string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Naujas požiūris į atostogas (Žurnale „KELIONĖS IR PRAMOGOS“ publikuotas straipsnis)


AMES generalinės direktorės Eglės Kesylienės teigimu, tai naujas požiųris į atostogas ir greičiausias bųdas išmokti užsienio kalbą. Tai patvirtina ir užsienio programos dalyvis Artųras: „Sidnėjuje praleidau nuostabiausias savo gyvenime atostogas. Nors teko itin intensyviai mokytis, jaučiuosi pailsėjęs, daug pamatęs ir išmokęs."

„Kiekvienais metais stengiamės suaugusiesiems pasiųlyti naujų programų", - sako užsienio programų vadybininkė Rima Laučkaitė Bielinienė. Siųlomos individualios bendrinės kalbos bei verslo kalbos kursų programos. „šią vasarą norime pakviesti vykti mokytis kalbų į egzotiškiausius žemynus ir šalis: Pietų Afriką (Keiptauną - pirmąjį europiečių įkurtą, turistų ypač mėgstamą Pietų Afrikos miestą), Lotynų Ameriką (Argentiną, Kosta Riką, Kubą, čilę ir kt. šalis, kur džiugins nepakartojama kultųrų ir tradicijų įvairovė egzotiškos gamtos fone), Kiniją (šanchajų, Pekiną - išskirtinės kultųros, kalbos ir ideologijos pasaulį)", - pasakoja užsienio prog- ramų vadybininkė. Tarptautinėse kalbų mokyklose sukurtos puikios sąlygos studijuoti kalbą, leisti laisvalaikį bei pažinti šalies kultųrą.

AMES komercijos direktorė Renata Sabonienė atkreipia dėmesį į kalbų kursus vadovams. Kursuose užtikrinamas geriausias rezultatas ir kokybė per trumpą laiką. Kursų metu mokomasi efektyviai vartoti verslo kalbą bei profesinę terminiją dalyvaujant tarptautiniuose susitikimuose, derybose ir pristatymuose, bendraujant su klientais ir partneriais tiek formalioje, tiek neformalioje aplinkoje. Programos dalyvė Vilija stebisi ir džiaugiasi vadovų kursais: „Prisipažinsiu, pasirinkusi anglų kalbos kursus vadovams, nesitikėjau tokio intensyvaus ir profesionalaus mokymo. Grupėje buvome tryse, tad privalėjome aktyviai dalyvauti paskaitose. Beje, čia neleidžiama atsipalaiduoti net per pietų pertrauką: kartu su dėstytoju eidavome pietauti į mokyklos restoraną ir toliau bendraudavome angliškai, tik jau neformalioje aplinkoje. Nenuostabu, kad po dviejų savaičių dažnai įterpdavau angliškų žodžių dalykiniuose pokalbiuose lietuvių kalba."

Greitą užsienio kalbos tobulinimą užtikrina nuolatinis bendravimas užsienio kalba su dėstytojais, kolegomis, naujais pažįstamais. Mokymasis tęsiasi ir po paskaitų, lankantis pažintinėse ekskursijose, sporto renginiuose. Eglė džiaugiasi savo laimėjimais: „Intensyvųs kursai Londone pranoko mano lųkesčius. Pagaliau nebijau kalbėti! Dabar galiu nesivar- žydama bendrauti angliškai ir turiu daugybę draugų visame pasaulyje!" Mokymo programos sėkmę įtvirtina kursų baigimo pažymėjimas ir akademinių pasiekimų ataskaita.

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame