Pasirinkite kalbą

Ką pasirinkti?


Kada verta vaikui pradėti lankyti būrelius? Ką pasirinkti?

Šiuolaikiniai tėvai labai daug investuoja į vaikų ugdymą suprasdami, kad žinių, gaunamų vidurinėje mokykloje, neužtenka ir norint tapti ne tik kiemo, bet ir pasauline žvaigžde - reikia daug pastangų.

Nelik kiemo žvaigžde, pasirink anglų kalbos kursus šiandien!

Nei per anksti, nei per vėlai
Jeigu sulaukus dvylikos vėlu pradėti skambinti pianinu, o dešimties - šokti baletą, anglų kalbos mokytis gali ir darželinukai, ir tuoj mokyklą baigsiantys abiturientai. Žinoma, mažiems vaikams svarbu susitelkti, suprasti ir prisiminti žodžius, o vyresni jau gali gerinti rašymo ir skaitymo įgūdžius. Skaičiuojama, jog 5-7 metų vaikams užtenka 34 akademinių valandų per metus, o paaugliams - 136. Papildomo ugdymo trukmė išauga net keturis kartus, kai tuo tarpu mokyklose pamokų skaičius ženkliai nesikeičia.

“Niekam ne paslaptis, kad norint pasiruošti valstybiniam egzaminui, dažnai tėvai išleidžia tūkstančius, siekdami maksimalių rezultatų per paskutiniuosius mokslo metus. Rekomenduojame užsienio kalbos mokytis nuosekliai ir kasmet, tada tų tūkstančių nereikės, nes vaiko pažanga bus nuolatinė ir tikėtina, kad jis dar net prieš baigiamąją gimnazijos klasę bus jau išlaikęs tarptautinį anglų kalbos egzaminą, kurio rezultatas bus konvertuotas 100% į valstybinį brandos anglų kalbos egzaminą”, - patarė „American English School“ (AMES) vadovė Eglė Kesylienė.

Kalbos ugdymas - ne būrelis

Tėvai į užsienio kalbos pamokas žiūrintys, kaip į užklasinę veiklą dažnai pamiršta, kad užsienio kalbos šiuolaikiniame pasaulyje reikės visur - būsimam medikui, puikiam teisininkui, sporto profesionalui ar genialiam menininkui.

Dabartinės anglų kalbos žodynas “Oxford Advanced Learners Dictionary” turi 185,000 vartojamų žodžių - tiek reikia jų išmokti, jei norime išmokti kalbą tobulai, tad gal geriau pradėti tai daryti anksčiau?

Be to, Lietuvoje jau egzistuoja galimybė “susimažinti” valstybinių egzaminų skaičių - pasiekus B2 lygį  galima laikyti PTE General level 3 egzaminą, kuris yra užskaitomas kaip valstybinis, o jo rezultatas konvertuojamas atitinkamai.

Kartu - ir smagiau, ir naudingiau

Tyrimais įrodyta, kad vaikams geriausia mokytis ne individualiai, bet grupėse. Tiesa, svarbu, jog jos būtų nedidelės, iki dešimties moksleivių. Užsienio kalbą lengviausia mokytis imersijos metodu - kai žmogus tiesiog “panardinamas į kalbą” ir dėstytojai, kuriems dažnai ši kalba yra gimtoji, kalba tik mokomąja kalba.

Tai, kad vaikai jau ankstyvame amžiuje pradeda naudoti anglų kalbą įrodo jų žinių pasikeitimai. Ilgiausiai veikiančios „American English School“ (AMES) specialistai pastebi, kad prieš dešimt metų vaikams buvo sunkiau kalbėti, nei rašyti. Dabar situacija pasikeitusi - vaikai lengviausia mokosi kalbėjimo ir bendravimo užsienio kalba, nes tai jau naudoja praktiškai, o sunkiau sekasi rašyti ir diskutuoti.

Todėl netrukus bus galima teigti, jog anglų kalba - antroji gimtoji.

Nelik kiemo žvaigžde, pasirink anglų kalbos kursus šiandien!


Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

AMES

Vilnius
Naugarduko g. 4/12 
LT-01309 Vilnius
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El.p. vilnius@ames.lt

Administracijos vasaros darbo laikas:
I -V: 08:30 - 18:00
VI-VII: nedirbame