string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

„American English School“ (Dienraštyje „LIETUVOS RYTAS“ publikuotas straipsnis)


Mokykitės prestižinėse privačiose vidurinėse mokyklose Didžiojoje Britanijoje

Dauguma Lietuvos abiturientų renkasi Didžiosios Britanijos universitetus. Patekti į juos su lietuvišku atestatu - sudėtinga. Kur kas lengviau tai padaryti šioje šalyje baigus vidurinę mokyklą. Britų vidurinės mokyklos diplomą pripažįsta visi pasaulio universitetai, o puikūs rezultatai užtikrina studijas geriausiuose Didžiosios Britanijos universitetuose. Kaip į jas patekti? „American English School" (AMES) jau 15 metų rengia kalbų kursus ir studijas Lietuvoje bei užsienyje. Čia anglų ir kitų užsienio kalbų mokomi moksleiviai ir suaugusieji. O svarbiausia - mokykla aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis užsienio mokyklomis.

Švietimo sistema Didžiojoje Britanijoje - kitokia

Norintiesiems siekti tarptautinės karjeros aukštumų AMES pataria baigti Didžiosios Britanijos vidurinės mokyklos paskutines klases (GCSE, Alevel, IB), kurių rezultatai yra lemiami stojant į prestižinius universitetus.

  • GCSE (General Certificate of Secondary Education) - vidurinio išsilavinimo kvalifikacija.
  • A-level (Advanced level) - klasikinė Didžiosios Britanijos mokslų prieš universitetą programa, kai gilinamasi į 3-4 disciplinas.
  • IB (International Baccalaureate) - dvejų metų tarptautinio bakalauro programa, skirta 16-18 metų moksleiviams. Ją sudaro šešios disciplinos (viena iš jų - gimtoji kalba). Sėkmingai baigus IB programą yra puiki galimybė įstoti į norimą pasaulio universitetą, o Amerikos universitetai iškart priims į antrą kursą.
  • Tie, kurie vidurinę mokyklą baigė Lietuvoje, gali rinktis vienų metų išlyginamąsias studijas (Foundation Year). Per jas studijuojami pasirinkti akademiniai dalykai ir tobulinama anglų kalba. Studijos užsienyje - didelis moksleivio savarankiškumo išbandymas. Jomis domėtis ir pradėti joms rengtis rekomenduojama nuo 12-13 metų.

Mokyklos

Kiekviena iš siūlomų prestižinių aukštųjų mokyklų turi išskirtinių bruožų ir yra patikrintos bei įvertintos AMES ekspertų.

ST. CLARE'S, OXFORD - tarptautinis koledžas, kuriame kartu su britais mokosi moksleiviai iš daugiau nei 40 šalių. Kiekvienais metais apie 100 moksleivių, baigusių IB programą, įstoja į geriausius universitetus.

CATS (Cambridge School of Visual and Performing Arts) - prestižinis koledžas, priimantis ribotą moksleivių skaičių. Kiekvienam studentui skiriamas individualus dėmesys.

ST. EDMUND'S COLLEGE - seniausias katalikiškas koledžas Didžiojoje Britanijoje (įsteigtas 1568 metais), esantis pusiaukelėje tarp Londono ir Kembridžo. Sėkmingos jo veiklos formulė - dvasinių, intelektinių, fizinių ir emocinių moksleivių savybių ugdymas.

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame