7–12 metų vaikai kviečiame į kupiną naujų patirčių anglų kalbos ir profesinio pažinimo vasaros stovyklą YOUNG PROFESSIONALS! Tai puiki visos dienos stovykla vaikams su nuotaikingais, smalsumą ir kūrybiškumą žadinančiais užsiėmimais bei neužmirštamomis pažintimis su įvairiomis profesijomis. Stovykloje smalsučiai  ne tik aktyviai lavins anglų kalbos įgūdžius, bet ir turės galimybę pasijausti jaunaisiais skirtingų sričių specialistais.

Vaikai kasdien pasiners vis į naują profesijų pasaulį. Kiekvieną dieną vyks po 4 anglų kalbos užsiėmimus, kurių metu jaunieji specialistai mokysis įdomybių dienos profesijos tema, diskutuos, žais ir improvizuos. Linksmos ir kūrybiškos užduotys padės praplėsti ne tik teminį žodyną, bet ir akiratį, o įgytas žinias vaikai įtvirtins sumanumo reikalaujančiais projektiniais darbeliais. 

Stovyklautojai vyks į pažintinius susitikimus su įvairių sričių specialistais, kur jų lauks edukacijos, praktinės ir kūrybinės dirbtuvės. Vaikai turės galimybę „pro rakto skylutę‘ pamatyti, kaip profesionalai dirba savo darbą, išbandyti savo jėgas ir pasisemti daug įspūdžių.  

 

Stovyklų ekspertas dienos stovyklas rekomenduoja, nes vaikai:  

- Lavins visus anglų kalbos įgūdžius, turtins žodyną; 
- Išmoks kalbėti drąsiau ir sklandžiau; 
- Susipažins su įvairiomis profesijomis, susitiks su profesionalais ir sužinos apie jų darbą  iš arčiau; 
- Praplės akiratį, susiras naujų draugų.

 

PAMOKOS 

Anglų kalbos pamokos visuose miestuose vyks AMES patalpose, kurios yra jaukios, šviesios, aprūpintos modernia įranga, todėl mokymosi aplinka yra patogi ir patraukli.  Pamokų metu bus intensyviai tobulinama anglų kalba, lavinami visi keturi pagrindiniai įgūdžiai – kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas. Vaikai turės itin daug kalbėjimo praktikos, bus siekiama išmokyti juos kalbėti sklandžiai ir lengvai, pagerinti anglų kalbos suvokimą ir plėsti žodyną. Pamokų temos paremtos dienos profesiją, turinys pritaikytas skirtingoms amžiaus grupėms. Veiklos apims diskusijas, kalbinius žaidimus dalijimąsi patirtimi, skaitymą bei klausymąsi. Linksmos ir kūrybiškos užduotys padės praplėsti ne tik teminį žodyną, bet ir akiratį, o įgytas žinias vaikai įtvirtins sumanumo reikalaujančiais projektiniais darbais. Grupės formuojamos pagal amžių ir žinių lygį. 

 

 

AKTUALU:

 • Grupės formuojamos pagal amžių ir žinių lygį. 
 • Vaikus mokys aukštos kvalifikacijos profesionalūs anglų kalbos specialistai.  
 • Stovyklos vyksta Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Utenoje
   

PRISTATOMOS SEPTYNIOS STOVYKLOS SAVAITĖS:

GREAT PROFESSIONS I, III, V, VII

 • 2023.06.12 - 2023.06.16
 • 2023.06.26 - 2023.06.30
 • 2023.07.31 - 2023.08.04
 • 2023.08.14 - 2023.08.18

COOL PROFESSIONS II, IV, VI  

 • 2023.06.19 - 2023.06.23
 • 2023.08.07 - 2023.08.11
 • 2023.08.21 - 2023.08.25

 

GREAT PROFESSIONS I
- Pirmadienį pradėsime su dienos tema YOUNG PHOTOGRAPHER, kurios metu lavinsime anglų kalbos žinias. Vėliau pasistiprinsime priešpiečiais ir tęsime dienos temos aptarimą. Papietausime ir vyksime į fotografijos studiją. Sustabdytos akimirkos ir įamžintos gražiausios patirtys. Dokumentuojamas gyvenimas. Apie tai papasakos fotografijos profesijos atstovai fotografijos studijoje. Meninė ir kito tipo fotografija išsamiai ir suprantamai. Klausysime išplėtę ausis ir užduosime daug savo klausimų. Išvykoje ne tik klausysimės profesijos atstovų, bet ir dalyvausime praktinėse dirbtuvėse.

- Antradienio dienos tema YOUNG PIZZA CHEF. Kaip ir pirmąją dieną lavinsime anglų kalbos žinias, priešpiečiausime ir toliau dirbsime. Po sočių pietų vyksime į piceriją, kurioje susipažinsime su kepėjo profesija ir turėsime praktines dirbtuves. Gerai išminkytas, kuo plonesnis, tuo skanesnis. Picos pado paruošimas, įvairūs pagardai, skirtingi dydžiai, skoniai ir prieskoniai. Visa tai - pažintyje su picos kepėjo profesija. Ar žinote, jog picos skonis skiriasi priklausomai nuo tešlos, padažo ir žinoma, sūrio. Sužinosime daug naujų dalykų ir patys iškepsime ne vieną picą. O tada - ragausime. 

- Trečiadienį tapsime aktoriais ir dienos tema bus: YOUNG ACTOR. Ar žinote kaip gyvena aktoriai teatre? Kokius mokslus baigę jie pradeda savo karjeros kelią ir ką galima vadinti pasisekimu? Ar aktorius iš tiesų gyvena personažo gyvenimą ar tik moka gerai apsimesti bei itikinti kitus? Kas lieka už kadro širmos ir kokių situacijų pasitaiko teatre, sužinosime apsilankę teatre ir susipažinę su aktoriaus profesija bei sudalyvavę praktinėse dirbtuvėse. 

- Ketvirtadienį susipažinsime su verslu ir tapsime jaunaisiais verslininkais (dienos tema YOUNG BUSINESSMAN). Kaip ir praėjusias dienas lavinsime anglų kalbos žinias, priešpiečiausime ir toliau dirbsime. Po sočių pietų vyksime į banką, turėsime pažintį su verslininko profesija, atliksime praktines dirbtuves apie pinigus ir vertės kūrimą. Bankų apiplėšimų jau seniai nebėra, tačiau čia slepiasi ne ką mažiau įdomybių. Ką daro bankininkai ir kodėl su jais pinigai yra saugųs, kodėl žmonės patiki savo santaupas bankui ir kur laikomi milijonai - sužinosime apsilankę banke. Mums taip pat papasakos apie tai kas saugoma seifuose, kokie yra pinigai ir kaip kūriama pinigų vertė. 

- Penktadienį, paskutinę stovyklos dieną, išbandysime odontologo profesiją (dienos tema: YOUNG DENTIST). Po užsiėmimų papietaujame ir keliaujame į odontologijos kliniką, kurioje sužinosime ką veikia odontologai ir kodėl mes neturėtume jų bijoti. Ar žinote, kad dantų fėja nekeičia į pinigų sugedusius dantis? O tam, kad jie nesugestų, sužinosime, kaip reikia juos prižiūrėti. Vis dėl to, jei dantys sugedo, juos būtina gydyti. Klinikoje pamatysime visą įrangą iš arti ir suprasime, ką gali pasakyti gydytojas vien pažvelgęs į mūsų dantis. 

 

COOL PROFESSIONS II 
- Pirmadienį pradėsime su dienos tema YOUNG MAKEUP ARTIST, kurios metu lavinsime anglų kalbos žinias. Vėliau pasistiprinsime priešpiečiais ir tęsime dienos temos aptarimą. Papietausime ir vyksime į makiažo ir fotografijos studiją, susipažinsime su visažo profesija bei iki 17:00 val. turėsime praktines dirbtuves. Sužinosime daug naujos ir negirdėtos informacijos apie visažo profesiją. Ar žinote, kad visažistai ne tik gražina moteris. Jų profesija apima abi lytis, todėl bus įdomu išgirsti, kuo ypatingas vyrų visažas ir kada, kokiomis aplinkybėmis jis naudojamas. Sužinosime, kad visažas ne tik gražina žmones, tačiau kuria įvairiausius charakterius, personažus, kuriuos matome žiniasklaidoje ir televizijoje, filmuose teatre. Apie tai ir dar daugiau sužinos vaikai, apsilankę makiažo ir fotografijos studijoje.

- Antradienio dienos tema YOUNG RADIO DJ. Kaip ir pirmąją dieną lavinsime anglų kalbos žinias, priešpiečiausime ir toliau dirbsime. Po sočių pietų vyksime į radiją, kuriame susipažinsime su radijo laidų vedėjo profesija ir turėsime praktines dirbtuves. Sužinosime kaip atrodo studija ir kas kalba už kadro, kai žmogaus nematome. Kaip yra atrenkamos dainos, įvairūs reklaminiai pragrojimai ir kaip valdomi žmonių skambučiai vos paskelbus konkursus radijo eteryje. Nematomi bet girdimi žmonės pasidalins savo profesijos subtilybėmis ir nepagailės istorijų apie nestandartines situacijas darbe. 

-  Ar žinote kaip gimsta audiniai, o iš audinių - apranga? Jei dar neteko apie tai girdėti, trečiadienio išvyka ir pažintis su mados kūrėjo profesija nepaliks abejingo. Trečiadienį tapsime dizaineriais ir dienos tema bus: YOUNG FASHION DESIGNER. Po intensyvaus mokymosi papietausime ir keliausime į tekstilės dirbtuves, susipažinsime su mados kūrėjo profesija, turėsime praktines dirbtuves. Kalbėsime apie grožį, drabužio funkciją, skirtingus žmogaus kūno sudėjimus ir kūrybą, siekiant paslėpti trūkumus ir pabrėžti ypatumus. Kūryba ir noras padaryti pasaulį gražesniu kartu su mados kūrėjo profesija ir edukaciniu užsiėmimu. 

- Ketvirtadienį susipažinsime su policininkų darbu (dienos tema YOUNG POLICEMAN). Kaip ir praėjusias dienas lavinsime anglų kalbos žinias, priešpiečiausime ir toliau dirbsime. Po sočių pietų susipažinsime su kinologo profesija, turėsime edukacinius užsiėmimus. Ginti, saugoti, padėti. Taip pristatoma Lietuvos policija ir jos mažieji padėjėjai - šunys. Kaip mus visus saugo policija, kokios pagalbos galime sulaukti ir kas jiems padeda, sužinosime pažintyje su policininko ir kinologo profesija. Kas tie žmonės, dieną ir naktį saugantys mūsų miestą ir visą Lietuvą? Koks turi būti jų fizinis pasirengimas? Kokius šunis pasirenka pareigūnai vykdyti tarnybą ir kaip juos paruošia darbui - pažintyje ir edukacijoje. Ne tik sužinosime, bet ir savo klausimų užduosime, todėl būkite pasiruošę visą kraitį. 

- Ar žinote istoriją apie begemotą, kuris bijojo skiepų? O ar gyvūnai bijo skiepų? O gal pas veterinarus, vos pajutę negalavimą gyvūnai skuba iš karto? Penktadienį, paskutinę stovyklos dieną, išbandysime veterinaro profesiją (dienos tema: YOUNG VET). Po užsiėmimų papietaujame ir keliaujame į veterinarijos kliniką, kurioje susipažįstame su veterinaro profesija, turime praktines dirbtuves. Gilinsimės į veterinarų profesiją ir turėsime praktines dirbtuves. Sužinosime, kokius gyvūnus gydo veterinarai. Kokiomis ligomis serga gyvūnai ir kaip dažnai gyvūnas privalo apsilankyti veterinarijos klinikoje. 

 

Organizatoriai pasilieka teisę tikslinti ir keisti programą.  

 

Rezervuoti vietą stovykloje ir sumokėti avansinę įmoką 

Norėdami pasikonsultuoti, užsiregistruokite konsultacijai ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime. Užklausos forma