Mokykitės ispanų kalbą Ispanijoje su gimtakalbiais dėstytojais AMES patikimų partnerių kalbų mokyklose Madride, Barselonoje, Malagoje, Sevilijoje bei Alikantėje.  

Prisijunkite prie mokymų KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ! 

 

Įvairaus intensyvumo programos visiems žinių lygiams 

Nesvarbu, ar ispanų kalboje esate pradedantysis, ar jau įgudęs vartotojas, Ispanijoje pasiūlysime Jums profesionalioje kalbų mokykloje tinkamiausią kursų sprendimą. Tarptautinėse grupėse ar individualiai galite mokytis ispanų kalbos skirtingais lygiais, nuo A0 iki C1. Ispanų kalbos pamokos vyksta tarptautinėse grupėse po 4-12 žmonių. Priklausomai nuo norimo mokymosi tempo galite rinktis 3, 4, 5 ar 6 pamokas per dieną (15-20-25-30 pamokų per savaitę) programą.  

 

Mokytis ispanų kalbos galime bet kokiame amžiuje!  

Dažnai susiduriame su klausimu, ar šios programos skirtos tik jaunimui. Jos skirtos visiems, kurie jaučiasi motyvuoti mokytis, keliauti ir pažinti. Ispanų kalbos programos Ispanijoje yra skirtos vaikams (5-12 m.), jaunuoliams (13-18 m.), suaugusiems (nuo 18 m.), o taip pat yra siūlomos specializuotos grupės Club 50+, kur minimalus dalyvių amžius yra 50 m. Kiekvienam dalyviui siūloma jam tinkamiausia grupė pagal žinių lygį ir amžių, o kartais – ir pagal interesus. 

Kaip vyksta pamokos? 

Pamokos vyksta kiekvieną darbo dieną, dažniausiai pirmoje dienos pusėje. Lavinami visi 4 ispanų kalbos įgūdžiai: kalbėjimas, skaitymas, klausymas, rašymas. Didžiausias dėmesys yra skiriamas šnekamajai ispanų kalbai ir efektyviai komunikacijai ispanų kalba. Nuo B1 lygio galima rinktis specializuotas programas, pvz: verslo ispanų kalba, akademinė ispanų kalba ar ispanų kalba + gastronomija, flamenko, golfas, tenisas ir pan. Mokysitės tarptautinėse grupėse su gimtakalbiais mokytojais, todėl kokybiškos ispanų kalbos pamokos ir efektyvi pažanga yra garantuoti.  

 

Ispanų kalba 24/7 

Po pamokų tobulinsite žinias ir įgūdžius neformalioje aplinkoje. Kalbų mokykla organizuoja laisvalaikio programą kursų dalyviams po pamokų. Dalyvavimas joje neprivalomas, tačiau rekomenduojamas. Popamokinė programa kainuoja papildomai priklausomai nuo planuojamos veiklos. Tai apsilankymas muziejuose, dalyvavimas ekskursinėse programose, laikas drauge boulingo klube ar atsipalaidavimas disco stiliumi.  

 

Apgyvendinimas 

Pasirinkus apgyvendinimą priimančioje ispanakalbėje šeimoje, praktikuosite ispanų kalbą pusryčiaujant, vakarieniaujant, maloniai vakarojant su šeimos nariais. Tai unikalus būdas pažinti ispanų buitį bei kasdienybę iš arti bei dar labiau suintensyvinti bendravimą ispanų kalba. Kaip žinia, ispanai retai gerai kalba angliškai ir tai tik paspartina ispanų kalbos įsisavinimą būnant šioje šalyje. Kalbų mokykla su priimančiomis šeimomis turi bendradarbiavimo sutartis, jos kruopščiai parenkamos pagal jūsų prioritetus (atsižvelgiant į atstumą iki mokyklos, alergijas maistui ar augintiniams ir pan.).  

Žinoma, galite rinktis apgyvendinimą apartamentuose, svečių namuose, viešbučiuose ar net pas draugus. Tačiau siekiant maksimalios naudos, rekomenduojama rinktis apgyvendinimą ispanakalbėje šeimoje. 

 

Papildomos kalbų mokyklų paslaugos 

Kad Jūsų programa Ispanijoje paliktų tik maloniausius įspūdžius, kalbų mokyklos gali pasirūpinti pilnu paslaugų paketu - “viskas įskaičiuota”: 

 • Ispanų kalbos kursais; 

 • Apgyvendinimu pasirinktame sektoriuje su daliniu maitinimu arba be jo; 

 • Pasitikimu oro uoste ir nuvežimu atgal; 

 • Laisvalaikio programa.  
   

Priklausomai nuo Jūsų poreikio, galite rinktis tik kursus arba visą paslaugų paketą (ir apgyvendinimą su daliniu maitinimu, pervežimus atvykimo ir grįžimo dienomis). 

 

  

Privalumai mokantis Ispanijoje:  

 • Mokantis kalbos šalyje, kur ta kalba gimtoji, per dvi savaites išmoksite tiek, kiek Lietuvoje – per keturis mėnesius! 

 • Mokysitės su bendraminčiais ir bendrausite tik ispanų kalba. Visiškai pasinersite į naują kalbą ir patirtį.  

 • Ispanų kalbą tobulinsite ne tik pamokų metu, bet ir po pietų bei vakarais, bendraudami ir pramogaudami su naujais pažįstamais.  

 • Galėsite pasirinkti ne tik bendrosios kalbos kursus bet ir šokių, maisto, vyno papildomas pamokas ar pažintinę programą. 

 • Taip, gal šiek tiek teks išeiti iš komforto zonos, bet sklandi ispanų kalba ir prarastas baimės jausmas kalbėti užsienio kalba jums taps maloniu įpročiu! 

 

Kodėl su AMES?  

30 metų patirtis kalbų mokymų srityje yra mūsų kokybės garantas. AMES specialistai Jums patars dėl tinkamos kalbų mokyklos ir programos, apgyvendinimo sektoriaus bei kelionės bilietų pasirinkimo. Visas kalbų mokyklas aplankome ir įsitikiname jų teikiamų paslaugų kokybe. Mūsų paslaugos Jums papildomai nekainuoja, tad visada verta pasitarti!  

 

AMES klientai jau įvertino ispanų kalbos kursų Ispanijoje produktyvumą.  

Įsitikinkite programos efektyvumu ir Jūs!  

 

Mokyklos Ispanijoje: 

Madridas:Spanish courses in Madrid - Spanish language schools in Madrid (donquijote.org) 

Madridas - vienas turistų lankomiausių miestų Europoje. Nei jūros, nei smėlio paplūdimių čia nerasi, tačiau Madride yra daugybė muziejų, lankytinų objektų, nuolatos verda naktinis gyvenimas. Tai yra tobula kryptis tiems, kurie nori susipažinti su turtinga miesto kultūra, pajausti ispaniško gyvenimo ritmą.

 

Barselona: Spanish courses in Barcelona - Spanish language schools in Barcelona (donquijote.org) 

Barselona – įstabaus grožio ir kultūrinio žavesio Ispanijos miestas šalia jūros, Katalonijos regiono sostinė ir provincijos centras. Barselona tarsi svajonių miestas – šilta ir dažnai saulėta, ošia Viduržemio jūra, nuostabi ir spalvinga gamta. Jūrinio klimato miestas dažnai asocijuojasi su kurortinėmis kryptimis, tačiau čia rasite kur kas daugiau ką pamatyti ar nuveikti. 

 

Alikantė: Learn Spanish in Spain, Cuba or Ecuador | Estudio Sampere 

Alikantė – prie Viduržemio jūros, Ispanijoje, Valencijos regione įsikūręs uostamiestis. Tai provincijos centras, gyvybingas pajūrio kurortas ir vienas iš sparčiausiai augančių Ispanijos miestų. Čia pajusite tikrąją Ispanijos dvasią – ispaniška muzika gatvėse, turitinga ispaniškų vynų iš vietos regionų kultūra, tradicinė virtuvė.  

 

   

Sevilija: Spanish courses in Seville - Spanish language schools in Seville (donquijote.org) 

Sevilija – pietinėje Ispanijos dalyje įsikūręs miestas, priklausantis Andalūzijos regionui. Legenda pasakoja, kad miestą įkūręs pasakojimais ir legendomis garsus graikų herojus Heraklis. Mieste gausybė išlikusių Viduramžių laikus menančių lankytinų vietų. Jeigu esate pavargę nuo spartaus kasdienybės tempo, Sevilijoje pajusite, kaip laikas sulėtėja – vietos gyventojai čia neskuba, prioritetą teikia poilsiui ir vidinei harmonijai, o darbai ir skubėjimas – mañana!  

 

Malaga: Learn Spanish in Málaga - Spain | Malaca Instituto ir Spanish language school in Spain al Nerja (Málaga) | Escuela de español (idnerja.com)  

Malaga ir jos apylinkės – viena svarbiausių ir populiariausių Ispanijos turistinių zonų. Tai, kad Malaga plėtėsi kaip uostas ir prekybos centras, nulėmė ir jos architektūrą. Čia beveik nėra pilių, dvarų, fontanų ir viso to, kuo žavimės pakliuvę į miestą, pasižymintį tokia istorija.