string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Ames kalbų kursai lietuvoje ir egzotiškose šalyse (Žurnale „LAISVALAIKIS“ publikuotas straipsnis)


„Pradėti mokytis užsienio kalbos niekada nevėlu", - įsitikinę „American English School" (AMES) atstovai. Tik reikėtų nusistatyti tikslus. Ar kalbos mokysitės savo malonumui, sieksite aukštesnės kvalifikacijos, ruošiatės keliauti, ar norite dirbti svetur. AMES siūlo įvairių lygių užsienio kalbos kursus Lietuvoje ir užsienyje.

Mokymosi programos kiekvienam

AMES kalbų studijų paslaugas teikia nuo 1992 metų, o įmonės filialai veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Kiekvienas čia atras sau tinkamą kalbos mokymosi programą. AMES siūlo rinktis: bendrinės, verslo, profesinės kalbos kursus. Taip pat parengiamąsias studijas Kembridžo, TOEFL, IELTS, abitūros egzaminams. Pasak AMES mokymo dalies vedėjos Marijos Klečkovskos, norinčių tobulai išmokti anglų kalbą vis daugėja. „Anksčiau žmonės rinkdavosi vos vieną užsienio kalbos lygį. Jiems pakakdavo susikalbėti paprastomis temomis. Dabar daugėja studentų, norinčių pasiekti aukščiausią mokymo programos lygį", - tvirtino vedėja.

Nuo birželio mėnesio AMES mokymo centruose formuojamos naujos grupės. Studentai gali rinktis intensyvius anglų kalbos kursus. Šie skirti norintiems atnaujinti kalbos žinias ir patobulinti šnekamąją kalbą. Kurso metu pateikiama glausta ir koncentruota mokymo programa.

„Grammar Refresher" kursas skirtas tiems, kurių silpnoji anglų kalbos pusė - gramatikos žinios. Kursas ypač naudingas vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams, aukštųjų mokyklų studentams.

Norintiems patobulinti šnekamąją anglų kalbą siūloma užsirašyti į šnekamosios kalbos kursus „Survival English". Dvi savaites trunkantys kursai pagrindinį dėmesį skiria žodynui ir žinioms, reikalingoms gyventi bei dirbti užsienyje.

Vasarą AMES pirmą kartą organizuoja ir lietuvių kalbos kursus užsieniečiams.

Naudingos atostogos

Artėjant atostogų sezonui AMES siūlo daug kam dar naują jų praleidimo būdą - kalbos tobulinimo kursus užsienyje. Šią vasarą kalbų mokykla kviečia mokytis kalbų ir kartu susipažinti su egzotiškais kraštais: Pietų Afrika, Argentina, Kosta Rika, Kuba, Čile ir Kinija. AMES suteikia galimybę ne tik mokytis viename mieste, bet ir susipažinti su šalies kultūra.

Į tarptautinę mokyklą atvykę studentai gauna pagrindinę informaciją apie šalį, miestą ir mokyklą bei laisvalaikio programą. Efektyvų kalbos tobulinimą užtikrina bendravimas užsienio kalba su dėstytojais ir kolegomis. Svarbu ir tai, kad mokymasis vyksta ne tik per paskaitas, net ir lankantis ekskursijose, sporto renginiuose, vakarėliuose ir t.t. „Intensyvūs kursai Londone pranoko mano lūkesčius. Pagaliau įveikiau kalbos barjerą. Dabar nesivaržydama bendrauju angliškai ir turiu daugybę draugų visame pasaulyje", - savo pasiekimais džiaugėsi tarptautinės programos dalyvė
Eglė.

Nežinantiems, kokią pažintinės kelionės ir kalbos mokymosi programą pasirinkti, AMES pristato naują kalbų mokymo paslaugų užsienyje katalogą. Jį įsigyti galima AMES biure Vilniuje, Naugarduko g. 4.

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame