mokytojai kaip ir mokslo metais;

Plačiau apie stovyklą ČIA>>.

 

O gal vaikas svajoja mokyklą baigti užsienyje? Tai ideali vieta moksleiviams, svarstantiems galimybę ateityje mokytis užsienio koledžuose, kadangi vienas iš šio koledžo prioritetų - mokymosi ir gyvenimo vidurinėje mokykloje patirties perteikimas.

 

Programos pagal žinias

Priklausomai nuo moksleivio anglų kalbos žinių lygio jis gali rinktis Global Skills in English arba Global Skills International programas. Jei stovyklos tikslas yra stiprinti anglų kalbą ne tik bendraujant, bet ir pamokose su gimtakalbiais dėstytojais, tikslinga dalyvauti Global Skills in English programoje. Tačiau, jei anglų kalbos žinių lygis yra pakankamai aukštas (B2+), galima drąsiai "nerti" į Global Skills International kursą su gimtakalbiais arba laisvai anglų kalbą vartojančiais moksleiviais iš Jungtinės Karalystės ir kitų šalių. Pamokų metu gvildenamos aktualiausios pasaulio temos ir problemos, pasitelkiama moderniausia leksika, o popamokinėse veiklose abiejų programų moksleiviai drauge dalyvauja sporto veiklose ir ekskursijose.

 

Dalyvių amžius, žinių lygis

Anglų kalbos stovykloje mokosi 9–17 metų moksleiviai, tačiau rekomenduojame realiai įvertinti vaiko pasirengimą šiam vasaros iššūkiui. Kaip rodo AMES patirtis, programas užsienyje dažniausiai pasirenka moksleiviai nuo 11 metų. Į grupes skirstoma pagal žinių lygius. Moksleivio anglų kalbos žinios tikrinamos žodžiu ir raštu pirmąją pamokų dieną.

 

Tipinė stovyklos savaitės programa

 

Į stovyklos kainą įskaičiavome:

  • 20 anglų kalbos pamokų per savaitę;
  • Apgyvendinimą koledžo centre;
  • Maitinimą 3 kartus per dieną;
  • Pervežimu iš ir į Londono oro uostus (Stansted ir Luton);
  • Laisvalaikio programą ir ekskursijas;
  • Programos baigimo sertifikatą;
  • Nuolatinę priežiūrą.

Neįskaičiavome, bet pasirūpinsime:

Lėktuvo bilietu Vilnius/ Kaunas–Londonas–Vilnius/ Kaunas (galime rezervuoti; prieš perkant būtina suderinti reisą).

Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu. Derinkite susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52 882, el. p. studytheworld@ames.lt arba registruokitės pirminei konsultacijai apačioje ir mes su Jumis susisieksim.