AMES Education yra trijų stambiausių pasaulyje egzaminų tarybų oficialūs ir vieninteliai atstovai Lietuvoje: British Council IELTS, PTE Academic ir PSI SELT.

 

Bene labiausiai žinomas tarptautinis egzaminas Lietuvoje šiandien yra IELTS, kuris priklauso Britų Tarybai, o vyksta jis Lietuvoje AMES Education, AMES egzaminų centre, kompiuterių laboratorijoje Naugarduko g. 3, Vilniuje.

IELTS egzaminas vertina visus anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą akademiniais, emigraciniais ar kitais tikslais. Jį pripažįsta daugiau nei 10 000 pasaulio organizacijų: mokyklos, universitetai, įmonės, migracijos institucijos ir profesinės organizacijos. Daugiau informacijos apie egzaminą rasite čia.

IELTS egzaminas Lietuvoje yra pripažįstamas ir įskaitomas vietoj anglų kalbos brandos egzamino. Daugiau informacijos apie tarptautinio egzamino įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų įvertinimams nustatymo tvarkos rasite 2016 03 17 Nr. V-227 įsakymo pakeitimo redakcijoje dėl 2 metų apribojimo atšaukimo pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ĮSAKYMAS.

 

 

Pasiruoškite IELTS egzaminui AMES parengiamuosiuose kursuose. Tačiau pirmiausia turime žinoti jūsų anglų kalbos žinių lygį, kad tinkamai rekomenduoti parengiamąjį kursą. Atlikite lygio nustatymo testą.

 

Registracija IELTS egzaminui

 

A close-up of a logoDescription automatically generated with medium confidence

 

PTE Academic egzaminas yra vienas iš populiariausių tarptautinių egzaminų pasaulyje. AMES yra vienintelis oficialus PTE Academic egzaminų atstovas Lietuvoje. Jį pripažįsta 95% universitetų visame pasaulyje. Egzamino rezultatai pateikiami per 48 valandas. PTE Academic taip pat yra pripažįstamas emigraciniais tikslais Naujosios Zelandijos, Australijos ir Jungtinės Karalystės vyriausybių.

PTE Academic egzaminas yra laikomas kompiuteriu, AMES egzaminų centre, Naugarduko g. 3, Vilnius. Egzamino metu tikrinami visi kalbos įgūdžiai – klausimas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Trukmė – 2 valandos. Egzamino rezultatai galioja 2 metus. Egzaminas sudarytas iš skirtingų formatų klausimų, todėl rekomenduojame egzaminui ruoštis.

Registracija PTE Academic egzaminui

 

 

 

PSI SELT - Skills for English SELT yra Jungtinėje Karalystėje akredituotas testas, skirtas darbo ir emigracinių vizų gavimui ne tik JK, bet dar 120 šalyse.  Skills for English SELT testas liudija, kad Jūsų anglų kalbos žinios tinkamos darbui ir gyvenimui užsienyje.

PSI SELT tesas yra kompiuterizuotas ir yra laikomas AMES egzaminų centre, Naugarduko g. 3, Vilnius.

Testai yra dviejų rūšių: 2 arba 4 dalių

 

  • 2 dalių testai - nuo A1 iki B1 lygio, tikrinama kalbėjimo bei klausymo įgūdžius. Trukmė - 35 minutės.
  •  4 dalių testai – nuo B1 iki C2 lygio. Testo metu tikrinami kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžiai. Testo trukmė – apie 3-3,5 valandos.
     

Testų vertinimas – PASS (išlaikyta) arba FAIL (neišlaikyta) A1, A2, C1 ir C2 lygiams. Papildomas vertinimas B1 ir B2 lygiams – PASS WITH MERIT (išlaikyta su pagyrimu).

 

 

Egzamino rezultatai pateikiami per 3-5 dienas.

 

Pasiruoškite PSI SELT egzaminui AMES parengiamuosiuose kursuose. Tačiau pirmiausia turime žinoti jūsų anglų kalbos žinių lygį, kad tinkamai rekomenduoti parengiamąjį kursą. Atlikti lygio nustatymo testą galite čia.

 

Registracija PSI SELT egzaminui​​​​​​​