string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Studijuok Didžiosios Britanijos mokyklose (Žurnale „KELIONĖS IR PRAMOGOS“ publikuotas straipsnis)


AMERICAN ENGLISH SCHOOL kviečia studijuoti Didžiosios Britanijos prestižinėse privačiose vidurinėse mokyklose.

Dauguma Lietuvos abiturientų renkasi Didžiosios Britanijos universitetus. Patekti į juos su lietuvišku atestatu labai sunku. Tiesiausias kelias - toje šalyje baigti vidurinį mokslą. Tai - didžiausias moksleivio savarankiškumo išbandymas renkantis universitetą ir specialybę.

Britų vidurinės mokyklos diplomą pripažįsta visi pasaulio universitetai, o puikūs rezultatai užtikrina studijas geriausiuose Didžiosios Britanijos universitetuose.

American English School (AMES) jau 15 metų organizuoja kalbų kursus ir studijas Lietuvoje ir užsienyje. Išsiplėtė paslaugų spektras - nuo anglų kalbos iki daugelio kitų kalbų mokymo moksleiviams ir suaugusiems bei aktyvaus bendradarbiavimo su įvairiomis užsienio mokyklomis.

Švietimo sistema Didžiojoje Britanijoje - kitokia

Norintiems siekti tarptautinės karjeros aukštumų, AMES pataria baigti Didžiosios Britanijos vidurinės mokyklos paskutines klases (GCSE, A-level, IB), kurių rezultatai yra lemiamas veiksnys stojant į prestižinius universitetus. Rekomenduojama pradėti domėtis nuo 12-13 metų ir prieš pradedant mokytis A-level arba IB programoje, įgyti vidurinio išsilavinimo kvalifikaciją GCSE (General Certificate of Secondary Education). Moksleivių (16-18 m.) pasiruošimas studijoms universitete vyksta keliais būdais:

• A-level (Advanced level) - klasikinė Didžiosios Britanijos priešuniversitetinių mokslų programa, kai gilinamasi į 3-4 disciplinas.

• IB (International Baccalaureate) - tai 2 metų tarptautinio bakalauro programa, skirta 16-18 metų moksleiviams. Ją sudaro 6 disciplinos (viena iš jų - gimtoji kalba). Sėkmingai baigus IB, turite galimybę įstoti į norimą pasaulio universitetą, o Amerikos universitetai iškart priima į antrą kursą. Baigusieji vidurinę mokyklą savo šalyje, gali rinktis vienerių metų išlyginamąsias studijas (Foundation year). Studijuojama pasirinktos akademinės disciplinos ir tobulinama anglų kalba.

Didelis mokyklų pasirinkimas

Kiekviena iš AMES siūlomų prestižinių mokyklų turi išskirtinių bruožų. St. Clare's, Oxford tarptautiniame koledže kartu su britais mokosi moksleiviai, iš daugiau nei 40 skirtingų šalių. Kiekvienais metais apie 100 moksleivių, baigusių IB programą, įstoja į geriausius universitetus. St. Edmund's College- seniausias katalikiškas koledžas Didžiojoje Britanijoje (1568 m.), kurio sėkmingos veiklos formulė - dvasinių, intelektinių, fizinių ir emocinių moksleivių savybių ugdymas. CATS (Cambridge School of Visual and Performing Arts) prestižinis koledžas priima ribotą moksleivių skaičių. Jame skiriamas didelis individualus dėmesys kiekvienam moksleiviui.

Rekomenduojamos mokyklos - patikrintos ir įvertintos AMES ekspertų.

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame