Pasirinkite kalbą

Webinarai apie STUDIJAS ir STIPENDIJAS JAV UNIVERSITETUOSE


Planuoji bakalauro ar magistro studijas JAV? Tačiau trūksta objektyvios informacijos? Sek AMES naujienas ir registruokis į webinarus Tave dominančiomis temomis.

Išsamiai konsultacijai kviečiame į susitikimą neįpareigojančiai konsultacijai AMES biure Vilniuje, telefonu +370 640 44 899 arba e-paštu vilnius@ames.lt.

Įvykę webinarai

Santa Barbara City College - siekiantiems studijų aukštumų JAV

Kur? Visur, kur yra internetas (prisijungimui prie webinaro platformos).

Apie ką? Webinaro metu susipažinsi su vienu aukščiausiai reitinguojamų bendruomeninių koledžų JAV - Santa Barbara City College. Išgirsi apie koledžo sistemą, studijų programas, stipendijų galimybes studentams iš Lietuvos. Webinaro metu savo patirtimi pasidalins šiuo metu koledže studijuojanti lietuvė.

Webinarą ves Brittany Law - UC Berkeley absolventė, nepriklausoma karjeros konsultantė bei akademinių programų koordinatorė JAV. 
Webinaras anglų kalba.

Webinaro įrašą žiūrėkite ČIA>>.

Studijų programos ir stipendijos JAV universitetuose

Kur? Visur, kur yra internetas (prisijungimui prie webinaro platformos). Webinaro sistema puikiai veikia ir išmaniuosiuose telefonuose (rekomenduojame turėti ausines).

Apie ką? Webinaro metu susipažinsi su JAV švietimo sistema, išgirsi objektyvius studijų kokybės vertinimus iš ekspertų lūpų, plačiau sužinosi apie Liberal Arts and Sciences studijų programas bei stipendijų galimybes.

Webinarą ves Harvardo universiteto anglų filologijos studentė Victoria. Jau antrus metus studijuojanti mergina greta intensyvių studijų savo laiką skiria rašymui Harvard Crimson laikraščiui ir Tuesday žurnalui. Ji yra aktyvi Circle of Women narė, po paskaitų dirba Harvardo retų leidinių ir rankraščių centre, Houghton bibliotekoje organizuoja seminarus ir mokymus. Harvardo universitete Victoria rengia Southie After School tutoring programą bei yra mentorė pietų Bostone.
Webinaras anglų kalba.

Webinaro įrašą žiūrėkite ČIA>>.

Nori išmokti rašyti JAV universiteto vertą motyvacinį laišką?

Mokykis iš Harvardo studentės!

Parašyti nepakartojamą motyvacinį laišką laiko liko nedaug!

Webinare pasidalinsime patarimais, kaip parašyti stiprų motyvacinį laišką, išvardysime dažniausias klaidas, idėjų generavimo būdus, ir kitus patarimus, kurie padidins Tavo šansus įstoti į vieną geriausių JAV universitetų.

Webinarą ves Victoria Sanchez, Harvardo universiteto studentė.

Šiuo metu Harvardo universitete Victoria studijuoja anglų kalbą, mergina didžiąją savo gyvenimo dalį gyveno Didžiojoje Britanijoje, o vienuoliktą ir dvyliktą klases baigė Teksase. Victoria rašo straipsnius „Harward Crimson" laikraščiui ir „Tuesday" žurnalui, ji taip pat dalyvauja viešųjų paslaugų įmonių, tokių kaip Circle of Women, veikloje. Teksase Victoria vidurinę mokyklą baigė su pagyrimu, surinko 2190 taškus SAT egzaminuose ir lankė net 14 Advanced Placement pamokų. O kur dar įvairiapusė popamokinė veikla.

Webinaro įrašą žiūrėkite ČIA>>.


Kodėl WEBINARAI?

  • greita. Užtruksi mažiau nei valandą, o gausi išsamią ir kvalifikuotą konsultaciją su atsakymais į rūpimus klausimus.
  • paprasta ir patogu. Nereikia niekur važiuoti bei atsitraukti nuo svarbios veiklos. Webinare gali dalyvauti visur, kur tik yra internetas.
  • šiuolaikiška. Informacinės technologijos sparčiausiai skverbiasi į komunikacijos bei mokymų sferą.

Tai greičiausias ir patogiausias būdas sujungti du kontinentus. Nepriklausomas karjeros specialistas iš JAV vos per mažiau nei valandą visiems besidomintiems studijomis svetur objektyviai ir aiškiai papasakos bei atsakys į klausimus.

Webinarų apie studijas bei karjeros galimybes užsienyje bus daugiau. Sek mūsų naujienas!

Turi klausimų? O gal reikalinga individuali konsultacija? Pasitark su AMES specialistais. Mūsų konsultacija - NEMOKAMA.

Daugiau informacijos tel. +370 640 44 899 bei el. paštu rasa@ames.lt

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame