string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

AMES kalbų kelionės (Dienraštyje "LIETUVOS RYTAS" publikuotas straipsnis)


Kelionių žemėlapiuose atsirado nauja sąvoka - kalbų kelionės. Jose mokymosi malonumas derinamas su pažinimu ir poilsiu. American English School (AMES) kviečia mokytis kalbų ir susipažinti su tolimais egzotiškais kraštais.

Šiemet rengiamos kalbų kelionės į dešimtis šalių. Populiariausios - į Didžiąją Britaniją, Airiją, Maltą ir JAV. Tarp egzotiškųjų - Pietų Afrikos Respublika, Kinija, Lotynų Amerika - Argentina, Kosta Rika, Kuba, Čilė.

Ispanijoje ir Lotynų Amerikos šalyse suteikiama galimybė mokytis viename mieste, o kalbos mokymąsi tęsti kituose miestuose ir kuo daugiau aplankyti bei susipažinti su šalimi.

Renata Sabonienė, AMES generalinės direktorės pavaduotoja, atkreipia dėmesį į kalbų kursus vadovams Didžiojoje Britanijoje. Juose garantuojami geriausi rezultatai ir kokybė per trumpą laiką. Tarptautinėse kalbų mokyklose vadovai mokosi efektyviai vartoti dalykinę kalbą bei profesinę terterminiją dalyvaujant tarptautiniuose susitikimuose, derybose ir pristatymuose, bendraujant su klientais bei partneriais ir formalioje, ir neformalioje aplinkoje.

Kalbų kursai trunka 2-50 savaičių. Galima rinktis bendrinės, dalykinės ar specializuotos kalbos, individualius, parengiamuosius kursus Kembridžo, IELTS, TOEFL ir kt. egzaminams.

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame