string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Naujas požiūris į atostogas (Žurnale „AURELA“ publikuotas straipsnis)


„Sidnėjuje praleidau nuostabiausias savo gyvenime atostogas. Nors teko itin intensy- viai mokytis, jaučiuosi pailsėjęs, daug pamatęs ir išmokęs", pasakoja Artūras, kalbų aka- demijos , American English School" užsienio programos dalyvis. „Tai naujas požiūris į atostogas ir greičiausias būdas išmokti užsienio kalbą",- teigia AMES generalinė direktorė Eglė Kesylienė.
Kasmet naujos programos

„Kiekvienais metais stengiamės suaugusiesiems pasiūlyti naujų programų“, – sako užsienio programų vadybininkė Rima Laučkaitė-Bielinienė. Siūlomos individualios bendrinės kalbos ir verslo kalbos kursų programos. „Norime pakviesti vykti mokytis kalbų į egzotiškiausius žemynus ir šalis: Pietų Afriką (Keiptauną – pirmąjį europiečių įkurtą, turistų ypač mėgstamą Pietų Afrikos miestą), Lotynų Ameriką (Argentiną, Kosta Riką, Kubą, Čilę ir kt. šalis, kur džiugins nepakartojama kultūrų ir tradicijų įvairovė egzotiškos gamtos fone), Kiniją (Šanchajų, Pekiną – išskirtinės kultūros, kalbos ir ideologijos pasaulį)“, – pasakoja užsienio programų vadybininkė. Tarptautinėse kalbų mokyklose sukurtos puikios sąlygos studijuoti kalbą, leisti laisvalaikį ir pažinti šalies kultūrą.

Itin efektyvūs kursai vadovams

AMES komercijos direktorė Renata Sabonienė atkreipia dėmesį į kalbų kursus vadovams. Kursuose užtikrinamas geriausias rezultatas ir kokybė per trumpą laiką. Kursų metu mokomasi efektyviai vartoti verslo kalbą bei profesinę terminiją dalyvaujant tarptautiniuose susitikimuose, derybose ir pristatymuose, bendraujant su klientais ir partneriais tiek formalioje, tiek neformalioje aplinkoje. Programos dalyvė Vilija stebisi ir džiaugiasi vadovų kursais: „Prisipažinsiu,
pasirinkusi anglų kalbos kursus vadovams, nesitikėjau tokio intensyvaus ir profesionalaus mokymo. Grupėje buvome tryse, tad privalėjome aktyviai dalyvauti paskaitose. Beje, čia neleidžiama atsipalaiduoti net per pietų pertrauką: kartu su dėstytoju eidavome pietauti į mokyklos restoraną ir toliau bendraudavome angliškai, tik jau neformalioje aplinkoje. Nenuostabu, kad po dviejų savaičių dažnai įterpdavau angliškų žodžių dalykiniuose pokalbiuose lietuvių kalba."

Pagaliau nebijau kalbėti

Greitą užsienio kalbos tobulinimą užtikrina nuolatinis bendravimas užsienio kalba su dėstytojais, kolegomis, naujais pažįstamais. Mokymasis tęsiasi ir po paskaitų, lankantis pažintinėse ekskursijose, sporto renginiuose. Eglė džiaugiasi savo laimėjimais: „Intensyvūs kursai Londone pranoko mano lūkesčius. Pagaliau nebijau kalbėti! Dabar galiu nesivaržydama bendrauti angliškai ir turiu daugybę draugų visame pasaulyje!" Mokymo programos sėkmę įtvirtina kursų baigimo pažymėjimas ir akademinių pasiekimų ataskaita.

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame