7–12 metų vaikus kviečiame į kupiną naujų patirčių anglų kalbos ir profesinio pažinimo vasaros stovyklą YOUNG PROFESSIONALS! Tai puiki visos dienos stovykla su nuotaikingais, smalsumą ir kūrybiškumą žadinančiais užsiėmimais bei neužmirštamomis pažintimis su įvairiomis profesijomis. Stovykloje smalsučiai  ne tik aktyviai lavins anglų kalbos įgūdžius, bet ir turės galimybę pasijausti jaunaisiais skirtingų sričių specialistais.

Stovykloje vaikai kasdien pasiners vis į naujos profesijos pasaulį. Kiekvienas rytas prasidės anglų kalbos užsiėmimais, kurių metu jaunieji specialistai mokysis įdomybių dienos profesijos tema, diskutuos, žais ir improvizuos. Linksmos ir kūrybiškos užduotys padės praplėsti ne tik teminį žodyną, bet ir akiratį, o įgytas žinias vaikai įtvirtins sumanumo reikalaujančiais projektiniais darbeliais. 

Po gardžių pietų stovyklautojai vyks į pažintinius susitikimus su įvairių sričių specialistais, kur jų lauks edukacijos, praktinės ir kūrybinės dirbtuvės. Vaikai turės galimybę „pro rakto skylutę‘ pamatyti, kaip profesionalai dirba savo darbą, išbandyti savo jėgas ir pasisemti daug įspūdžių.  

 

Stovyklų ekspertas dienos stovyklas rekomenduoja, nes vaikai:  

- Lavins visus anglų kalbos įgūdžius, turtins žodyną; 
- Išmoks kalbėti drąsiau ir sklandžiau; 
- Susipažins su įvairiomis profesijomis, susitiks su profesionalais ir sužinos apie jų darbą  iš arčiau; 
- Praplės akiratį, susiras naujų draugų.

PAMOKOS 

Anglų kalbos pamokos vyks AMES patalpose, kurios yra jaukios, šviesios, aprūpintos modernia įranga, todėl mokymosi aplinka yra patogi ir patraukli.  Pamokų metu bus intensyviai tobulinama anglų kalba, lavinami visi keturi pagrindiniai įgūdžiai – kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas. Vaikai turės itin daug kalbėjimo praktikos, bus siekiama išmokyti juos kalbėti sklandžiai ir lengvai, pagerinti anglų kalbos suvokimą ir plėsti žodyną. Pamokų temos paremtos dienos profesiją, turinys pritaikytas skirtingoms amžiaus grupėms. Veiklos apims diskusijas, kalbinius žaidimus dalijimąsi patirtimi, skaitymą bei klausymąsi. Linksmos ir kūrybiškos užduotys padės praplėsti ne tik teminį žodyną, bet ir akiratį, o įgytas žinias vaikai įtvirtins sumanumo reikalaujančiais projektiniais darbais. 
 

AKTUALU:

 • Grupės formuojamos pagal amžių ir žinių lygį. 
 • Vaikus mokys aukštos kvalifikacijos profesionalūs anglų kalbos specialistai.  

 

PRISTATOMOS SEPTYNIOS STOVYKLOS SAVAITĖS:

GREAT PROFESSIONS I, III, V, VII

 • 2024.06.17 - 2024.06.21
 • 2024.07.01 - 2024.07.05
 • 2024.07.29 - 2024.08.02
 • 2024.08.12 - 2024.08.16
   

GREAT PROFESSIONS programa


 

COOL PROFESSIONS II, IV, VI  

 • 2024.06.25 - 2024.06.28
 • 2024.08.05 - 2024.08.09
 • 2024.08.19 - 2024.08.23
   

COOL PROFESSIONS programa

 

Organizatoriai pasilieka teisę tikslinti ir keisti programą.  

 

Rezervuoti vietą stovykloje ir sumokėti avansinę įmoką 

Norėdami pasikonsultuoti, užsiregistruokite konsultacijai ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime.   Norite sužinoti daugiau? Susisiekite!