Pasirinkite kalbą

Karantino laikotarpiu tęsiame anglų kalbos mokymus NUOTOLINIU būdu (E-Learning)


KARANTINO metu dirbame ir konsultuojame visuose AMES biuruose, tik persikėlę į virtualias erdves ištuštėjusiose klasėse arba namuose. Mokymų proceso AMES mokykla nesustabdė, po klientų apklausos, ar pageidausite vėliau mokytis įprastu būdu ar KARANTINO METU nuotoliniu būdu ONLINE, mus paskatino gauti 80 % teigiamų atsakymų. Ačiū jums už palaikymą, optimizmą ir atsiliepimus! Ir šiuo laikotarpiu mes susitelkę dirbame JUMS.

Intensyvūs anglų kalbos kursai vasarą ONLINE

Paruošiamieji kursai IELTS egzaminui ONLINE

Individualios pamokos ONLINE

Paverskime iššūkį – galimybe, kartu!

Mes rūpinamės mūsų klientų ir darbuotojų saugumu, tad nuo kovo 16 d. pradėjome vykdyti anglų kalbos mokymus nuotoliniu būdu (E-Learning). Pamokos vyks realiu laiku, įprastu grafiku, su tuo pačiu mokytoju, tik kursų lankytojai dirba iš namų, ne klasėse. Kvietimas su nuorodomis prisijungti prie platformos (kurios įdiegimas yra nemokamas) bus atsiųstas kiekvienam mokiniui el. pašto adresu. Gavę kvietimą, paspauskite  aktyvią nuorodą ir sekite programos nurodymus. Atėjus jūsų pamokos laikui - būkite pasirengę mokytis. Reikalingos priemonės darbui: internetas ir kompiuteris (taip pat galima naudoti planšetinį kompiuterį ar telefoną). Svarbu, kad būtų girdimas garsas, bei veiktų mikrofonas. Vadovėliai, jei jie naudojami kursų metu.

ONLINE rekomendacijos kliūčių pašalinimui
 1. Junkitės prie Microsoft Teams programos tuo el. paštu, kuriuo Jums išsiuntėme kvietimą prisijungti.
 2. Jeigu matote savo kompiuteryje neteisingą laiką. Taip gali būti dėl tos priežasties, kad Jūsų el. pašto dėžutės būna su klaidinga laiko juosta (dažniausiai matomas laikas 2 valandomis anksčiau nei realus pamokos laikas), todėl prašome Jūsų patikrinti laiko juostą (laiko juosta turi būti UTC +2 Vilnius).
 3. Naudojantiems Microsoft office operacinę sistemą rekomenduojame jungtis per Google Chrome naršyklę. Dažnu atveju Microsoft Teams neveikia naudojant  Mozilla naršyklę.
 4. Jeigu nematote mygtuko Join Microsoft Teams Meeting, prašome žiūrėti žingsnius, kaip pasiekti virtualią klasę: kompiuteriu >> arba telefonu >>
 5. Įrenginiai: naudojant telefoną ar planšetinį kompiuterį rekomenduojame atsisiųsti Microfoft Teams programėlę. Naudojant kompiuterį, atsisiuntimas nebūtinas.
 6. Padidintas garsas, sklindantis aidas iš jūsų įrenginio. Taip būna, kai mikrofonui užkeltas jautrumas arba šalia yra keli įrenginiai su mikrofonais ir garsiakalbiais. Reikėtu vieną įrenginį nusukti į šalį arba išjungti, aidas turėtų dingti.
 7. Rekomenduojame pamokai naudoti ausines, kad girdimas garsas būtų kuo sklandesnis.
 8. Kamera – nebūtina, tačiau mokytojams labai smagu išvysti lankytojų veidus.

 

BENDRAVIMO TAISYKLĖS mokantis nuotoliniu būdu ONLINE

Bendravimo taisyklės mokantis nuotoliniu būdu ONLINE.pdf

 1. Pasikabinkite jas savo virtualiose klasėse, ant virtualių sienų. O iš tikrųjų - laikykite jas savo galvoje ir nusiteikite smagiam mokymuisi online.
 2. Nuotolinei pamokai pasiruošiame iš anksto, susidėdami reikiamas mokymosi priemones: vadovėlius, pratybas, rašymo priemones, užrašus.
 3. Nuotolinei pamokai Teams programą atsiverčiame 5 min. anksčiau, kad pamokai būtume visi pasiruošę ir pradėtume ją numatytu metu.
 4. Prisijungus prie Teams programos išjungiame mikrofonus, kad pašaliniai garsai sklindantys jūsų erdvėje, nesigirdėtų kitiems pamokos dalyviams.
 5. Jei turite, naudokite pamokai online ausines, girdimas garsas bus sklandesnis, jūsų netrukdys pašaliniai ar namiškių skleidžiami garsai.
 6. Mikrofoną įjungiame, kai norime kalbėti ar ko nors paklausti.
 7. Jei interneto ryšys stiprus, kamerą laikykite įjungtą, mokytojams svarbu matyti mokinių veidus ir jų emocijas.
 8. Kad visi internete jaustumės saugiai, pamokos įrašų neplatiname.
E-learning - mokymosi virtualioje erdvėje nauda

E-learning, tai mokymasis virtualioje erdvėje, nuotoliniu būdu, kuris užtikrina kalbos mokymo tęstinumą, kai nėra galimybės mokytis klasėse. Dėstytojai naudodami E-Learning metodą gali panaudoti įvairesnius mokymo metodus, klausytojai skatinami aktyviau dalyvauti pamokose bei mokosi dirbti savarankiškai. Toks mokymas leidžia visą medžiagą išsaugoti, užduotys nepasimeta, o interaktyviai pateikiama informacija padeda lengviau įsiminti informaciją.

E-learning - mokymosi virtualioje erdvėje nauda:

 • Mokymasis nuotoliniu būdu yra pritaikytas kiekvieno žmogaus gyvenimo būdui ir aplinkybėms.
 • Padeda klausytojams sutaupyti laiko, nes nereikia atvykti į mokymo įstaigą.
 • Skatina aktyviau dalyvauti pamokose ir dirbti savarankiškai.
 • Virtualios pamokos metu užduodami klausimai nepasimeta ir dėstytojai gali išsamiai į juos atsakyti.
 • Mokomoji medžiaga pateikiama interaktyviu būdu, taip sukuria autentiškos pamokos įspūdį.

Mokymosi procesas nenutrūksta, jis tampa lankstesnis!

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame